Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

samsunmania

Artık klasikleşen "Acaba düşer miyiz?,Para bulabilecek miyiz?"sorularına aranan cevapların bol bol yaşandığı, ayrı bir renk olarak 5 maçlık performansla süperlig olabilir hayalleri kurduğumuz, 4 mevsimi aynı anda yaşadığımız bomboş bir sezon.
Güzellikleri ise tribünümüzün renklenmesi, başarı olunca seyircinin takımın arkasında olduğunun bir kez daha ispatlanması. Keşke her zaman bu kadar yoğun bir ilgi olsa. O da başka bir konu.
Bir de Buca maçında kardeşlerimle İzmir gezimiz. Maçı hatırlamak bile istemiyorum >:( >:( ama maç öncesi harika bir gündü.

mehmet yılmaz

Engin abinin yorumu okuyunca aklıma geldi. Sezon Değerlendirmesi diye bir başlık açsak, fotlarla falan, anlatılır, güzel de olur aslında...

**KaR6**

bu senenin en önemli ama göze carpmayan yanlarından biri, paralar ödenmedi muhabbeti pek dönmedi.. bi yerden bi kaynak bulundu sanki.. he seneyeden umutlumuyum? kesinlikle hayır.. ben umutlarımı gömdüm topraga, ta ki biri sulayıp yeşertene kadar..

edmontdante

İSTİKLAL MARŞI  esnasında gazetecilerin çektiği foto yok mu kardeşim.
Bu bizim gazetecilere bazen ayar olmuyor değilim ne yalan söyleyim.

Sezonun tribün serüvenini ben hazırlamayı düşünüyorum çok sayıda fotoğraf var zaten elimde.

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Mayıs 2010, 23:51:54
bu senenin en önemli ama göze carpmayan yanlarından biri, paralar ödenmedi muhabbeti pek dönmedi.. bi yerden bi kaynak bulundu sanki.. he seneyeden umutlumuyum? kesinlikle hayır.. ben umutlarımı gömdüm topraga, ta ki biri sulayıp yeşertene kadar..

Verilen sözler var kardeşim bunu biliyoruz.Ama bir bildiğimiz daha var bu zamana kadar çok söz gördük.Gerçekleşmeden ümitlenmeyeceğim.

edmontdante

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 09 Mayıs 2010, 23:47:25
Bir de Buca maçında kardeşlerimle İzmir gezimiz. Maçı hatırlamak bile istemiyorum >:( >:( ama maç öncesi harika bir gündü.

Sayende kardeşim.O gün için ne kadar teşekkür etsek az sana.

samsunmania

Bir de tahta muhabbeti bizi bitirdi bu sene. Ne tahtaydı be. Ama tahta  açıldıktan sonra tahtakuruları takımı bastı. 13 te iki isabetli transfer.

samsunmania

Alıntı yapılan: edmontdante - 09 Mayıs 2010, 23:56:33
Sayende kardeşim.O gün için ne kadar teşekkür etsek az sana.

Estağfurullah kardeşim. O sizlerin güzelliği. Bu lanet memleketteki en güzel günlerimden biriydi.

**KaR6**

samsunmania

**KaR6**

engin abimi alıp gelmem lazım, valla acıdım abimin o haline ;D

edmontdante

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Mayıs 2010, 00:03:22
engin abimi alıp gelmem lazım, valla acıdım abimin o haline ;D

İlk İzmir deplasmanına bekliyorum.

**KaR6**

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 09 Mayıs 2010, 23:52:53
İSTİKLAL MARŞI  esnasında gazetecilerin çektiği foto yok mu kardeşim.
Bu bizim gazetecilere bazen ayar olmuyor değilim ne yalan söyleyim.

Sezonun tribün serüvenini ben hazırlamayı düşünüyorum çok sayıda fotoğraf var zaten elimde.

bunları alelacele alabildim, yarın bakarım istiklal marşını...

izmir deplasmanı rahatladıktan sonra bitmişti zaten bizim için, stada gitmemizi saymıyorum bile... :)

teklifim şudur, seneye buca, İBB ile oynayacak. Biz de İBB taraftarı olarak yine gidelim, rahatlama mekanına :)