55- Cenk İşler (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 18 Ağustos 2010, 23:23:16

« önceki - sonraki »

celebi

GökhanÇağlar

biz degerini bilemedik,degerinin bilindigi bir takıma gider inşallah..

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 22 Aralık 2010, 19:40:14
biz degerini bilemedik,degerinin bilindigi bir takıma gider inşallah..

Turuncu

Bana deseler samsunsporda en sevdiğin futbolcular hangisi diye Serkan ,celil diğeride cenktir.Çocukluğumuzun futbolcuları biz abilerimiz gibi timofte vs göremedik.Seninde yalnışların var ama en büyük yalnış kalparındır.Bazı futbolculara verdiği şansı sana vermedi diye düşünüyorum.

Bundan sonraki futbol hayatında başarılar....

TeRMeLee

Önce Serkan Aykut'a bir jübile bile yaptırmadan yolladık, şimdi de Cenk gidiyor. 2. Lige düşsek ancak bu kadar üzülürdüm. :(

55.hakan

Hayrettin Gümüşdağ Serkan'ı yemişti.Düşündüğüm gibi aynı şey Cenk'in de başına geldi.Kalpar'ın kurbanı da Cenk oldu.

lucarelli

İlk yarı boyunca çok kötü olmasına rağmen devre arası kampa gitmeyi, sezonu Samsunspor'da geçirmeyi hakediyordu. Yazık oldu. Sonraki futbol hayatında başarılar dilerim.

KotuCocuk55

gozgoz yýlmaz

Göğsüm daralıyor, yüreğim yanıyor
Olmasaydı sonumuz böyle!...

:( :( :( :(

ali ihsan

Önünde yemek var,karnın da acayip aç.Ama sen becerip o güzelim yemeği yemiyorsun.Ne diyeyim sana Kalpar ..Aklına .ıçayım senin ...

Cenk İşler benim için özel adamdır.Nerede olursa olsun...

Öz çocuklarının bu kadar kolay harcandığı bir yer olmamlı Samsunspor ....

gozgoz yýlmaz

iyi hocalar, iyi yöneticiler sorunun bir parçası olmak için değil sorunları çözmek için vardır. ama bunlar cenk işler markasının altında ezildiler, ezilmeye de mahkumdular zaten. inşallah bank asyda bir takıma gitmez!

kumköylü ahmet

nekadar sevinmisdik cenk geldiginde ama maalesef 2 golde kaldi...samsun denizli macindaydim o admin verdigi paslari kimse vermez bu bir..Bu Cenk isler kazanilmaliydi ne pahasina olursa olsun yazik oldu...Cenk Isler Yolun acik olsun sen bizim herzman kalbimizdesin >l<seviyorum seni cenk islerr

cembaba

Elveda Kral... Tek şanssızlığın, Kalpar!

kalptenþimþek

Varlığın bile bize güç verdi, yolun açık olsun..

Ollivanders