Yeni sezon formaları LigFootball

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Temmuz 2010, 16:35:37

« önceki - sonraki »

AntZ

Samsunspor'umun marka değerini sistematik olarak düşürmeye çalışıyorlar, son darbe de bu kalitesiz formalar. Ama biz o formanın içinde o kadar kalitesiz adam gördük ki, adamlar yine aynı olacaksa forma farketmez, hatta çıkarsınlar çıplak oynasınlar.

lucarelli

Forma kalitemizin düşmesinin sebebini iyi teşhis etmek lazım. Sezon açılışı yapıldı yapılacak, giden bir sürü adam var ama daha ortada bir transfer dahi yok. Bu zihniyette yönetilen bir takıma, Samsunsporlu olmadıktan sonra hiç bir kaliteli firma sponsor olmaz. Allah şükür bu yıl da bize forma sağlayak bir firma bulduk diye seviniyorum. Bu gidişle bu sıradan forma imalatçılarını bile arayacağız...

Burak

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 04 Temmuz 2010, 19:26:10
rus pazarina gittim bende cakma forma bile bulamadim tum takimlarin hatta dunya takimlarinin formalari var Samsunspor'un cakma formasini bile artik vitrinlerine koymuyorlar...

girişteki standdan bahsediyorum kardeşim orda maalesef var çakma forma hemde errea logosu hariç herşey aynı!!!

CurvaSudSamsunspor

mimar55

şükür giyecek forma bulmuşlar bide içine futbolcu alsalar :D :D :D :D

red_white

bence ters orantıyı hesapladır lütfen yüklenmeyelim.. kaliteli forma vasat futbolcu;kalitesiz forma yıldız futbolcu  :o

AntZ

Sponsor olan firmanın çakma formasını yapıpta LigFootball da olsa yeni bir sponsor bulabilmek hakikaten büyük başarı. Nankörler, tebrik edeceğinize burun kıvırıyorsunuz, neden bu yönetimin yaptığı her iyi şey! gibi bunu da eleştiriyorsunuz? Hep eleştiri olmaz, biraz destek olun. Hatta bilet fiyatının 2 katına kombine alın, orjinal fiyatına çakma forma alın, eski yöneticilerin borcunu kapatın. Takım nasıl olsa ite kaka kümede kalıyor, hem kalmasa ne olur ki, yeterki Mazhar'ın, Çoruh'un kulüpte alacağı kalmasın, yöneticisine borcu var dedirtmek koskoca Samsunspor'a yakışmaz...

kerem55

yazıklar olsun bizleri bu hale düşürenlere.. :(

germencisse

Yani bu kadarda acizmiyiz ya koca Samsunspor uyduruk marka giyermi tamam kötü sezonlar geçirmiş olabilir ama bu kadarda acizmiyiz.. :-X :-X

sejoe

adibas, mike filan da olabirdi, buna şükür  >:( >:( >:(

Burak

birisi voleyi vurdu bu işten benden söylemesi başka alternatifi olamaz neyiz bir yeni firmaların türkiye ye açılma pazarı mı? lescon a razıydım en azından uyumda mağazası var...

Serkan

lescon Giresunspor Orduspor'a ücretsiz malzeme temini için sponsor olurken Samsunspor'un bu markayla anlaşması trajikomik bir durum..

Uğur Yıldız

sadece55

Bu çakma yönetime , bu çakma kadroya bu forma çok bile...Yanarım da o armanın orada olacağına yanarım....

mimar55

süper yorumlar var ya canınıza kurban.....