TRT Maç Programı ve Bank Asya Günlüğü Programı

Başlatan kabacevizli55, 07 Ağustos 2010, 15:50:54

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Umarım iç sahadaki maçlardaki seyirci sayısı etkilenmez, ama Samsun dışında yaşayanları da düşünmek gerek.

İç sahadaki 2 maçı televizyondan, ilk deplasmanımızı da Alsancak'ta tribünden izleyeceğim.

Hadi artık, başlasın şu lig...  ;)

SametYılmaz55

güzel bir sezon açılışı yaparsak ilk hafta maçı izlemeye yüksek sayıda taraftar gelir.ilk iki maçtanda 4-6 puan alırsak 3. hafta full'e yakın oynarız.iş sadece güzel bir sezon açılışı yani şehri heyecana sokacak bir maç ve sonuç diğeri ilk iki hafta alınacak puanlara bakar.herşey yolunda giderse isterseler sabaha kadar canlı versinler maçı stad gene dolar

King1965

trt deplaseyı versen daha ıyı olurdu ya

SerhaT55

Agbetu geliyor
[ 07.08.2010 ]

Kırmızı-Beyazlıların yıldız futbolcusu Akeem Agbetu, "Yeni sezonun başlaması için sabırsızlanıyorum. Tribün atmosferi benim için çok önemli. Onlar coştukça bende coşarım" dedi.Sivasspor'dan transfer edilen Akeem Agbetu, yeni sezon için iddialı konuştu. Samsunspor taraftarlarının çok ateşli olduğunu öğrendiğini belirten Nijeryalı yıldız, "Benim için stat içerisindeki atmosfer çok önemlidir. Tribünlerin dolu olması benim performansını ve hırsımı daha da arttırıyor. Taraftarlarımızdan bizleri desteklemelerini istiyorum. Takımımın başarılı olması için elimden geleni yapacağım. Tribünleri ayağa kaldırmama az kaldı. Çünkü taraftarlar ne kadar coşarsa, ben de o kadar coşarım" dedi.

inşlh etkilemzz  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

King Of The North

Yav içerde gelmese gelmese 1-2 bin lişi gelmez, ama gurbette onbinler izleyecek maçlarımızı, oooooooooooooooooooo ooooo oooo Şimşekler...

isyan

Ohhhh bee artik Sali Günü´ne kadar beklemicez macin özetlerini seyretmek icin, bitti Samanyolu devri  :) :)

celebi

olsun ben yinede maç özetlerini seyrederim ;)

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 08 Ağustos 2010, 00:15:28
olsun ben yinede maç özetlerini seyrederim ;)

Evet abi özetlerin tadı ayrı oluyor,hele bir de yenersek  :) :)

Recep

bastık trt ye parayı anlaştık iç saha maçlarını tv den seyredeceğiz deplasmanlara zaten gidiyoruz bu sene her hafta sonumuz Samsunsporumuzla dolu  :D :D

germencisse

Yalnız TRT hd vericekmiş gibilerinden bir muhabbet var doğrumudur acaba.. :o

55.hakan

Alıntı yapılan: germencisse - 08 Ağustos 2010, 10:34:59
Yalnız TRT hd vericekmiş gibilerinden bir muhabbet var doğrumudur acaba.. :o
Hd verirse direk kablolu hd ye geçerim sırf televizyonu o ihtimale karşı hd'ye uyumlu aldım

GençKozluklu

TRT nin iç saa maçların ıvermesi güzel. İyi bir taraftar şovuyla Türkiye gündemine otururuz. Taraftarımız için aslında güzel bir fırsat. TRT bir kaç başarılı maç sonrası SAMSUNSPORUMUZLA ilgil irşivlerden de öaç yayınlar kesin. HAberlerde de daha fazla yer verir.

İyi bir şov takımı da havaya sokar. Bu şovu kaçırmak istemeyen de stada koşar inşallah.

Bu yıl, bizim yılımzı olacak.

kabacevizli55

bu sne süperlgn havası fıss olaçak takımlar çççok iyi bütün memleket oturup bank asya izleyecek pazarteside işde okulda her yerde samsun maçççını izledinmi hacı adamlar deli oynuyo yorumları yapılcak güldür yüzümüzü samsunum

lucarelli

Bence maçların TRT'den yayınlanması staddaki çekirdekçi sayısını azaltır. Stadı şenlendiren taraftarlar için maç yayının önemli değildir. Buna ilaveten maçların TV'den verilmesi biz Samsun dışındaki Samsunsporlular için çok iyi olacak. Samsunsporumuzu daha iyi takip edebileceğiz..

King1965

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 08 Ağustos 2010, 12:03:50
TRT nin iç saa maçların ıvermesi güzel. İyi bir taraftar şovuyla Türkiye gündemine otururuz. Taraftarımız için aslında güzel bir fırsat. TRT bir kaç başarılı maç sonrası SAMSUNSPORUMUZLA ilgil irşivlerden de öaç yayınlar kesin. HAberlerde de daha fazla yer verir.

İyi bir şov takımı da havaya sokar. Bu şovu kaçırmak istemeyen de stada koşar inşallah.

Bu yıl, bizim yılımzı olacak.

katılıyorum.. herkez bence trt nın macı vermesı daha da cok taraftar bıle ceker daha gür ses bile getirir