Başkan için Şirinler'den imza kampanyası..

Başlatan BuqRa, 22 Haziran 2005, 15:59:42

« önceki - sonraki »

BuqRa

İsmail Uyanık için Şirinler grubu olarak valiliğin izni ile imza kampanyası başlatıyoruz.
25 Haziran 2005 günü ATATÜRK MÜZESİ önünde başlicak kampanyamız 09:00 21:00 arası yapılacaktır.
Tüm SAMSUNSPOR'LULARI BEKLERİZ.

cem and naz55

yani herşey tamammı kesinmi

BuqRa

Fecr_55

bende cevremde ya$ayan herkesten imza toplayabilirim...ama nasil ula$tiricam sizlere ve zamaninda gelir mi  bilemem...ama imzalari toplayip b.sayara yükleyip size mail yoluyla ula$tirabilirim...sizde yazdirirsiniz olur mu???

cem and naz55

Alıntı yapılan: "BuqRa"Kesin gafanı yorma
O zaman cts günü adresimiz belli

ÇarŞamBaLı

bende o gun arkadas cevremı toplayıp ordayım baskanımzı gerı getırelım arkadaslar

Sioux

imza veririz destekleriz sorun değil ama başkan ne yapsın bu saatten sonra. yapayalnız bırakıldı nasıl olsa işi biliyor halleder bu işi de deniliyor. ama adam artık ne yapsın neden ve nasıl geri dönsün yazıktır. şöyle değerler bozuk para gibi harcanıyor. halkından tut bürokratına kadar kimse samsunsporun değerini bilmiyor. yazıklar olsun. kaybedince anlayacaklar.

55ss1965

fatih55

arkadaşlar  sadece   25/06/2005  günü  toplanacak   imza  yeterli  olacak  mı  sizce..bu  kampanya  kaç  gün  devam  edecek...SAMSUNSPOR  AŞKI   ENGEL  TANIMAZ........

BuqRa

1 gun sure ıle olmaz daha da uzar.yoldan qecen kadın erkek herkesın ımzasını alsak yeter merak etme

Rentboy

ben 25 haziran günü antalyaya gitmek üzere yola çıkacam fakat gitmeden kesinlikle imzamı atıp gidecem.herkes duyarlı olsun bu konuda...

BuqRa

Herkeze Kapımız acık ıstersen qıt sen yoluna qecıkme senın qıbı samsunspor sevdalısı ınsanlar cok

Rentboy

Alıntı yapılan: "BuqRa"Herkeze Kapımız acık ıstersen qıt sen yoluna qecıkme senın qıbı samsunspor sevdalısı ınsanlar cok
eğer bizim gibi samsun sevdalısı çok olsaydı o stad dolardı taşardı.bizim ruhumuzdaki insanlar çok olsaydı şehirde yer yerinden oynardı bunu unutma...

BuqRa

Senın qıbı sevdalı dedıysem oyle deqıl bız de herkezın bıldıqı qıbı lafta samsunspor sevdalısı cok onlar ımza atar yıne lafta olduqu qıbı ımza attım ımza ettım benım ımzamla dondu qıbısınden konusurlar derler.

beşnumara

arkadaşlar zamanla bu imza kampanyasını çiftlik caddesine taşısak mı :roll: