2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

playmaker55

cezayirli yok mu bi arap zengini koltuk cikacak....güneroglu vardi alamanya o adami nasil kacirdik ya adam para basiyor....

öyle deli dolu adam lazim dünyada cok kara para var....öyle bi adami gabsak..hem adam yolunu bulsun hem biz

cezayir55

bu araplar bizim yonetimden cimri arpin zengini diye bir sey  arpin hirsizi var :D

fatih55ankara

artık birşeyler yapsak protesto felan sesimizi duyursak

holigan5565

Allah bu şehri yönetenlerinde bu şehrin zenginlerinde kukla yöneticilerinde kendi şehrinin takımı yerine 4 büyükleri tutan insanlarınında allah belasını versin
kapatın samsunspor kulübünü bu takımı bu şehir haketmiyor

samsunmania

Bu senaryoya hiç şaşırmadım.
Takımın son maçından sonra bir yaz boyu adrenalin basarız demiştim. Kongre,para kayyum diye.
Bu durumlardan nemalanan birileri mi var yoksa bu kadar mı umarsız insanların bir arada yaşadığı bir kentin havasını soluyoruz anlayabilmiş değilim.
İki iki dört. Bu takım yaz kampını adam gibi yapmazsa bu sene kurtaramayız. Bizi ele güne muhtaç eden kim varsa allah belasını versin.

babasamsunlu

abi ben bombalı saldırı yapmayı planlıyorum..Bana mühimmat sağlayabilirmisin :D :D

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 28 Haziran 2010, 15:56:45
abi ben bombalı saldırı yapmayı planlıyorum..Bana mühimmat sağlayabilirmisin :D :D

O kadar doluyum ki, bombaya gerek yok. Ben bi patlatacam kendimi herkesi kurtaracam. Ne böyle kardeşim yahu. Kanser olduk. Bombaya ne hacet. Keder, karamsarlık, üzüntü öyle bir bileşen oldu ki en etkili kimyasaldan daha etkili. >:( >:(

babasamsunlu

Abi işyerinde adamlarla tartışıyorum..Hakkıya sövüyorum..Amaan boşver diyolar..Samsunsporun derdi sanamı kaldı..Şimdi bu cümleyi samsunda kurabbilecek en az  300 bin kişi bulabilirim sana..Çıldırmamak elde değil..Ama bir şeyler yapılacaksa ve ne yapılacaksa bir an önce yapalım..Bizde işin içinde olalım..Yoksa yok olup gidecek kulüp..  :( :( :( :(

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 28 Haziran 2010, 16:07:40
Abi işyerinde adamlarla tartışıyorum..Hakkıya sövüyorum..Amaan boşver diyolar..Samsunsporun derdi sanamı kaldı..Şimdi bu cümleyi samsunda kurabbilecek en az  300 bin kişi bulabilirim sana..Çıldırmamak elde değil..Ama bir şeyler yapılacaksa ve ne yapılacaksa bir an önce yapalım..Bizde işin içinde olalım..Yoksa yok olup gidecek kulüp..  :( :( :( :(

Aslını inkar eden ......olsun kardeşim. Hiç tınlama.Biz bize yeteriz ve yeteceğiz zaten.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 28 Haziran 2010, 16:09:28
Aslını inkar eden ......olsun kardeşim. Hiç tınlama.Biz bize yeteriz ve yeteceğiz zaten.

;D ;D abi ben tınmam ..direk kavga ediyorum öyle topoşlarla :D fazla bilmediğin için bizi tabi.. :D

Samsunspor bizim sevdamız abi..Bunlar anlayamazlar..Böyle bir dertleri yok.. :( :(

fatih55ankara

bizi faruk özak a minnet ettiren sözde samsunluları Allah bildiği gibi yapsın.

BÜYÜK BAŞKAN ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?

samsunmania

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 28 Haziran 2010, 16:44:13
bizi faruk özak a minnet ettiren sözde samsunluları Allah bildiği gibi yapsın.

BÜYÜK BAŞKAN ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?

Trabzonspor'a minnet etmektense amatörde top koştururuz daha iyi. İnsanoğlu onuru için yaşar.

babasamsunlu

İsmail Uyanık Hiç bir zaman Gelmeyecek...Yapacak bir şey yok..Beklemeye gerekte yok..O nun tercihi bu..Saygı duymaktan başka ne yapabilirizki..Boşverin şimdi uyanığı galipi..Bu takımın kayyuma kalması lazım..Ozaman herşey bambaşka olur..Yusuf tutuklanır Hakkı gider  Erkut biter... :D

mimar55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 25 Haziran 2010, 15:43:56
Transferlerden ümidi kesen Samsunsporlu taraftarlar kafayı sıyırıp kendilerini eğlenceye verdiler ..

bu buraya tam oldu

lucarelli

Yazıklar olsun...... Çok ciddi bir ücrete adam sat ve sonra tahta kapansınn   :( >:( >:( >:( >:( >:(