Samsun 400 bin doları buldu

Başlatan ahmetsefa55, 25 Kasım 2010, 18:09:29

« önceki - sonraki »

özkan

Ula inansan bi dert,inanmasan iki dert  :D

jean

Suat kilica tesekkurler iyiki bulunduda puanimiz silinmedi artik kayipsiz yolumuza devam etmeliyiz

heryerdesamsunlu

suat kılıç siyasetci haziranda seçim var samsun sporun puanı silinseydi ne olurdu birdüşünün zaten siyasetçileri kimse sevmiyor.adam açık açık ts li ama kazgelecek yerden tavuk esirgemiyor birazda mecburen anlayacağınız.ayrıca yönetim buna izin vermezdi birileri cebinden verirdi taraftara çağrı yapılırdı bir kampanyayla o para toplanırdı.hem belkide paranın tamamını veya çoğunu galip öztürk'ün vermediğini kim biliyor.suat kılıç ankarada ünüversite okurken evlerinin duvarlarını ts posterleri süslüyordu değişecek hali yok hiç şüpheniz olmasın bunlar ne su kurnazıdır siz bilmessiniz.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 28 Kasım 2010, 02:00:40
suat kılıç siyasetci haziranda seçim var samsun sporun puanı silinseydi ne olurdu birdüşünün zaten siyasetçileri kimse sevmiyor.adam açık açık ts li ama kazgelecek yerden tavuk esirgemiyor birazda mecburen anlayacağınız.ayrıca yönetim buna izin vermezdi birileri cebinden verirdi taraftara çağrı yapılırdı bir kampanyayla o para toplanırdı.hem belkide paranın tamamını veya çoğunu galip öztürk'ün vermediğini kim biliyor.suat kılıç ankarada ünüversite okurken evlerinin duvarlarını ts posterleri süslüyordu değişecek hali yok hiç şüpheniz olmasın bunlar ne su kurnazıdır siz bilmessiniz.
trabzonsporlu olabılır,secımler yaklastıgı ıcın yardım edıyo da olabılır ama ; ılgılenmedıklerı zaman nasıl tepkı verıyosak,samsunspor ıcın çaba gosterılıyosa da tebrık etmeyı bılmelıyız.

ChucKeR

para weren altın bulsun tabi ama yine hazır yiyoruz keşke imkanlarımız olsa da mlletvekiline falan tamah etmeyip kendi işimizi kendimiz görebilsek.

bide 4-5 yılda 1 kere turgut gibi bi adam çıkarttık bonservisinden 600 bin dolar aldık kıytırık solbek adaltoya 400 unu bayıldık. böyle düşününce de insanın morali bozuluyo :(

gkhn

28 Kasım 2010, 02:35:57 #20 Son düzenlenme: 28 Kasım 2010, 02:45:07 gkhn
Suat kılıcı tanımam etmem,siyastten pek hoşlanmam ama adamın hakkını yediğinizi düşünüyorum ts hatıra ormanına da karşı çıkmıştı!bu konuda da yazılanlara bakılırsa olumlu adımlar atmış.Eskiden ne yapardı  beni pek ilgilendirmiyor Samsun Milletvekili olduktan sonra ne yaptığı önemli.Bunlar çok normal şeyler ama nedense uzun süredir siyasilerden yüzümüz gülmediği için seçim yatırımı olarak  düşünülmeside normal. Öyle olsa bile Samsunspora bir katkıdır sonçta.