SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

Turuncu

Yarın kesin cıkıyoruz dartagnan ve serpico saati kararlaştırın  halısaha zaten 12 de zabahaa kadar devam  :D :D :D

Dartagnan

55JNR55

bu gece var organizasyon peki gelecek olan gelsin saati belirleyelim ;) daha sonra düzenli bir hal alır bu da

Dartagnan

1-55jnr55
2-Dartagnan
3-serpico55
4-Supernatural_55
5-Turuncu

Saat 4 - 5 gibi cıkarız diye dusunuyoruz :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 01 Mayıs 2010, 11:45:23
1-55jnr55
2-Dartagnan
3-serpico55
4-Supernatural_55
5-Turuncu

Saat 4 - 5 gibi cıkarız diye dusunuyoruz :D

Nerde konuşlanacaksınız gençler
' Bu aşkın bu sevdanın üstünden,Hayat geçti,ömür geçti,yaş geçti '

Dartagnan

kimse gelmiyor mu call of duty oynayacaklar :)

Alman doktorunun yanında errea karsısında cennet cafede oynayacagız :) Tel :05362792859

Turuncu

İlk oyunda 3-0 fark yedik diğerinde kendimize geldik iyi bir oyunla berabere getirdik hafta içi oynamak dileğiyle ;)

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: Turuncu - 02 Mayıs 2010, 02:40:24
İlk oyunda 3-0 fark yedik diğerinde kendimize geldik iyi bir oyunla berabere getirdik hafta içi oynamak dileğiyle ;)

Çok zayıftınız bee Aykut... :D ;D
Yalnızca BİZ

Turuncu

söyleyene bakk daha napalım ilk oyunda alışma süreci ama ikinci oyunda iyidik ayrıca senin gibi kendi adamımı vurmuyorum  :D yarın öğleden sonra rovanş yaparız farketmiyo ;)

Dartagnan

ahahahha nerdeydın 2. bolumde hacı .Senın borun kendı adamlarına oturyordu .

Turuncu

sizin takımda supernatural olmayacak siz 1 kişi bulun. bizim takım hazır dartagnan-jnr-Turuncu ;)

Lusage

Sorması ayıp hangi versiyonu oyunuyorsunuz.  :-[

ve Yer neresi. Eksik varsa her türlü tamamlarım  ;)

8)
Cuando naciste tu llorabas y todos alrededor sonreian, vive la vida de modo que cuando mueras tu sonrias y todos alrededor lloren.

"Doğduğunda herkes gülüyor sen ağlıyordun, öyle bir yaşam sür ki öldüğünde sen gülerken herkes ağlasın."

Dartagnan

03 Mayıs 2010, 00:18:52 #42 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 00:35:14 Dartagnan
valla ben her turlusunu oynuyorum ancak su anlık cod4 sabotage oynuyoruz;) burdan bıldırırz oynayacagımız zamanları . Yer de cennet ınternet kafelerden herhangı bırı :D  errea nın karsısına yenı yer acıldı orada oynuoyurz.

Lusage

ben bol bol 2 Multi oynuyorum.  8) cod4 sabotage hiç denemedim.  .:.:. Ama böyle oyunlarda hemen kaparım :) Yerler bana uzak ama müsait olduğum zamanlar gelebilirim. Yarın olabilir mesela  :-\
Cuando naciste tu llorabas y todos alrededor sonreian, vive la vida de modo que cuando mueras tu sonrias y todos alrededor lloren.

"Doğduğunda herkes gülüyor sen ağlıyordun, öyle bir yaşam sür ki öldüğünde sen gülerken herkes ağlasın."

Dartagnan

yarın bıraz gec olur sımdı mılletın gormesı acısından ancak carsamba veya persembe gunu falan uygun bır  gun belırlersek ılgılı olanlarında bılgısı olur.Yarın onu bı acıklıga kavustururuz:D