BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

55.hakan

Bu sene Bank Asya'da adam gibi takımlar olsaydı hoca çoktan gitmişti.Bu ligde şu ana kadar 9 puan başarı değil.Başarısızlık

samsunmania

Doğru söze ne denir? Tebrikler Engin. Kelimesi kelimesine katılıyorum. aynı zamanda topçular hakkındaki yoruma da katılıyorum. Hocayı göndermek için yapılan şeyler olduğuna inanıyorum. Yoksa bir takım bu kadar kötü oynayamaz. Yönetimin acilen hafta içinde bu illetten kurtulması lazım. Hala bir şey olmuyor, sorun ruhsuz topçulardansa, tökezleye tökezleye gidiyorsak maliyeti devre arası düşürelim,pahalı transferlere yol verelim. Zaten bu sene uğraşsak da düşemeyiz.

edmontdante

Tavşanlı taraftarı ve Kütahya halkına da teşekkür etmek lazım.Beyefendice yaklaştılar hepimize.Her önümüze çıkan hoşgeldiniz dedi.Tavşanlı-Kütahya düşmanlığı da görülmeye değerdi.fb-gs rekabetinden beter valla.Tribünleri çok zayıftı.Mevcut grupları etkili değildi.Biz elimizden geleni yaptık iyi bağırdık takımın bu durumuna rağmen.Ancak bu kadar olur.Yapılan büyük bayrak keşke uzunlamasına değilde enlemesine 4 şerit halinde yapılsaydı mükemmel olurdu ama yine de iyiydi.Yapan arkadaşlara teşekkür etmek lazım.Şirinler ve Grup İstanbul  mevcutları iyiydi ve uyumlu davrandılar tezahuratlarda.Biz de amaç takımı desteklemek adına  her tezahurata katıldık.Futbol hariç  her yönden güzel bir deplasmandı.

Kaya

İyi bir kaptan takım içindeki huzursuzluğu çıkıp başkan ya da yardımcılarına açıklamak ve anlatmak zorundadır,kaptanlık maç içinde pazubandı takmak,sağa sola bağırmak değildir..Futbolcuların % 90 ı hocadan yana sıkıntı içerisinde ise çalışma ortamı zevk vermiyor,her idman neşeden uzak istenmeyerek yapılıyor ise zaten başarı beklemek mucize olur.
   Bu teknik kadro ile anlık başarılar(iç sahada seyirci baskısı,desteği vs..) yakayabiliriz , hedefe ulaşmak hayal olur.Heee bizim hedefimiz  hani olurda! ilk 6 diyorsanız çıkın açıklayında bizde ona göre hayal kırıklığı yaşamayalım..

cembaba

Engin abi muhteşem bir yazı olmuş... Vallaha takıma üzüldüğümden kat be kat size üzülüyorum.  o kadar yol çekiyorsunuz. :( Takımı çağırınca yanınıza göndermeyen adamı şu kulüpten gönderelim başka birşey istemem...!

Kodalak

engin abi herşeyi doğru söylemişsin ellerine sağlık,daha maç başlamadan staddan içeri girerken uyarı yapıldı içerde sigara içmek yasak(ben sadece samsunspor maçlarında sigara içerim)ve şunu söyledim bu takım böle oynadığı ve bu hoca böle saçmaladığı sürece biz daha çoooookk sigara içeriz bu ve başka stdalarda,daha maç başlamamıştı ama içimde istanbuldan yola çıkarken bir sıkıntı vardı maçla ilgili 90 dk bitince nedeni gün be gün ortaya çıktı.oyun anlayışına bakın her iki takım içinde, oyun 18'in 3-4 metre ilerisinde , iki takımın o sahasında sıkışmış,ama şampiyonluk isteyen arzulayan taraftarın istediği oyun bu değil,ama beraberliği arzu eden sevinen bir hoca için normal bir oyun kurgusu...elinde tek forveti oyundan çıkartan zihniyet,zenkeyi sağ çizgide önüne top atarak oynatmak yerine ,sağ içte defansın arasında kolayca marke edilsin diye elinden geleni yapan zihniyet,sağ çizgiyi hiç kullanmayan ama orada adem'i 90 dk bekleten zihniyet,madem adem ileri çıkmıcak rakipde gelemiyor al orta sahaya anıl'ı güçlendir orta sahayı zenkeyi çizgiye çek orta saha güçlenince içeri, araya toplar at,verkaçlar yap ama nerdeeee,sen şampiyon olmak istemiyonki ,ne işin var senin süper ligde ,böle deplasmanlarda git al bir puanı ve sevin ,sonra caka sat, ben samsunsporun hocasıyım diye sen olsan olsan orda duran bostan korkuluğu olursun ,yeter artık çek git,bizi sigara tiryakisi yaptırma  BİZİM TEK TİRYAKİLİĞİMİZ SAMSUNSPOR SEVDAMIZ OLSUN,

