Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

Tufan

öylesine bir maç oldu tribün olarakta gayet etki altına aldık özellikle Ordu tribününü kazansaydık bi teselli olucaktı ama oda olmadı .

şimdi yönetimin gelecek seneki için atacağı adımları bekleyip görecez.

germencisse

Artık olan oldu lig bitti..lig bitti ama allem kallem zorla bitirdik..önemli olan seneye yapacağımız işler.. ;)

Ollivanders

yoruldum bittim tukendim enerji toplamak icin 3 aylık bir molaaa iyi gider :)

celebi

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 09 Mayıs 2010, 18:48:24
Eski günlere bir nebze olsun dönüş sinyali verdiler.bizden sonraki en kalabalık gruptu.

İlk yarıdaki SBÇ-Mekansızlar tribününü sanırım göremedin , sizin sağ tarafınızdaydı..

brigand

orduyo yenmemiz şarttı aslında. artık bitti bu sezonki işkence de. yazın tekrar toplanın bidahaki sezona yine işkenceye devam, alıştık acı çekmeye...

Ollivanders

**KaR6**

futbol sezonu bitti, şimdi benim sezon başlıyor..haftada bir yazacam, icraat görene kadar durmak yok!

YaşarDoğu

09 Mayıs 2010, 21:03:25 #278 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2010, 22:24:42 edmontdante

sercan5592

09 Mayıs 2010, 21:10:34 #279 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2010, 21:16:02 samsuni
menekşeler iyi dayak yedi :D mor menekseler mor menekseler bırbırlerını ... :D

YaşarDoğu

Bugünki maçın skorundan da daha vahimi , Trabzon Beşikdüzü futbolcularını kapalıya sokmalarıydı >:( >:( >:(.Bunu organize edende Özgür Cineldi.Neyse ki bağırdık, çağırdık dışarı çıktılar.

Ollivanders

bu sefer obur tarafa girdiler abi degişen birsey olmadı anlayacagın

lucarelli

Pankartlar 55 numara olmuş.

İnşallah yenş sezonda sahadaki futbolcular, Samsunspor sevdalılarının yarısı kadar bile olsa mücadele ederler de biz de süper lige döneriz....

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Mayıs 2010, 21:15:22
bu sefer obur tarafa girdiler abi degişen birsey olmadı anlayacagın

teknik heyetinden , yöneticisine bi bok olmaz bunlar.

Tufan

maratonda çok azmışız ya dondurucu Karşıyaka maçında bile sanki bu kadar az değildik  :(