2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

mimar55

Görüşmeye yurtdışı engeli
[ 24.05.2010 ]

Samsunspor Kulübü İkinci Başkanı Erkut Tutu ve Basın Sözcüsü Haluk Tan'ın, bugün İstanbul'da Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk ile Turgut Doğan Şahin konusunda yapmayı planladıkları görüşme Öztürk'ün yurtdışında olması nedeniyle gerçekleşmeyecek. Erkut Tutu ve Haluk Tan'ın, Galip Öztürk'ün yurtdışından gelmesinin ardından yıldız futbolcunun durumunu netliğe kavuşturması bekleniyor.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=68084

Dartagnan

baslarım yaaa bı umut her gun acıyoruz.Acaba bır ıcraat yapmıslar mı? bu sefer sozler tutulmus mu ? diye hic bırınden eser yok ....Ya sabır ALLAH ım YA SABIR!!!!

Nuri Asan

Arkadaşlar gelecek sezon için hiç umutlanmayın.Genel Sekreter ile bugün görüştüm Maalesef yine destek yok,takım yine sahipsiz.Takıma sahip çıkacak kimse yok.Ne yapıp ne edip Uyanık'ı geri getirmemiz şart.

erkutdem55

Alıntı yapılan: mimar55 - 24 Mayıs 2010, 20:17:49
Görüşmeye yurtdışı engeli
[ 24.05.2010 ]

Samsunspor Kulübü İkinci Başkanı Erkut Tutu ve Basın Sözcüsü Haluk Tan'ın, bugün İstanbul'da Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk ile Turgut Doğan Şahin konusunda yapmayı planladıkları görüşme Öztürk'ün yurtdışında olması nedeniyle gerçekleşmeyecek. Erkut Tutu ve Haluk Tan'ın, Galip Öztürk'ün yurtdışından gelmesinin ardından yıldız futbolcunun durumunu netliğe kavuşturması bekleniyor.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=68084

Yemin ediyorum ta.... geçiyolar bizle artık  >:( >:( >:(

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 24 Mayıs 2010, 22:47:09
Arkadaşlar gelecek sezon için hiç umutlanmayın.Genel Sekreter ile bugün görüştüm Maalesef yine destek yok,takım yine sahipsiz.Takıma sahip çıkacak kimse yok.Ne yapıp ne edip Uyanık'ı geri getirmemiz şart.

Genel Sekreter kim ?

kavak_55

sabreden derviş muradına ermiş arkadaşlar sabırsılanmayın ve umutsuzluğa düşmeyin gün doğmadan neler doğar ışık  ve  mulu gelecek yakındır inşallah iyimser olalım ki herşey iyi olsun inşallah. ben yarın ve hafta sonuna kadar beklemeyi tercih ediyorum bakalım neler olacak inşallah güzel şeyler olacak diye umut ediyorum. aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  demektende başka birşey gelmiyor elimden keşke olsada milyon dolarlarım hepsini samsunspora versem ne olur tüm taraftarlara selamlar.

kuzey55

ahmet şahin ve turgutun metro ilşkisinde olumsuz gelişmeler var.inşallah bu sıkıntı aşılır biran önce.

YaşarDoğu

Ne gibi gelişmeler ? Yani para vermekten vazgeçme gibi mi?

emre

kuzey yazıcaksan tam yaz abi milleti meraklandırma!!  :) ben bildiklerimi yazsam...  :D

kuzey55

Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk-Tutu görüşmesinde transferin gözde ismi Turgut Doğan Şahin konusu masaya yatırılacak. Bu arada, Galip Öztürk'ün Samsunspor İkinci Başkan Erkut Tutu'ya danışmanları aracılığıyla, "Turgut'un bonservisini şirketimizin üzerine tescil yaptır, yanıma öyle gel" dediği öğrenildi. Bu istek karşısında bunalan Kırmızı-Beyazlı ekibin İkinci Başkanı Tutu, gerçekleşmesi güç olan tescil işlemiyle uğraşmaya başladı.

adige73

denge gazetesine bakarsan murat yıldırıma kasımpaşa talip,oktay büyük ihtimal seneye yok ahmet şahinde parasını alamadığı için sözleşmesini fesh edecekmiş rivayetler bunlar

55_OrHaN_55

murat yıldırıma talip olan takıma bakın. mahalle takımı kasımpaşaspor. ne hallere düştük...

Ollivanders

havzalı55

Muratla  oktayın bu takımda mutlaka tutulması gerek oktayın sözleşmesi bitmiş bizim yönetim daha adamla konuşmamış bile nasıl bir iştir bu ?

mimar55

Ödeme bugüne sarktı
[ 25.05.2010 ]

İstanbul'da bulunan Samsunspor Kulübü İkinci Başkanı Erkut Tutu'nun dün kaleci Ahmet Şahin'le yapmayı planladığı görüşme, bugüne ertelendi. Tutu'nun özel işleri nedeniyle tecrübeli file bekçisiyle buluşamadığı ve ödemeyi bugün yapacağı açıklandı. Bu arada sözleşmesinde '30 Nisan 2010 tarihinden sonraki 10 günlük süre içerisinde ödeme yapılmadığı takdirde sözleşmesini tek taraflı feshedebilir' maddesi bulunan Ahmet Şahin'in, bugün de ödeme yapılmaması durumunda yasal işlemleri başlatabileceği öğrenildi.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=68100