Fantezi Futbol

Başlatan **KaR6**, 10 Haziran 2010, 15:31:47

« önceki - sonraki »

europe_55

erkutdem55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 12 Haziran 2010, 08:27:29
2ci kim olcak merakla bekliyorum  :P

Ben de sen kaçıncı olcan onu merak ediyorum  ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

erkutdem55

12 Haziran 2010, 09:34:49 #138 Son düzenlenme: 12 Haziran 2010, 09:41:07 erkutdem55
Bazı şeyler dikkatimi çekti.en büyük şampiyonluk adayı İspanya,en büyük gol kralı adayı David Villa olarak gösteriliyor.Kimse İspanyadan doğru dürüst oyuncu almamış.David Villa'yı alanı hiç görmedim.Boulharuz denen adam bu kadar mı iyi??3 kişiden 2si almış :))Takımlar Arjantin ağırlıklı olmuş ama bu takım Palermo'nun attığı son saniye golü ile kupaya kaldı.Arjantin patlarsa bizim lig komedi olur.Bi de tabii ki Boulharuz kırmızı görürse puanlar komedi olur :)

Tabii diğer senaryoda Boulharuz Hat-trick yaparsa ben bu mesajı silerim  ;D ;D ;D

Burak

ben xaviyi alacaktım ama 45 milyon messi veya xavi arasında kararsız kaldım messiyi alınca xavi kaldı onuda alsam takım kuracak para kalmayacaktı :) sonuçta puanlama sistemine göre oyuncu seçmeye özen gösterdim. Bu arada bazı arkadaşlar yedek kalecileri kaleye almışlar eksi puan almaktan iyidir diye sanırım :D

erkutdem55

Messi çok fazla alınmış zaten.Benim kalecim de 2 milyonluk ama yedek değil :)))Kaleci ve savunma gol yeme olarak sıkıntı zaten.Adamın biri gelip 3-4 tane attı mı yandık :)))

Burak

dün marquezi alan arkadaş marquezden en az 10 puan alacak bu arada baktım puanlamaya

**KaR6**

tuareg, sen ilk 10 a gir, ben bişe demiyorum daha :) ayrıca, bu ilk tur takımlarında fazla ara açılmaz ancak 2.turdan sonra yapılacak takımlar önemli, o zaman belli olur nedir ne değildir.. ben biraz gençlere yöneldim şahsen patlama beklediğim, tutarlarsa iyi, tutmazlarsa yandık :D

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Haziran 2010, 10:01:28
tuareg, sen ilk 10 a gir, ben bişe demiyorum daha :) ayrıca, bu ilk tur takımlarında fazla ara açılmaz ancak 2.turdan sonra yapılacak takımlar önemli, o zaman belli olur nedir ne değildir.. ben biraz gençlere yöneldim şahsen patlama beklediğim, tutarlarsa iyi, tutmazlarsa yandık :D

bu mesajını kaydet abi...utanıp silceksin 15 gün sonra :D

erkutdem55

Alıntı yapılan: dukeburak - 12 Haziran 2010, 09:56:44
dün marquezi alan arkadaş marquezden en az 10 puan alacak bu arada baktım puanlamaya

9 almıyor mu?1 puan düşeceksin gol yediler ya 1 tane.

Burak

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Haziran 2010, 10:01:28

Tamam da neden hala bizim puanlar güncellenmedi, şimdi Marques benden primini isteyecek, ne diyeyim? Bize de henüz ödeme yapmadılar onu bekliyoruz mu diyeceğiz? Ayıp ama nasıl puanlama sistemi bu kardeşim >:( Samsunspor'da bile ücretler daha çabuk ödeniyor  :(

KareAs55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 12 Haziran 2010, 09:34:49
Bazı şeyler dikkatimi çekti.en büyük şampiyonluk adayı İspanya,en büyük gol kralı adayı David Villa olarak gösteriliyor.Kimse İspanyadan doğru dürüst oyuncu almamış.David Villa'yı alanı hiç görmedim.Boulharuz denen adam bu kadar mı iyi??3 kişiden 2si almış :))Takımlar Arjantin ağırlıklı olmuş ama bu takım Palermo'nun attığı son saniye golü ile kupaya kaldı.Arjantin patlarsa bizim lig komedi olur.Bi de tabii ki Boulharuz kırmızı görürse puanlar komedi olur :)

Tabii diğer senaryoda Boulharuz Hat-trick yaparsa ben bu mesajı silerim  ;D ;D ;D

David Villa bende  :D  yanında  fabiano var  :)

babasamsunlu

lem erkut..ben sana dimedim mi g.koreye gol atamaz bu mal yunanlılar diye ..yaktın beni..defansı gkoreden yapmıştım ben ne güzel... :( :( :( :( :( :(

KareAs55

Heinze Yapıştırdı  Gelsin puanlar  :D ;D