13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Şu sıralar Kemal Tokak Beşiktaş da haberleri görüyorum her yerde

erkutdem55

Kemal gitmesin,yerini dolduramayacağımız ilk futbolcu bana göre.

Sioux

Kusura bakmayın da çok ayıp ediyorsunuz. Çocuğun ağzından çıkmış bir tek kelime yok, bugün canına dişine takıp oynayan belki de tek adam.
İstanbul medyasının oturma organından uydurduğu haberlerle iki dakikada sattınız Kemal'i.

Kemal gitmez, bir ihtimal para için gönderirler!

55.hakan

Kemal gitmez diyeceğim ama şu yönetim boşluğu sebebiyle elimizden kaçabilir diye düşünüyorum şimdiki yönetim giderayak satıp gitmez onu umarım.

brigand

son maçta gördüğüm Kemal'in hiçbişeyle ilgilenmediği. yönetim bir karar verir şartlar oluşur o zaman sıra Kemal'e gelir. Ancak şunu söyleyebilirim tam bir profesyonel gibi davranıyor.ligin son maçına bile tam konsantre çıkabiliyor. inşallah erkenden kararını verip kafa olarakda fizik olarakda yeni sezona daha iyi hazırlanır.

LisandroLopez

Bu adam avrupa da oynar yazın bi kenara.

celebi

LisandroLopez

Alıntı yapılan: celebi - 15 Mayıs 2011, 23:31:07
neden yazıklar olsun

Çünkü gitmeyeceğim, kalmak istiyor ve süper ligde en az 1 sene oynamak istiyorum Samsunspor formasıyla dedi.

celebi

yönetim satarsa para kazandırarak giderimde dedi aynı zamanda

Uğur Yıldız

her yerde gitti yazıyo ya anlamadık bişi kemal herkes gitsin sen kal bugün gözümde ercandan farksızdın!

ChucKeR

ilhan-tümer olayı gibi gitmemesi lazım en azından

bgra

samsunsporun ercandan sonraki en iyi defansı kemal tokak adamsın!

beşnumara

Arkadaşlar kemal'in bjk ile anlaşma gibi bir şey sözkonusu olamaz.Bjk kemal için kulüple anlaşır.Ortada yönetim yok diye düşünebilriz ama cambazlar Galip Öztürk'e gitmiş.Kemal giderse Galip Öztürk vermiş demektir.Galip öztürk'ün karşısına bu yönetim geçemedi o çocuğun mu geçmesini bekliyorsunuz.Ayrıca Galip Öztürk Samsunspor'un resmiyette yöneticisi mi? ki bunlar Öztürk'e gidiyorlar anlaşmak için.Böyle insanlar işte.
Kemal'in durumu netleşene kadar son kez yazıyorum.Eğer sen işadamı isen futboldan anlamıyorsan işi bilen birine teslim edeceksin,transfere karışmayacaksın.Bazen her şey para olmuyor.Paranla getireceğin adam Kemal'in veya x kişisinin yerini tutar  mı bilemem.Kemal'in durumu netleştğinde de bu süreçte neler oldu bitti hepsini yazacam uzun uzun ama şimdi susma zamanı :(

Ollivanders

Kemalle 4 yıllık sözleşme imzalayacakmış bejeke.

Jnr.Serkan

3 milyon euro'dan çok aşağı bir fiyata satılacağı kesin.Ama o kadar az paraya bu futbolcuyu satan her kimse Allah belasını versin.