PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

brigand

geliom len az daha bekle juve az daha  :D :D ;)

Turuncu

Var mı güzel  :)

Dartagnan

hop hop juve  :gooolll juveeee

brigand

:gooolll :gooolll :gooolll juvee   :D :D :D

brigand

cgr

Ben şimdi Legend modunda oynarken yamayı yüklesem , tekrar mı başlamam gerekiyor :) Biri yardım etsin :)

**KaR6**

bişe olmaz yükle sen..

bu arada ben uzaktayken atıp tutuyodunuz krallar, yok mu kendine güvenen c.tesi bakalım daa kim nedir necidir :)

Ollivanders

Multi tap zamanı :D

Ayberk

PES 2011, seninle ilk anılarım Winning Eleven 4'ün japonca olduğu zamanlara dayanıyor. Ancak bu sene seninle mutlu mesut geçirdiğimiz son sene olacak büyük ihtimalle. Samsunspor'umun Bank Asya'ya, doğal olarak benim de Pes'e veda yılım olur inşallah bu sene :D Fifa Süper Lig'i yapıyor abi, ne yapalım!

cgr

1.03 versiyonu yükledim. Ama bu sefer Manual Activation çıktı. SERIAL numarası istiyor :) Yardım edin :)

Burak

tek elle oynansa kar6 ya meydan okurdum ama maalesef  ;D ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Burak - 25 Ocak 2011, 15:09:00
tek elle oynansa kar6 ya meydan okurdum ama maalesef  ;D ;D

çift elle de yenemiyon zaten, problem yok :) iyileşince görüşürüz inşalalh :) asıl delikanlılardan ses çıkmıyo, hapay reyiz üzme kendini yaa :)

millwall

reyiz kusura bakma geç gördüm.
ctesi bilader arkadaşlar falan gelecek bilmiyorum zıplama imkanımız olur mu ama ben o kadar bilmiyorum ya: )
ama yaparız tabi reyiz,niye yapmayalım?

**KaR6**

olsun abi yaa, daha ordayım, elbet bi ara oynarız  :)

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Ocak 2011, 15:29:50
çift elle de yenemiyon zaten, problem yok :) iyileşince görüşürüz inşalalh :) asıl delikanlılardan ses çıkmıyo, hapay reyiz üzme kendini yaa :)

şampiyon belli siz ikincilik için takılın  :D :D :D 8) 8) 8) 8)