13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

altunay

yaa yöneticilerden biri açıklama yapsın artıkkk

Ollivanders

trt 3 de tekrarı var hedef superligin Erkut Tutu Ferit sozu acmadan kimseyi salmayacagız sozlesmemiz devam ediyor vs falan dedi. İnşallah oyle olur

isyan

Bana göre Serkan ve Celil'den sonra, bizde top oynayan ilk Yildiz. Umarim gitmez  :(

erkutdem55

Bu İstanbul takımları yüzünden Türk futbolu bir arpa boyu ilerleyemiyor.Az bırakın adamı pişsin önce,eninde sonunda alacaksınız zaten.Daha başlamadan bitirecekler Kemal'i de.Yamyam şerefsizler.Satarsak eğer benim bu seneden umudum çok azalır.Kemal gibisini de kusura bakmayın nah buluruz.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Mayıs 2011, 20:07:48
Süper lig başlamadan demek istemiştim ben ama  (=

bunu bilerek dedim abi yani süper lig başlamadan değil bank asya bile bitmeden üşüştüler :D

lucarelli

Bankasya'dan İstanbul takımlarına gitmek stoper ve kaleciler için çok riskli. İstanbul tribünleri en ufak bir hatada siler adamı. Zaten yabancı manyağı olan bu takımlarda direk ipleri çekilir.

brigand

bakalım kararı verecek o. ama maddi yönden etkilenecek diye düşünüyorum özellikle. kalırsada çok iş yapacak.

mehmet yılmaz

Ortada bir anlaşma falan yok. Klasik İstanbul basını züppeliği.
Zaten Kemal de çok sevdiği Samsunspor'da kalmaktan yana.

Ama BJK'nin çok ciddi anlamda bastırdığı, hatta iyice bunalttığı bir gerçek. Bunun için futbolcu ile değil yönetimle görüşmeleri lazım.
Bir de menajer maniplasyonu var, tek derdi para olan menajerlerin basına şov amaçlı açıklamaları yani...

erkutdem55

Kemal'i sakın satmayın,daha lig başlamdan adamı ayar etmeyin.

55(tuncay)55

basın abartması bence kemal bizi yüz üstü bırakmaz
o bizim samsunspora futbola ve kendisine olan sevgimizi anlamıştır o yüzden en azından bir sene daha oynar

Lusage

Kemal ile acilen sözleşmesi 3 ila 5 sezon arasında bir süre konularak yenilenmeli. Düşük olan ücreti büyük oranda arttırılmalı. Yoksa yine ellerimizle büyüttüğümüz bir değer daha o kahpelere uçup gidecek.  >:(

maviay55

AlıntıGeçen sezon Bank Asya'dan sürpriz bir şekilde alınan Ersan Gülüm'ün ardından, Beşiktaş bir genç yıldızı daha renklerine bağlamaya hazırlanıyor. Samsunspor'un yıldızı Kemal Tokak'la görüşmeler devam ediyor

Ersan Gülüm'ü geçen sezon Adanaspor'dan kiralık olarak alan, ancak genç yıldızın bonservisi konusunda kulübüyle sıkıntı yaşayan Beşi...ktaş, alternatifi yine Bank Asya'da buldu... Şampiyon Samsunspor'da çok başarılı bir sezon geçiren 22 yaşındaki Kemal Tokak'ı listesine alan Siyah-Beyazlılar, görüşmelere başladı. Samsunspor'un şampiyonluğu ilan etmesinin ardından hemen temaslara başlayan Kara Kartallar, genç yıldızla el sıkıştı. Karadeniz ekibinin de bu transfere sıcak baktığı ve görüşmelerin kısa bir süre sonra sonuçlanacağı kaydedildi. FANATİK'e kısa bir açıklama yapan Kemal, "Ben Samsunspor'da mutluyum ve herhangi bir Anadolu ekibi için takımımı bırakmam. Şu anda son durumu bilmiyorum, ama Beşiktaş'ta oynamayı hangi futbolcu istemez ki?" diyerek, teklife yeşil ışık yaktı.

Bank Asya'nın yıldızı

Bu sezon genç Kemal Tokak gerçekten çok başarılı bir pefromans çizdi. Hava toplarındaki hakimiyeti ve çabukluğuyla Samsunspor'u şampiyonluğa taşıyan teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın vazgeçilmezi oldu. Oynadığı maç sayısına da bakıldığında, Kemal'in devamlılığının da olduğunu görürsünüz. Samsunspor'un bu başarılı kadrosunda, çok genç olmasına rağmen Kemal yıllardır oynuyormuş gibi büyük bir katkı sağladı. Savunmada olduğu kadar, hücumda da takımına güç kattı. Kemal Tokak'ın bu sezon Bank Asya'nın yıldızlarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fanatik

Ollivanders

Ulan şampiyonlugumuzu ilan ettik , kume düşmedik. Kume dusmusuz gibi bir izlenim yaratılıyor. Salmak zorunda degiliz ve salmayacagız da...

ahmetsefa55

klasik fanatik işte ; öğrenildi,belirtildi zaten beşiktaşta oynamak hayaliydi falan  :) alıştık daa artık yemiyoz bunları  ;) gerçek olsa bile inanmam fanatiğe fotomaça fln  ;)

5trawberry

Tahminimce Kemal ayrılmak istiyor.
Savunma oyuncularının tutunması daha kolay oluyor.