Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

Efsane Meskenler

AlıntıForza şimşekler'in sayısında genel olarak bir çoğalma var ama bunun meyvesini çok geç aldılar sezon bitti seneye daha güçlü bir şekilde şanlı kale de onları görürürüz.

dedıgın dogru 2.yarı başında bi toparlanma oldu bu toparlanma sezon basında olsaydı cok daha ıyı bı trıbun olurdu artık gectı gıttı bu sezon gelecek sezon ılk haftalardan ıtıbaren guzel işler yapmak ıstıyoruz hanı derler nasıl başlarsa öyle gider dıye bide keşke bi ımkanımız olsada şu karabükün mavi ateş grubunun bulundugu kutu gıbı bı yer olsa bızım kale arkasındada yoksa cok kacan ve rakıp taraftara salça olanlar oluyo bu 2 seyın onune gecebılsek cok guzel olucak

mehmet yılmaz

mehmet yılmaz

YaşarDoğu

Sejeo de okumaz okumaz gelir stadda gazete okur , namaz kılmaz kılmaz gelir halısahada kıyamda durur  ;D ;D :D :D

Fecr_55

Alıntı yapılan: ChRoNiC - 10 Mayıs 2010, 21:42:10
http://video.yahoo.com/watch/7462104/19668023?v=7462104

Biraz aydinlatabilir misin acaba? Kim neden dayak yiyor? Kavga kimler arasinda? Polislerin ortasindaki kim, ne suc isledi?

YaşarDoğu

Fecr_55

Okudum da, tekme tokati gerektiren bu büyük olay nedir? Her laf atan dövülseydi böyle basibos köpek gibi, saglam adam kalmazdi..! Sen polissin, meydan dövüscüsü degil..!
Üzücü görüntüler, gecmis olsun arkadasa..

YaşarDoğu

Daha ayrıntısını Şirinler biliyordur.Polisin bu davranışı hiç hoş değil.Yeni Emniyet Müdürünün kulağı çekilmeli.

Aslında taraftarına sahip çıkamayan yönetime ne demeli ?

ChRoNiC

10 Mayıs 2010, 22:11:58 #354 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2010, 22:16:08 ChRoNiC
Samsunspor-Orduspor maçı öncesi taraftarlar arasında stadyum dışında yaşanan sözlü tartışma esnasında Çevik Kuvvet ekiplerinin bir taraftarı arasına alarak tekme tokat dövmesi dikkat çekti

Bank Asya 1. Ligi'nin son haftasında Samsunspor evinden Orduspor'u ağırladı. Maç öncesi iki takım taraftarları arasında stadyum dışında yaşanan sözlü tartışma esnasında Çevik Kuvvet ekiplerinin bir taraftarı arasına alarak tekme tokat dövmesi dikkat çekti.
Samsunspor, ligin son karşılaşmasında kendi sahasında Orduspor'u konuk etti. Maç öncesinde iki takım arasındaki sözlü tartışmada Çevik Kuvvet ekipleri, Samsunspor taraftarlarına orantısız güç kullandı. Bir taraftarı yakalayan polislerin, aralarına alarak tekme tokat dövmesi dikkat çekti. Arkadaşlarının dövülmesine tepki gösteren diğer taraftar gruplarına ise, Çevik Kuvvet ekipleri tazikli su sıktı. Polis ve Samsunspor taraftarları arasında kısa süre yaşayan gerginlik taraftarların sakinleşmesi ile sona erdi.

Kaynak : netkulis

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Mayıs 2010, 22:02:18
Polisin neden bu kadar sert davrandığı belli. Samsunspor taraftarı bu şehirde teröre ve onun yardakçılarına en kitlesel tepki veren gruptu. Açılım ayağına intikam alıyorlar hesapta. Sanki benim kurumum verdi Ladik'te şehit verdi. Gazeteler haber yapmazken polisleri Samsunspor taraftarı andı isimlerini Konya maçında. Nankör herifler.

Teşekkurler açıklama için maçtan önce müdürleri gelip bizim orada yağ çekmeyi biliyordu...orduda bizi taşlarken fatsada polis bizi taşlarken arkamızda polis yoktu bi tek limanın orda polisler geldi ama hani bizimkiler duyarlı ya ******* ordululara kıyak yapacaklar... öyle bir tane kardeşimizi ortalarına alıp dövmekle olmuyor hadi bundan sonra dövsünler..

YaşarDoğu

Chonic

Olayı birde sen anlatsana , ne yaşandı orda da polis sert davrandı?

Fecr_55

Bu aciklamadan birsey anlamis degilim, cünkü aciklayici, tatminkar degil..Olaya sahit olan biri aydinlatirsa iyi olur..
Adamlar kendi aralarinda kavga etti de, bu kadar iclerine girmediler..Polissin, üstünsün ama insanliktan cikmamak sartiyla..

Burak

ben çıkarken etraf polis seliydi hatta polislerden bir tanesi kendi kendine bu ne kadar polis yaaa diyordu.bi ara yavaşladım otobüslere bakıyordum arkadan bir tanesi geldi hadi hadi dedi. hayırdır dedim abi ne yaptık takımımdaki futbolculara bakıyorum dedim oda sen gitmezsen onlar çıkmayacak dedi bize öyle talimat verildi dedi kendi şehrimizde yabancı olduk

ChRoNiC

10 Mayıs 2010, 22:23:00 #358 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2010, 22:26:10 ChRoNiC
bizimkiler orduluların bizim taraftan otobüs ile girdiklerini gördü o sıra dışarıya çıktılar orduluların otobüsüne doğru koşarken çevik kuvvet ve yunuslar direk üzerimize dogru geldiler her zamanki gibi bir kişiyi yakalayıp tartakladılar...(her zamanki gibi dıyorum çünki bu ilk olmadı 56'larda böyle birşey yine başımıza gelmişti) ama ne oldu yine camsız orduya geri gittiler...