13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

sadece55

Her takımın başına kemal gibi piyango çıkmaz...Bu sene şampiyonluğa giden yolda Kemal çok iş çıkaracağa benziyor

YaşarDoğu

Serkan

birazda sıcakkanlı olsa ( =

mehmet yılmaz

Rize'de büyük ihtimalle çam yarması Clement ile boğuşacak ve yine adım attırmayacak olan futbolcumuz...

samsunmania

Acil yeni sözleşme. 100 yıllık. Kaçırmayalım bu adamı.

Mustee13

Atakumlu

kemal hep boyle devam et mutevazi kimligin ve guzel oyununla...

vanlioglu

her topta sen, her yerde sen helal olsun diyecek söz yok  >l< >l<

Recep

tam bir görev adamı hep kendi işine bakıyor ve hep en iyisini yapıyor
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

kalptenþimþek

Bu çocuk Milli Takımın stoperi olacak..İnşallah Samsunsporda devam eder...

yirmiuc

bu senenin en iyi transferlerinden.
bildiğim kadarıyla 2013e kadar sözleşmesi var ama bir kaç yıl daha uzatmakta fayda var :)

55erhan55

gerçekten bu senenin en iyi transferi her meç sıfır hata ile oynuyo tebriker.....

cem 55

Alıntı yapılan: cem 55 - 06 Ağustos 2010, 16:00:23
bu sene benim süpriz yıldız adayım hızlı oyuncu kademeye hemen girmesi oyunu defansdan başlatması kornerlerde ve süpriz zamanlarda diger kale önünde pozisyon bulması artı özellikleri bide daha 1989 dogumluymus gelecegi çok parlak gözüküyo
sezon başı lig başlamadan 2 hazırlık maçı izleyerek yaptıgım yorum gururluyum valla futboldan anlıyoruz da şu anılı harcadınya kalpar efendi düşündükçe hala sinirlerim tepeme çıkıyo şu anılı da kazanmaya çalışsan süper lig ayarında bi topcumuz daha olacak orta sahamız anıl murat ve hakanla kusursuz olacak.

lucarelli

Çok iyi tuttu. Böyle devam eder inşallah. Süperligde de çok faydalı olacak  >l< >l<

mehmet yılmaz

Nereden çıktı geldi bu çocuk? Kim keşfetti bilmiyorum ama sadece Samsunspor'umuzun değil milli takımın da değişmezlerinden olacaktır. Senin Allah'ına köle Kemal!!!  >l< >l<