Bank Asya 1. lig 30. Hafta | Samsunsporumuz - K.Erciyesspor

Başlatan YaşarDoğu, 04 Nisan 2010, 20:56:41

« önceki - sonraki »

SaLvo

YaşarDoğu

10 Nisan 2010, 20:05:39 #136 Son düzenlenme: 10 Nisan 2010, 20:32:26 YaþarDoðu
AlıntıSamsunspor rahat bir nefes istiyor

Kırmızı-beyazlı takım, Nuri Asan Tesisleri'nde galibiyet parolasıyla sürdürdüğü Erciyesspor maçı hazırlıklarını tamamlandı. Ligde kalma mücadelesi veren takımın teknik direktörü Hüseyin Kalpar, gözetiminde gerçekleştirilen çalışmada düz koşunun ardından kondisyon çalışması yapan Kırmızı-beyazlı ekibin neşeli olduğu gözlendi. Kalpar, futbolcularını fazla zorlamazken, çift kale maçta oyuncularının elle oynamalarına izin vererek eğlenmelerini sağladı. İdmana dün trafik kazası geçiren Sercan, sakatlıkları
süren Savaş, annesi vefat eden Hakan katılmazken, hafif sakatlıkları bulunan Oktay ve Turgay takımla birlikte çalışmaya başladı.

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, önemli bir maçı sahalarında oynayacaklarını, Erciyes maçını kazandıkları takdirde büyük ölçüde rahatlayacaklarını söyledi. Maçı kazanmaları halinde stresten kurtulacaklarını, şehrin olumsuz düşüncesinin kalmayacağını belirten Kalpar, "Küme düşecek mi, düşmeyecek mi düşünceleri, bu maçı alırsak olmayacak. Büyük bir derini nefes alacağız. İleri maçlarımıza olumlu yansıyacak. İnşallah oyuncularım kazanma inancı içerisinde kazanmanın gereklini sahaya yansıtırlar.

Sahamızda kolay maç kazanamıyoruz. Yarım bunu gerçekleştirirsek ben de çok mutlu olacağım. Kazanırsak 38 puanı bulmuş olacağız. Diğer 4 maçı da rahat geçirme şansını elde edeceğiz" dedi.

Bu arada, forvet oyuncusu Turgut'un babası Remzi Şahin, İstanbul'dan gelerek idmanı izledi ve oğluna moral verdi.

erkutdem55

Sürekli küme düşme muhabbeti,yıllardır çok sıktı.

Turuncu

LisandroLopez

Bu maçı kazanmak zorundayız çünkü haftaya Dardanel Deplasmanı var.. Ama pek kolay olacağını düşünmüyorum kazanırsak tek farklı olur Beraberlik ön plana çıkıyor bu maçta inşallah kazanan taraf oluruz daha çok ihtiyacımız var çünkü..

mehmet yılmaz

inşallah şöyle rize ya da hacettepe maçları gibi olur ve rahat bir galibiyet alırız. aslına bakarsanız bu sezon evimizde iyi bir karnemiz yok. 14 iç saha maçının sadece 5'ini kazabildik ve ilginçtir onlarda da skor olarak rahat kazandık. kocaeli 2-0, bolu 3-0, kartal 2-0, rize 2-0, h.tepe 4-1... ilk golü yediğimiz maçları çeviremiyor, attığımız maçları ise kazanıyoruz. o yüzden ilk golü bulalım, gerisi gelir inşallah...

Ollivanders

gurbetteyiz ama kalp gum gum atıyor :) orda olup yardım tmek macı izlemek vardı  :'(

mehmet yılmaz

bugün erciyeste fatih sonkaya da oynayacak. bu fatih sene başındaki kampta azerbaycan takımıyla oynadığımız hazırlık maçında büyük bir kavga çıkarmış, gazetecileri ve yönetici abdi azgarı yumruklamıştı. küfür etmeden, sahaya yabancı madde atmadan gerekli protesto yaplılır, yapılmalı diye düşünüyorum.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Nisan 2010, 11:33:06
bugün erciyeste fatih sonkaya da oynayacak. bu fatih sene başındaki kampta azerbaycan takımıyla oynadığımız hazırlık maçında büyük bir kavga çıkarmış, gazetecileri ve yönetici abdi azgarı yumruklamıştı. küfür etmeden, sahaya yabancı madde atmadan gerekli protesto yaplılır, yapılmalı diye düşünüyorum.

Abi sen bunu söyledinya gereken fazlasıyla yapılır artık  :D >l<

Fatih Son(kurban)

celebi

hadi bakalım yavaştan tv nin başına gurbetteiler

**KaR6**

Sadece Samsunspor

celebi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Nisan 2010, 13:40:21
abi izlesene internetten planın yoksa..

kardeşim oğlumla giygik formaları maça gideceğim emre ile buluşup ;)

kuzey55

internetten izleyebileceğimiz sağlam bir link var mı?