Ziraat Türkiye Kupası 2010 - 11 Sezonu (Gaziantep BB. - Samsunspor)

Başlatan berusa55, 24 Ağustos 2010, 05:32:44

« önceki - sonraki »

kuzeycity

finale kadar öyle yada böyle konya buca vs gibi takımlarla eşleşe eşleşe çıkarsak, finalde de fenerle eşleşirsek kupa bizimdir :D feneri eleriz demiyorum fenerde sendrom oldu artk alamıyor kupayı, ne hayal bee :D

King1965

Elenırız bız antep bld yeye .. Bu takım bu sekılde kazanma umıdı yok ıcımde

berusa55

Bizde bu ruhsuzluk, bu karışıklıklar varken evinde bize hep ters gelen ve yendiğimizi bile hatırayamadığım bu belediye takımına elenir yine gruplara falan kalamayız... :(

SAMSUNLU ORUMA 55

Ertuğrul Sağlam

Kura takımımız için hayırlı olsun...
İnşallah Süperlig yürüyüşümüze engel olmaz. Olacaksa turu geçmeyelim daha iyi....

Burak

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Eylül 2010, 19:02:30
Bizde bu ruhsuzluk, bu karışıklıklar varken evinde bize hep ters gelen ve yendiğimizi bile hatırayamadığım bu belediye takımına elenir yine gruplara falan kalamayız... :(

geçen sene yenmiştik deplasmanda zaten gaski tesislerinde mi ne oynandı maç

berusa55

Alıntı yapılan: Burak - 30 Eylül 2010, 21:51:38
geçen sene yenmiştik deplasmanda zaten gaski tesislerinde mi ne oynandı maç

İyi bari. İnşallah yine tekerrür eder...

Serkan

Ekrem

Umarım takım bu maçta elınde gelenı yapar kendını gösterır bu macta vasat gecerse vay halımıze ... 

SerhaT55

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 24 Ağustos 2010, 06:41:00
Koskoca Göztepe hangi Takimlar ile mücadele ediyor, yaziik vallah
ona bakarsan abicim koskoca samsunsporun bile kimle yarıştına bak

cembaba

Alıntı yapılan: 35ama55 - 01 Ekim 2010, 13:38:57
Ne yönetim ne de futbolcular 4 senedir kupaya katılacağımız zamaki maddi getiriyi umursamıyorlar. GBB bizden daha istekli olacakatır kupaya katılmak için. Hem maddi getiri hemde vitrin için.

aynen bende katılıyorum. O parayla hem ne kadar futbolculara olan borcumuz ödenir. Hem de getiri olur. Süper lig takımlarıyla eşleşiğ kendimizi tartarız. Ama T.Direkdörümüzün arkasında (!) olduğumuz için çok zor görünüyor şimdilik.

Ayberk

Yönetim "ARKASINDAYIZ" derken başka bişey kastetmiş olmasın :P :P :P :P Töbe töbe yaaa neler söylüyorum ben Ya Rabbi! :D

radikal-fma

yönetim arkasındaysa niyeti farklıdır.... anlayan anladı.

hakan55

Giresuna 3 attılar.Acaba bu Antep'in iyi olmasından mı yoksa giresunun kötü olmasınından mı kaynaklandı.Biraz korktum açıkcası..

babasamsunlu

Bence antep fena takım değil..denizli maçında da 3-0 geriden gelip 3-2 yapmışlardı..hatta biraz daha şanslı olsalar berabere bile bitirebilirlerdi..

zor maç olacak...