Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Mayıs 2010, 16:58:14
abi serkan konusunda çok olumsuz düşünmüyorum aslında ben.. buca'da canlı olarak izledim, yediği 3 golde çok fazla hatası vardı ama öyle toplar da cıkardı ki, helal olsun dedirtti.. yani peşinen karar vermek için erken ama koca sezonda 1-2 maç oynamış bir kaleciden ne ölçüde performans beklenir, tartışılır tabii..

Altay kupa maçını TV den izledim ben de, bu kadar utandığımı hatırlamıyorum  :( İnşallah öyledir kardeşim.

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Mayıs 2010, 16:58:00
ÇOK İLGİNÇ HAKKATTEN  ŞU BEĞENMEDİĞİMİZ SEZONU 8.SIRADA BİTİREBİLME İHTİMALİ...ŞU 4 MAÇLIK KÖTÜ SERİ OLMASA BELKİ  ŞUAN HERŞEY FARKLI OLABİLİRDİ.. :( :( :( :( :(

Evet, hatta Adana maçını alabilseydik herşey çok farklı olabilirdi. Tabi ki 8. liğe sevinmiyoruz, haklı olarak bazı arkadaşlar Bank Asya da 8. liğe mi sevineceğiz diyebilir ama elimizde kalan seçenekler 8. likle 14. lük arasıysa 8. liğe seviniyoruz.  :-\

**KaR6**

hee bi de altay maçı var tabii, onu unutmuştum ben, bak ben de utandım şimdi :)

bluegreen55

kazanırsak düştüksten ssonraki en yüksek puan ve derecemizi alacaz. Umarım kazanırız seneyede moral olur

lucarelli

çok tuhaf vir sezon oldu. Kazanırsak play offa gideriz dedik, iki hafta sonra kazanalım kümede kalalım dedik. Şimdi de kazanırsak düştükten sonra en iyi derece ve puan alırız diyoruz.

havzalı55

orduya genelde samsunda şansımız tutuyor. yarında rahat alırız macı ve ligi noktalarız.

jean

8.bitirelim bari hic degilse 15.likten iyidir her sene biktik usandik super ligden dustuk 2.ligdede dusmemeye oynuyoz ne gunlere kaldik

Forvetim

seneye artık inşallah süperlig sevinci yaşamak istiyoruz ve direk şampiyonluktan ilk sıradan. dandikten mahalle takımları çıkıyor biz nerelerdeyiz. insanın ağırına gidiyor arkadaş. benim aşık olduğum takım gönlümün tek sevgilisi bu ligde olmamalı.

seydo55

ilk 11 de kimler oynuyacak ? muhtemel 11 i yazarmısın ?

Tufan

maça 1 saat kalmış maç başlığında çıt yok ölü toprağı serpildi üstünüze yahu

sezonun son randevusuna geç kalmayayım inşallah Orduya koyup öyle bitiririz.

Kadir ÇELEBİ

Bu ne böyle siteyi ilkkez bu kadar durgun gördüm yayından haber yok butun maçlar başladı bizim maç başlamadı daha sorunmu var acaba ?

Kadir ÇELEBİ

dk 1 gol G.Antep Bld.Spor   1 - 0   Dardanelspor
Giresunspor   0 - 1   Kartalspor

noluyoruz böyle yahu

engizli55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 09 Mayıs 2010, 14:55:49
Bu ne böyle siteyi ilkkez bu kadar durgun gördüm yayından haber yok butun maçlar başladı bizim maç başlamadı daha sorunmu var acaba ?

yok üstadim gelismeleri bekliyoruz burdayiz

King Of The North

Orduya yaslarsak 8. bitiriyoruz ligi, ligte kaldıktan sonraki en iyi tesellimiz olacak..

Kadir ÇELEBİ

taraftarın ilgisi nasılmış ordu taraftarı gelmişmi kadro vs. Stad içinden bilgi alabilen varsa paylaşşsın lütfen..