Bank Asya 1. Lig 12. hafta / SAMSUNSPOR'UMUZ- Denizlispor: 1-1

Başlatan celebi, 07 Kasım 2010, 18:06:42

« önceki - sonraki »

edmontdante

Teyzemin oğlu görevi dolayısıyla Samsun'da yaşamıyor.İlk kez maç izledi bu sezon.Savaş'ın kaçırdığı golden sonra ilk yorumu "Bunun öncesi var galiba" oldu.Bu kadar basit.Bu taraftar aptal değil

ahmetsefa55

macta bende bagırdım ılk basta sonra bı dınlıyım dedım trıbunu nasıl ses gelıyo dıye yemın edıyorum daha da bagıramadım oylece gozlerım doldu macı bıraktım bı şirinleri izledım bı maratonu ızledım. eğer takım taraftara ayak uydurabılırse şampiyon olarak çıkarız allahın izniyle

Nuri Asan

Hiç yenilmemiş bir takıma az daha ilk mağlubiyetini tattırıyorduk biraz daha dikkatli olsa idik.
Kale arkasından maraton harika görünüyordu harikaydınız.

serkancengiz

Alıntı yapılan: emre55 - 15 Kasım 2010, 23:46:09
herşey bir yana o topa öyle dalga geçer gibi vurduya  >:( bişey demiyorum.maraton baskanın hatrına pozitif olucam(adamın olmadığı yerde adamsın savaş). sen kalk dalga geçer gibi vuruş yap sonra taraftarın tepkisi beni üzüyor,etkiliyor de.git işine ya.. >:(

Samsunsporumuzda oynayacak topçu değil birde sitem ediyor..psikolojisi bozuk bu adamnın

Mustee13

55 ile 75. dakikalar arası maçı izleyemedim.  :D Maratonun birinci ve ikinci katın arasındaki koridor bile doluydu. Koltuklara çıkarak izlemek zorunda kaldık ama değdi. Mükemmel bir taraftar vardı.

4 yaşında bir çocuk vardı önümde ilk defa baabasıyla maça gelmiş. Dedesi gsli yapmaya çalışıyomuş. Bisiklet alcam sana diyerek. Çocuğa arabadan başlayarak helikoptere kadar vaat ettim alacam diye. Dedesi hepsini almış.  :o Sonra biraz kızdım çocuğa korkuttum. Samsunsporlu yaptım. Aldım yanıma maç izledik beraber. Ama fotoğraf çekinmek istemedi. Çok tatlıydı. Babasına sıkı sıkı temblihledik.  :D Yeni bir Samsnsporlu daha yetişiyor.  ;)

Bu arada kapıdaki polisler iki şişe suyumuza el koydu. Birisini kapıda içtik diğerini hediye ettik onlara. Helal olsun ama bu taraftara da öcü gibi bakmasınlar artık. Bu maçta taraftarımızın şanını gösterdik.

doðan

Bayram Namazı sonrası Ahmet ŞAHİN le kısa bir sohbet ettim ve SAVAŞ a selam söyledim , o golü atamayacaksa hangisini atacak dedim taraftara sitem etmiş dedim etsin bakalım da biz golü kaçırmasına kızdık söyle ona çocuk gibi alınganlık yapmasın işini yapsın dedim ... güldü söylerim dedi ..  :P :P :P :P

cembaba

Alıntı yapılan: doğan - 16 Kasım 2010, 19:06:24
Bayram Namazı sonrası Ahmet ŞAHİN le kısa bir sohbet ettim ve SAVAŞ a selam söyledim , o golü atamayacaksa hangisini atacak dedim taraftara sitem etmiş dedim etsin bakalım da biz golü kaçırmasına kızdık söyle ona çocuk gibi alınganlık yapmasın işini yapsın dedim ... güldü söylerim dedi ..  :P :P :P :P

Abi keşke öyle demeyip de bencil oynadığı için kızdığımızı söyleseydin.. :) Ama yine de yüreğine sağlık :)

Serkan

LisandroLopez

Takım gerçekten iyi oynadı rakibi genel olarak sahasına yığdı ama golü bulduktan sonra malesef erken gol gördük kalemizde ve futbola göre sonuç malesef
pek iyi olmadı ama yinede oynanan güzel futbol bizlere fazlasıyla umut verdi.
Tabiki umutla olmuyor birşeyler başarmak için gol lazım inşallah bunuda bu hafta itibariyle yapmaya başlarız.
İyi bir ekip olmakla birlikte şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz.
Devre arası 1-2 takviyeyle bu takım çıkar..

kumköylü ahmet

oglumla macdaydım super bır mac oldu atmosferde superdi 1-1 yazık oldu sagolsun savas esen
tarafdarda mukemmeldı oglumla ılk macımdı superdı

maviay55

gerçekten kenetlendik.alem taraftar gördü gene..bayram dolayısıyla babamla tv den izledim maçı uzun zamandır beraber samsunsporumuzu izleyemiyoduk..babamın heycanını görmenizi isterdim koltuktan kalktı yere oturdu nası bi heyecan varsa hala gözlerim doldu onu izlerken..beraber bagırdık cagırdık 7 aylık yeğenim gol sesime korktu aglamaya başladı  :D 2.yarı bi gol bulmamız lazımdı o baskılı o tempolu oyuna bi gol sıgdırmalıydık..nasip ama tüm türkiye gördü samsun'u samsunsporluyu..büyüksünüz..

bu takım bu sene çıkacak o kadar!

s_uzunkaya

savaşta azcık akıl olsa cenkle sidik yarışı yapacağana cenkle eküri olmaya çalışırdı...golü hemen yemeseydik fark olurdu maçta. istenilen hava acaba en azından futbol adına yakalanabilmişmidir ilerleyen haftalarda ona bakcağaz artık.

FaTiH_HaN

18 Kasım 2010, 18:07:01 #417 Son düzenlenme: 18 Kasım 2010, 18:10:22 fatih_han55
AlıntıTunç Kayacı
Samsunspor-Denizlispor
Lider biraz kupa yorgunuydu, ancak dinlendirilmiş kadrosuyla çıktı sahaya. Samsunspor ise Denizli'ye ilk yenilgisini tattırmak istiyordu. Dişe diş bir mücadele ve erken gelen goller sonucu belirledi. Aslında maçın sonunda iki takım da skordan memnundu. Açıkçası ikisi de bayrama bir yenilgiyle girmektense 'birer puan iyi' dediler.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20101117/tunc_kayaci_izmirin_bayrami.html

Samsunspor mu skordan memnundu bu adam hangi maçı izlemiş 2. yarı tek kale oynadık son sn ye kadar? Oynadığımız oyuna bu kadar saygısızca yorum yapılabilir...

Ollivanders

Serkan