2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

cem 55

ali kuleli kartepe kampında izledigim kadarıyla takıma katkı saglayabilecek hızlı güçlü güzel ortalar kesebilen bi kanat oyuncusuydu en azından arap atı abdulaziz gibi kafa önde bodoslama koşmuyodu teknik heyet bu abdulazizi çok tutuyo bende bu işten bişey anlamadım asıl kiralanması hatta satılması gereken oyuncu kaanatimce abdulaziz olmalıydı kadro derinligi açısından ali kulelinin gönderilmesi bence çok yanlış

red_white

ali kuleli geldi geleli yüzü gülmüyor görende amatör bir klübe geldi zanneder ilerde yaşanabilecek sorunlardan dolayı gitmesi doğru tercih diye düşünüyorum

**KaR6**

yakında gider demiştim ama bu kadar yakın olabileceğini tahmin etmemiştim.. kotu futbolcu oldugundan değil ayrıca..

fatih55ankara

vanlioglu

şu quartey'in de geldiği kesinleşirse şu başlığa bi daha ki sezona kadar dokunmucam

**KaR6**

jonathan yoldaymıs dediler ama bakalım abi.. tolga ise asparagas haber..

berusa55

Can Itın yollarda; Can Itın'la Bam Teli   ;D Gel artık geleceksen illet ettin milleti  :)

alperen

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Ağustos 2010, 21:08:55
jonathan yoldaymıs dediler ama bakalım abi.. tolga ise asparagas haber..

yürüyerek mi geliyomuş abi kaç hafta oldu:)))

**KaR6**

ula yarım saat oldu ben Samsun'a geleli ne bileyim  ;D ;D

Serkan

Ollivanders

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Akyol55 - 25 Ağustos 2010, 21:59:46

Kendisine Robinho'yu soran basın mensuplarına "O bir sonraki uçakla gelecek kaldı ki bizim Sercan gibi bir yıldızımız var. Yedek kulübesine adam aramıyorum!" diyerek kendi oyuncularına olan güvenini belli etmiş oldu...

yaani messi varken robinho yu kim ne yapsin  :D

supernatural_55

mehmet yılmaz

Haber birinci elden, Jonathan Quartey işi tamam. Sözleşme imzalanmış, Türkiye'ye gelecekmiş. Yarın gece için uçak bileti de hazırlanmış. İnşallah hayırlı olur, Samsunspor'umuza fayda sağlar.

Akyol