Nevin Yanıt Avrupa Şampiyonu!

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2010, 00:22:58

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

dayanamadım yazayım fikrimi, senin ne işin var profesyonel futbolla ibb? bir futbolcuya yıllık 700.000 lira para veriyorsun, o parayla dünya çapında 5 tane atlet yetişir! koca kafalılar...

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

İbnelerin Birleştiği Belediyespor

Burak

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Ağustos 2010, 12:04:05
Helal olsun sana Nevin Yanıt...

Süreyya Ayhan gibi "alemde tekim, dilediğimi yaparım" havalarına girmezsin inşallah, gireceğini de sanmıyorum. Ateletizmdeki sefaletimiz 2000'li yıllarla birlikte son buldu. Bu arada amatör branşlara yatırım yapan FB spor kulübünü mü tebrik etmek lazım yoksa amatöre yatırım yapması gerekirken futbolun peşinde koşan İBB gibileri mi eleştirmek lazım, kararı siz verin!

dayanamadım yazayım fikrimi, senin ne işin var profesyonel futbolla ibb? bir futbolcuya yıllık 700.000 lira para veriyorsun, o parayla dünya çapında 5 tane atlet yetişir! koca kafalılar...

zaten belediyelerin profesyonel düzeyde futbol veya büyük bütçeli takımlar kurmalarına karşıyım ankaraspor sonunda düştü şimdi sıra ibb de inşallah futbol takım oyunudur taraftar oyunudur taraftarı olmayan bir takım kimin için futbol oynarki?

Pergani 55

tebrikler güzel kız...Süreyya Ayhan gibi senide harcamazlar inşallah.Sen bizi güldürdün,Allah ta seni her iki cihanda güldürsün