2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

asoydass

1 sene gördüğüm fransızcayla anlayabildiğim kadarıyla hiç ligue 1de oynama şansı bulamamış afrikanın kaizer chiefs gibi önemli bi takımından nice transfer olmuş buraya sağlık kontrolü için gelecekmiş ve bi sorun çıkmadığı takdirde anlaşma sağlanacakmış  hayırlı olur inş

cgr

Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Ağustos 2010, 23:30:38
Yarın sağlık kontrolünden geçip sorun çıkmazsa sözleşme imzalanacakmış. Ama yorumlar daha ilginç;

Google Chrome gibisi yok gerçektende... :) :D

AntZ

Alıntı yapılan: cgr - 28 Ağustos 2010, 00:34:41
Google Chrome gibisi yok gerçektende... :) :D

Önemli olan çevirmekti ayrıntılara takılmayalım.  ;)
Hem ben Google Translate kullanıyorum, chrome la bakırla işim olmaz, tavsiye ederim. (Bu arada bu yazıyı çevirmek için translater a gerek yok, kasma kendini  :D )

Yarım imam dinden, yarım doktor candan, yarım bilgi karizmadan eder yeğen 8)

Akyol

Alıntı yapılan: Ant55 - 28 Ağustos 2010, 02:05:29

Yarım imam dinden, yarım doktor candan, yarım bilgi karizmadan eder yeğen 8)
dayiiii  8)

Ertuğrul Sağlam

Son aldğım bomba haberi sizinle paylaşmak istiyorum Jonathan Quartey akşam 18,55 uçağı ile Samsun'da olacak. :D ;D
Kaynak: Yerek gazetelerin hepsi.

nomak55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 28 Ağustos 2010, 09:47:56
Son aldğım bomba haberi sizinle paylaşmak istiyorum Jonathan Quartey akşam 18,55 uçağı ile Samsun'da olacak. :D ;D

Babacım bu bombalar hep patlıyor yaw ancak tersine nasıl olcak bu iş bu traş olmasın :D

Sercan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 28 Ağustos 2010, 09:47:56

Var mı Çarşamba'ya gelen  :D

berusa55

AlıntıVe Jonathan geliyor
[ 28.08.2010 ]

Samsunspor'un uzun süredir peşinde olduğu Ganalı stoper Jonathan Quartey sonunda geliyor. Günlerdir gündemi meşgul eden transferde dün sona gelindiğini açıklayan Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, "Zaten oyuncunun kulübü Nice ile her konuda anlaşmıştık. Diğer pürüzleri de aştık. Oyuncumuz eğer bir aksilik daha olmazsa bugün saat 18.55 uçağıyla Samsun'a gelecek" dedi.

Kaynak

55_OrHaN_55

2 haftadır geliyor, geliyor diyoruz gelen giden yok. o yüzden gerçekten geldiğini görmeden inanamıyorum. gelmediğini görmek daha doğal görünüyor artık. :D

serkancengiz

Transfer komitesinin yürüttüğü yoğun çalışmalar sonrasında eksik mevkilere yapılan takviyeler camiada heyecan uyandırdı. Süper lig ve Bank Asya 1. ligde uzun süre top koşturan iki önemli isim Zafer Demir ve Volkan Çekiç Tokatspor'la 1'er yıllık mukavele imzaladılar.

nerelere düşmüş volkan, zaferde keza öyle

jean

kıralık gelecegı soylenıyor 1 yıllık bugun gelecekmıs saglık kontrolune gırecekmıs oynamamıs hıc fransa 1.lıge ıns bıze parlar

Lusage

28 Ağustos 2010, 16:17:07 #3521 Son düzenlenme: 28 Ağustos 2010, 16:20:28 Lusage
Yani illa hatırlatmak lazım.... Bize İletin kısmından OGC Nice ve L'Equpie gazetesinin linklerini attım. Sonunda lütfedip haber yaptılar...

Edit : Aynı şekilde Ajansspor'a da bilgi vermiştim. Bakalım onlar da haber yapacak mı...

>:( >:( >:( >:(

Samsunspor'a 22'lik Ganalı!
Samsunspor, bonservisi Nice'de bulunan Jonathan Quartey'i kadrosuna kattı.

28 Ağustos 2010 Cumartesi - 15:36
Sporx.com
Samsunspor'a 22'lik Ganalı! Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor'da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. Bu sezon ligde iddialı bir hale gelebilmek için kaliteli bir kadro kurmanın planlarını yapan Karadeniz temsilcisi, deneyimli golcü Cenk İşler'in ardından flaş bir transfere daha imza atarak Fransa Lique 1 takımlarından Nice'de forma giyen Jonathan Quartey'i kadrosuna kattı. Ganalı oyuncu Jonathan Quartey'in bugün Samsun'a giderek sağlık kontrolünün ardından resmi sözleşme imza atması bekleniyor.

JONATHAN QUANTEY KİMDİR?

2 Temmuz 1988 yılında Gana'nın Akra şehrinde dünyaya gelen Jonathan, futbola 17 yaşında ülkesinin Lıons takımında başladı. Ülkesinde 4 sezon forma giyen ve 73 karşılaşmada forma giyen Jonathan bu süre içerisinde 3 gol kaydetti. Geçtiğimiz sezon Fransa'nın Nice takımına transfer olan genç oyuncu burada pek fazla forma şansı bulamadı. 4'ü A milli olmak üzere 35 kez milli takım forması giyen Jonathan, agresif ve sert oyun yapısı ile tanınıyor.

http://www.sporx.com/futbol/bankasya/samsunspora-22lik-ganaliSXHBQ204794SXQ

AntZ

29 Ağustos 2010, 01:33:00 #3522 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2010, 02:45:05 Ant55
Sevgili hakanelgun Jonathan Quartey başlığına eklemiş ama buraya da eklemekte fayda var...

Alıntı yapılan: hakanelgun - 28 Ağustos 2010, 21:45:27

Jonathan Quartey sonunda geldi

Samsunspor'un uzun süredir peşinden koştuğu Ganalı stoper Jonathan Quartey sonunda geldi.

Günlerdir gündemini meşgul eden transferde dün sona gelinmişti.
Futbolcunun Menajeri Ümit Gürsoy oyuncunun Samsun' a geldiğini ve otele yerleşeceğini belirtti.
Fransa' nın Nice Kulübünden transfer edilen  Ganalı stoper Jonathan Quartey 22 yaşında.

kaynak:http://www.samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=825

Kadir ÇELEBİ

nihayet bu kadar beklemenin ardından umarım faydalı olur olursa birazda üzülürüm kiralık olmasından dolayı. ama ilk etapta fayda sağlaması tabiki.

berusa55