BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

55.hakan

Bugünkü antremanda Orhan çalışmayı yarıda bırakmış ayak bileğinden sakatlanmış durumu kontrollerden sonra belli olacakmış.

55(tuncay)55

güngörenden 3 puanı alıcagız (Allah)ın izniyle yine evimizde oynayacagımız maç olur istanbulu deplasman olarak görmeyin bizler buradayken her zaman takımımızın yanındayız

saklıkent

maça pendikten gıdıcem inş.ama toplanma yerı olursa katılırım tek basıma gıtmemıs olurum.bılgısı olan varsa haber verırse sevırım.

davidsavage

İSTANBULDAKİ SAMSUNSPOR TARAFTARI ZEYTİNBURNU ÜST GEÇİTTE SAAT 10:30'DA TOPLANACAKLARDIR. facebookta böle bişi var kopyaladım.

Sioux

Burak

herhalde beşiktaş civarıdan gideceğim maça malum Samsun'dan geliyoruz yabancıyız İstanbul'a toplanma yeri olacak mı?

**KaR6**

biz de beşiktaştayız, alo de c.tesinden, z.burnuna gideriz, orda toplanılacak sanırım..

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Aralık 2010, 13:28:05
biz de beşiktaştayız, alo de c.tesinden, z.burnuna gideriz, orda toplanılacak sanırım..

tamam emin değilim tam kalacağım yerden çünkü 2 alternatif var.  cumartesi'den ararım o zaman

**KaR6**

tamam, burada baya bi kalabalık olacagız zaten, yolu bilsek direkt gungorene geçecez de, zor gibi :) o yuzden m.koye çıkıp metrobuse bineriz, z.burnunda iner grupla gideriz..

Serkan

Abiler bende gelmeyi üdşünüyorum sizle gelebilirmiyim :p

HoliganSamSunLu

inşallah güngöreni yenip gbb maçında samsun trübünlerini tıka basa doldurarak şu son 3 maçtan en az 7 puanla 2. yarıya daha umutlu bakabilriiz normal şartlarda güngöreni rahat geçmemiz gerekiyor ama tavşanlı örneği akhisar örneği biraz tedirgin ediyor açıkçası

**KaR6**

gidiş yollarını buldum, beşiktastan gidecekler beni takip etsin :)

HoliganSamSunLu