Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Mayıs 2010, 11:38:09
bu ligde ev sahibi takımın maraton ve kale arkası tribününü doladuran başka deplasman takımı varsa söylesin...

böyle bir uygulama uygulanamadı şimdiye kadar kardeşim,sanırım kartal ilk defa deplasman takımına açtı maratonunu..

gkn_55

beyler ben yeni üyeoldum kartal maçının fotoları nerden görebilioruz

GençKozluklu

kuzey55

03 Mayıs 2010, 14:38:10 #378 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 14:48:47 kuzey55
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=67582

samsunda hiçbir grupla sorunumuz yok. ama bu kadarına da pes.orada 10 kişi mekansızlar pankartı açtı diye gelen onca kişiyi mekansızlar coşturdu demek haksızlık.evet samsundan geldiler tebrik etmek lazım ama orada bizlerim emeğini yoksaymak da ayıp.nasıl bir anlayış bu. bu haberi yapan kimse telefonunu veya nasıl ulaşacağımı söyleyebilir mi?sezon başından beri hep yok sayıldık bu kadarı da yeter.

celebi

ŞU HABERİ YAPAN ELEMANIN TELİ VAR MI CİDDEN BULAN BİRİ VARSA ŞAYET VERSE  >:(

Sioux

Haberdeki fotolarda ilginçmiş,  ;D  mekansızların üye profili ne kadar değişmiş böyle?

orada koskoca samsunspor.biz yazıyor, resme bak bari, görürsün. Grup İstanbul55 yazamamışlar, yuh!

kuzey55

yalakalık yapmak adına yapılmış bir haber kesinlikle.kimbilir ne çıkarları var bizim muhteşem basınımızın.

Kodalak

Yönetim yeri irtibat bilgileri
Tel : 0 ( 362 ) 431 30 00 - 431 44 00 - 431 88 77
Faks : 0 ( 362 ) 431 99 44
Adres : Kale Mah. Hacıhatun Sok. No:4 Kat:6 / SAMSUN
E posta info@habergazetesi.com.tr
Web : http://www.habergazetesi.com.tr/

celebi

bizim grup istanbul 55 olarak ne sbç ile ne şirinler ile ne mekansızlarla ne forza şimşekler ile şahsi olsun grup olsun bir problemimiz yok. bunu herkes bilir.mekansızlardan arkadaşlarda yanlış anlaması  lütfen. fakat bu haberin yanlış olduğunu düşünüyorum. orada kim kimi çoşturdu biliyor. haberi yapan arkadaşla ben görüştüm. çarşambaya haberi farklı bir şekilde yansıtacağını söyledi. bundan sonrada inşaallah bu şekilde polemik oluşturrmadan haber yapılır. tamam artık bir daha bu konuya girmeyelim.

Burak

körler sağırlar birbirini ağırlar ancak 20 yaşında adamları kontrol etmeden haber yaptırırsan ne olur bu olur mekansızlar dan arkadaşları vardır o da öyle yazmıştır ne olcak yerel medya mı var samsun da o kadar kolay ki manipüle etmek yerel medya yı  
toplasan 4-5 tane forum vardır sanki spor sayfası yaparken tüm türkiye yi araştıracak zaten samsunspor la ilgili yazacaksın zahmet ette 3-5 araştır kim gitmiş ama kime söylüyorsun ki adam koyduğu resimde samsunspor.biz yazısını görmekten aciz

Fecr_55

03 Mayıs 2010, 20:35:18 #385 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 20:37:38 Fecr_55
Almanya'ya bugün döndüm, ve maca geldigime kesinlikle pisman olmadim..Benim ilk deplasmanimdi; ilk golün sevinciyle yere düsmemize bile degdi..
Önce otele, takimin yanina gittik..Herkes, Kalpar haric selamla karsiladi bizi, hatta cay bile ikram ettiler..Bir kac futbolcumuzla da hatira fotografi cekinme firsati bulduk..Oktay'in moralsizligi göze batiyordu, nesesizdi..Bizde dokunmadik hic..
Turgut'a kendisinden 4 gol bekledigimizi söyledik, o 5 düsündügünü söyledi, ilk yarida cikti, yüzü gülüyordu ama oyunu bizi güldürmedi..

Biz ilk golü nasil yedik, hala bilmiyorum..Görüntüleri bekliyoruz sabirsizlikla..

Tribüne gelirsek; yan tribünü acmak zorunda kaldilar, müthis bir kalabalik vardi deplasman icin..Ama taraftar gibi hareket eden kale arkasi tribünüydü..Karsi tarafin cogu Kartal taraftari gibiydi, oturup maci izlediler..

Istanbul grubunu tebrik ederim, susmadilar, susturmadilar :) Susana bagirdilar :)
Mac heyecanindan olsa gerek, fazla fotograf cekemedim, aklima dahi gelmedi, öyle bir havaya girdik ki, o ani yasamak sart olmustu..
Gelemeyenler icin üzgünüm sadece..Gelmeye degerdi..

Bu arada davulcu Mete kardesimi de tebrik ederim, eline koluna saglik..

Hocamiz, yüzümüze bakmadi hic, ya da bakamadi..! Buna ragmen 3 puan icin tesekkür ederiz..

erkutdem55

Otobüsümüz tek başına Bank Asya'daki çoğu stattan daha güzel.

eakgül55

sağ sağlim varmana sevindim ablacım inş. seneyede bekleriz ama bu sefer süper lig rakip Kadıköyde :D

Fecr_55

Alıntı yapılan: emre_s_55 - 03 Mayıs 2010, 21:18:17
sağ sağlim varmana sevindim ablacım inş. seneyede bekleriz ama bu sefer süper lig rakip Kadıköyde :D

Tesekkürler kardesim, insAllah o da olur..

Mactan sonra bir de galibiyet turu attik carsi pazarda, kimisi mazideki Samsunspor korkusuyla, kimisi de umursamazligiyla takildi..Ama sonucta HERKES IMRENDI..Tesekkürler SAMSUNSPOR'um..

celebi

nuray kardeşim tanıştığıma sevindim kusura kalma pek fazla görüşemedik. benim maçtan sonra çıkmama lazımdı.