Dartagnan

Söyleyecek söz bulamıyorum
19 Ekim 2010 / 13:52
TKİ Tavşanlı Linyit beraberliğinden çok sergilenen isteksiz ve kötü futbolun kendilerini üzdüğünü belirten Basın Sözcüsü Tan, "Bu ligde işyapabilecek kalitede bir kadromuz var. Oyuncularımızın kapasitelerinin bu olmadığını biliyoruz" diye konuştu
İSTİKRAR ÖNEMLİ
Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, TKİ Tavşanlı Linyitspor deplasmanında alınan 1 puandan çok sergilenen kötü futbolun kendilerini üzdüğünü söyledi. Bir hafta önce oynanan Adanaspor maçındaki istekli ve güzel futbolun ardından Tavşanlı maçında ki bu tablo karşısında söyleyecek söz bulamadığını ifade eden Basın Sözcüsü Tan, "Heralde oyuncularımız aşırı konsantrasyondan olsa gerek ki bu kadar kötü bir oyun sergiledi" dedi.

BENDE BİLEMİYORUM
Takım olarak istikrarı yakalamak zorunda olduklarını söyleyen Basın Sözcüsü Tan, "Bir hafta iyi bir hafta kötü sonuçlar olarak bir yere varamayız. İstikrar başarıyı getirir. Teknik ekibimizinde bu konuda gerekli çalışmaları yapacağından bir şüphemiz yok. Çünkü bu ligde iş yapabilecek kalitede bir kadro kurduğumuza inanıyoruz herşeyden önemlisi oyuncularımızın kapasitelerinin bu olmadığını çok iyi biliyoruz" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=47765

Bu kadar komik bir acıklamayı nasıl yapabiliyorlar anlamıyorum .Milleti kandırmayı ne guzelde basarıyorlar yaaa...Hangi konsantre den bahsedıyorlar bunlar.Ben macta boyle bir seye sahit olmadım acıkcası sezon basından beri olmadım .

mehmet yılmaz

Haluk Tan maçta değildi ki, o da Kalpar'ın yalancısı mıymış?

gkhn

ahmetsefa55

mac ıcın dıcek cok bıseyım yok ama kalparın mac sonunda futbolcuları bırakmaması sonra da soyunma odasından cıkıp taraftara dogru pis bir şekilde gülümsemesi bızı cıldırttı yazıklar olsun yemın edıyorum bıseler yazmak bıle ıstemıyorum o pis gulumsemesı benım butun umutlarımı aldı goturdu

mehmet yılmaz

samsunum

beşnumara

2. resimde en öndeki kel gardaşımı tanıyan var mı? :) sanırım istanbulda kendisi

red_white

aynen bizden kardeşim ... adamın kafasında saç kalmamış herkes geleceğini görsün Samsunspor'umuza feda olsun :)

ahmetsefa55

maca gıderken kofte yedıgımız yerde tese bayragının uzerıne atkıyı takıp cektıgımız foto nerde arkadaslar goremedım yuklendımı sıteye ??