Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

Ajan

Samsun'a gelen her takım 10 otobüs geliyoruz diye sanaldan yazarlar yarım otobüs anca inerler şaşırmamak lazım ordululara gülüp gececeksin bunları

ata55

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Mayıs 2010, 23:23:57
Şirinler bir pankart yaptıracakmış...
Engin abiler de hazırlıyor bir tane...

Biz de 2 metreye 13-15 metre civarında büyükçe bir pankart yaptırıyoruz.

Denilmiştir, can sağ iken yurt vermeyiz düşmana
Hem sütümden, hem canımdan, hem kanımdan bu sendeki huy oğul
Bet yüzler, kem gözler hor bakarmış vatana
Biz tükenip, yok olmadan; olmaz böyle şey, oğul!..

şiirindeki bir mısrayı aldık...

sehitler olmez.

fasulyeden bir mac gıbı gorunsede onemli mac bence. puan tablosunda yukselelım.

sercan5592

8 de dusurmus ordu sımdı otobusu mac gunu tek otobus gelırler :D

gozgoz yýlmaz

Klasik Ordu işte... Rizeyle birlikte Karadeniz'in en kötü tribünleri onların zaten. Bence maça 7 otobüsle gelecekler. Ama 7 otobüs değiştirerek :)

#BAFRALI#

epçeli köylü

King Of The North

Koyalım da  orduya aklımızda kalsın keyfimiz, Türkiye kupası için de iyi olacak...

lucarelli

Uzaktan kumandalımıymış otobüsleri? Yoksa çocukluğumuzda yaptığımız gibi plastik otobüse tel takıp mı geleceklermiş?

havzalı55

lucarelli

TV yayını olmaz herhalde. Buca ve Adana'nın durumu çok daha kritik. Çaykur Şikespor'un da öyle. Yayın için en olası 4 maç Adana, Buca, Çaykur Şikespor ve Hacettepe'dir herhalde... Yani ben olsam bu maçları dönüşümlü yayınlardım...

erkutdem55

lucarelli

Cumartesi çıkan belli olcak, pazar düşen...

AntZ

Karşıyaka Bolu'ya 4 tane atmış yarın maçı alırsak 8. bitiriyoruz. (diyeceğim ama kalede Serkan var  :-X)

babasamsunlu

ÇOK İLGİNÇ HAKKATTEN  ŞU BEĞENMEDİĞİMİZ SEZONU 8.SIRADA BİTİREBİLME İHTİMALİ...ŞU 4 MAÇLIK KÖTÜ SERİ OLMASA BELKİ  ŞUAN HERŞEY FARKLI OLABİLİRDİ.. :( :( :( :( :(

**KaR6**

Alıntı yapılan: Ant55 - 08 Mayıs 2010, 16:56:05
Karşıyaka Bolu'ya 4 tane atmış yarın maçı alırsak 8. bitiriyoruz. (diyeceğim ama kalede Serkan var  :-X)

abi serkan konusunda çok olumsuz düşünmüyorum aslında ben.. buca'da canlı olarak izledim, yediği 3 golde çok fazla hatası vardı ama öyle toplar da cıkardı ki, helal olsun dedirtti.. yani peşinen karar vermek için erken ama koca sezonda 1-2 maç oynamış bir kaleciden ne ölçüde performans beklenir, tartışılır tabii..