80- Akeem Oriyomi Agbetu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:05:30

« önceki - sonraki »

Lusage

Acaba diyorum Anıl bunun yerinde oynayabilir mi  :o

kumköylü ahmet

kalptenþimþek

saldım çayıra, Mevlam kayıra..

Recep

Agbetu başarılıydı
20 Eylül 2010 / 10:00
Samsunspor'un Nijeryalı forveti Akeem Agbetu, Kartalspor karşılaşmasında süper bir oyun çıkardı
Sahada adeta basmadık alan bırakmayan başarılı futbolcu, gollük pozisyonların hepsinde yer aldı. Girdiği bir iki netlik pozisyonda ise şanssızlığını kıramayan Kırmızı-Beyazlı oyuncu, "Kartalspor karşısında kazanmayı çok istedik ancak başaramadık. Çok üzgünüm" diye konuştu.
http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=46326&uniq_id=1285571206

Samsun basınının bombaları devam ediyor

55_OrHaN_55

agbetu agbetu diye geçen sene az uğraşmadık. bu muydu agbetu? koca bir balon...

babasamsunlu

İşte bu zihneyete çıldırıyorum..Bu hem futbolcuya zararlı hem takıma zararlı hemde taraftara zararlı..

Yazık valla çok yazık...  :( :( :( :( :( :( :(

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 20 Eylül 2010, 11:35:08
agbetu agbetu diye geçen sene az uğraşmadık. bu muydu agbetu? koca bir balon...
ilki gelememiş deme geçen sene, yoksa kesin düşerdik  :D....adam çok dengesizzzz, herşey olur topcu olmaz bundan....

brigand

ben bu kadar pas hatası yapan adam daha görmedim.

55erhan55

ne adam geçebiliyor ne diripling hiç bişey yok boş adam takım eksik oynuyor agbetu olunca

55(tuncay)55

agbetuyu çok büyük umutlarla aldık ama size soruyorum takımda zenke  ve ahmet şahin dışında kim güzel oynuyor bence bu kadar ön yargılı olmayalım takımın geneli kötü agbetunun da bence formu yavaş yavaş yükseliyor ama bu benim fikrim katılırsınız katılmazsınız o sizin görüşünüz

Akyol

En büyük hayal kırıklığı yazık oldu o geliyor diye epey bi heyecanlanmıştık ben ışık göremiyorum devre arası gönderilmeli...

Burak

turgut u aratıyor o 2.devre bize geri kiralasalar turgut u :)

ali ihsan

Top sürerken taca çıkabilen ! Abdülaziz bundan daha iyi.Anlayın işte ...

celebi

YaşarDoğu

4 haftalık süreçte  yaşadığım en büyük hayal kırıklığı...