Bank Asya 1. lig 28. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Altay

Başlatan AntZ, 21 Mart 2010, 17:19:14

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 16:30:05
Bu Ülkede AZİZ YILDIIRM Gerçeği var abi.. Adam sevmediğini sevmiyor işte.. Fenerbahçe klübünün federasyonu tek başına yıkacak gücü var ve bunu Aziz Yıldırım yapacak göreceksiniz.
Bu adi şerefsizlere o koltuk fazla.. Aziz Yıldırımda bunu biliyor ve en yakın zamanda Başkan değişecek..
Hele ki Gs-Fb maçında Gs lehine hatalar yaparsa hakemler işte o zaman Aziz Yıldırım'ı tutana aşk olsun..
En iyisini o yapacak arkadaşlar yoksa bu i.. Tff başkanla biz düşeriz..

Aziz Yıldırım'a da fenerede sokarlar bu sitede birader.Çift takımlı olduğunu bu kadar belli etme bence ...

LisandroLopez

Fenerbahçeden nefret ederim Allah şahidimdir Ben SAMSUNSPORLUYUM.
Ama adam sevmediği federasyon başkanını sevmiyor ve göreceksiniz o adama o koltuk dar gelecek..
Bunu anlatmaya çalışıyorum Aliihsan , ama her yazdığım mesajda art niyet aradığın için doğaldır tabi..

ali ihsan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 16:33:55
Fenerbahçeden nefret ederim Allah şahidimdir Ben SAMSUNSPORLUYUM.
Ama adam sevmediği federasyon başkanını sevmiyor ve göreceksiniz o adama o koltuk dar gelecek..
Bunu anlatmaya çalışıyorum Aliihsan , ama her yazdığım mesajda art niyet aradığın için doğaldır tabi..

Samsunspor'un mağlup olduğu maçın hemen ardından bu tip yazılar yazmazsan yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermezsin.Daha dikkatli ol.Kimsenin art niyet aradığı yok.

LisandroLopez

Maçla ilgili daha önce yazdığım mesajlar var okumadan ön yargılı konuşuyosun işte.

Tufan

maçla ilgili zaten yazacak birşey yok bi şekilde son 6 maçtan 8-9 puan lazım.
düşmeyiz düşmeyiz diyoruzda solbeksiz forvetsiz bu kadar oluyor.

Mustee13

Herkes kanat adamı...İçeri bir adam girmez mi?...Sezer de fos çıktı...Orhan'ın önünden ileriye gidemedi...Murat da mücadele etti ama çok top kaybı yaptı... Sezon başında kondisyon yüklemesi eksik kalınca 70den sonra dökülüyor takım..Çok koşuyoruz ama hep boşuna...Forvetimiz değil GOLCÜMÜZ yok...

**KaR6**

AlıntıGeçen hafta Giresun'da ne ara tribünden adam atıldıysa veya maç devam ederken kaç Samsunspor taraftarı sahaya girdiyse hatta kaya parçaları atıldıysa oyun alanına, İFF pardon TFF 'kendi kendine' koyduğu kurallarla maçın seyircisiz oynanmasına karar verdi. Dolayısıyla bizim için kritik bir dönemeç olan bu mücadeleyi de en büyük itici gücümüz olan taraftarlarımızdan yoksun olarak oynamak zorunda kaldık. Bu saatten sonra mağlubiyetleri bahanelerin arkasına gizlemek yanlış olur ama hep bu tip kararların İzmir takımlarına karşı oynayacağımız maçlardan önce verilmesi ne acı bir tesadüf, değil mi?

**

Maç için söylenebilecekler, son 3 haftakilerden farklı olmayacak. Senaryo aynı... Bizimle oynayacak takımlar, birkaç maç kasetini izledikten sonra bizi nasıl yenebileceklerini kısa bir analiz sonrası çok rahat anlayabiliyorlar. İlk olarak defanslarını sağlam tutarak gol yememek üzerine bir sistem oluşturup, biz hararetle üstlerine giderken akıllı bir kontratakla gol bulmak göz ve izana sahip her teknik adamın zorlanmadan kullanabileceği bir taktik oluşumu. Eğer o şekilde olmazsa zaten sol bekimiz veya yerine göre kalecimiz bir hal çaresine bakıyorlar durumun. Golü bulduktan sonrası zaten kolay. Savunma bloğunu çıkarmadan, sakin bir oyun anlayışla ve tempoyu düşürerek oyunu soğutursanız, 3 puan şimdiden hayırlı olsun.

**

Takımın 5 maçlık galibiyet serisinden sonra genel olarak düşüşünü farklı nedenlere bağlayabilir hatta bir mantık çerçevesine oturtabiliriz belki. Ancak dünkü oyunda, takımın en güvenilir ayakları olan Oktay ve Murat'ın yokları oynaması, beni en çok şaşırtan ve üzen nokta oldu. Hele de Oktay'ın maçın son anlarında hırsının kurbanı olarak rakibe kural dışı hareket girişimlerinde bulunmasını fakat neticeye ulaşamamasını tek bir şeye bağlayabiliriz; şans. O tekmelerden biri rakibe dokunsaydı bile, haftaya yine Oktay'sız bir Samsunspor izlemek durumunda kalacaktık ki, şu kritik haftalarda böyle bir lükse sahip değiliz. Gol umudumuz olan Savaş'ın her maç hayallerimizi suya düşürmesine ise artık diyecek söz yok. Yerine giren Adem Gezici ise soyadını layıkıyla taşıyan bir oyuncu olduğunu son yarım saatte gösterdi. Orhan'dan zaten hiç bahsetmiyorum artık, tepkimi bu şekilde koymaya karar verdim.

**

Bundan sonra ne olacak... Artık bundan sonrası için bir tahminde bulunmak zor. 4 hafta önce play-off ihtimallerini tartışıyorduk, şimdi ise düşme tehlikesini. Böyle bir takımımız varken nasıl öngörüde bulunabilirim ki?

samsunum

celebi

durmaz düşeriz biz haftaya da antep bir 3 tane atar bize sonrasında çakılır kalırız son sırlarda

Turuncu

Bu güzel havada stad'ın yarısı dolardı bu maçıda alırdık .  Federasyon seninn .......

onur 55

beyler bu hoca derhal gıtmelı.yoksa seneye 2 b de karadenız grubunda devam ederız valla.

Mustee13

Arkadaşlar takım yenildi ama soğukkanlı olmak lazım...Küme düşmeden en son bizim bahsetmemiz lazım...Daha hiç bir şey bitmedi...Bu hafta 4.mağlubiyet. Haftaya da 5leriz..Sonraki 5 hafta da 5t5 galibiyet yaparız yine...

Eleştirimizi lafımızı esirgemeyelim ama umudumuzu da yitirmeyelim...Son maça kadar destek...

Ollivanders

usta illaki son maca kadar destek ama takımı boyle gormek istegimizi kırıyor.

LisandroLopez

Ben şahsen skora bakmıyorum takımın halinede bakmıyorum benim sevdam renklere , Benim sevdam o güzel armaya..
yensede yenilsede takımımın peşindeyim her zaman ve her yerde..

celebi

şimdi bana arlkadaşlar kızacaksınız felaket tellallığı yapıyor diyeceksiniz ama 2. lig de oynarız seneye hüseyin hocada tabii bizde zaten kalmaz. göztepe gibi oluruz hayırlı uğurlu olsun. sinirimden arabayı çarptım :-[ ??? ??? resmen ya. sizn topunuzun Allah belanısını verisn tövbe tövbeeee >:( >:( ???