22 Eylül 2019, 09:25:56

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr

Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

berusa55

Malum askerdeyim ve simdi sitemize girince öğrendim bu haberi ve şok oldum. Ah be kardeşim; yüreğin Samsunspor diye atardı. Ve gencecik yaşta aramızdan ayrıldın. Mekanın Cennet olsun. Sevenlerine ve kederli ailesine de baş sağlığı dilerim. :'( 
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

LisandroLopez

Allah rahmet eylesin , mekanı cennet , toprağı bol olsun..

samsunspor.co.nr

Sadece Samsunspor

Daha yeni gördüm :'( Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm, yazılırı hep nedense gözüme takılırdı :( Çok acı bir durum, ailesine ve yakınlarına Allah sabır versin.. Şirin Ana, Timofte, HarbiSamsunsporlu... UNUTULMAYACAKSINIZ.. :'(
BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN...

FaTiH_HaN

Neyim varki senden başka!

papel

vayy be şimdik anladım yıllar önce bu kardeşimizle msn aracılığı ile konuşmuştuk Samsunsporumuz için yardım kampanyası yapıcam diyordu her Samsunlu 1 er tl verse falan diye sonra bank asyaya düştüğümüzde d spor şifreli olduğu için justin tv yi önermişti bana. bende teşekkür etmiştim. bana dediği şu sözden anladım Süleyman kardeşimizin olduğunu...Ben yrüyemiyorum Şu günlerde ihtiyacım olan tek şey Dua demişti.. :(
mekanın cennet olsun kardeşim..

Nuri Asan

Şimdi okudum mesajlarını kardeş.Hasta yatağında bile Samsunspor'u,şehitlerimizi düşünüyormuşsun...
Mekanın Cennet Olsun...

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 10 Şubat 2010, 19:57:26
tehlike suruyor serı devam eder umarım hastalıgım ılerledıgı su gunlerde sızlerle mac takıp etmeye hasret kaldım inş takımımız galip döner ızmıtten

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 20 Ocak 2010, 16:34:13
acılarını yüreğimizde  daıma yasıyoruz gidip ziyaret edemeden sanırım bnde göçup gıdeceğim
Siz Şampiyon Olun,Şehri Biz Yakarız...

epçeli köylü

Çok üzücü bir durum.Mekanı cennet olur inşallah....
Bize her gün Çarşamba.....

ondestan_11

Eskiden MahaLLe MasaLıydık..
Şimdi ÇARŞAMBA Efsanesi..
OnDeSTaN GeNçLiK..
1109

16 SS 1965

Arkadaşlar Bugün Süleyman Can'ın Doğum günü 23 yaşına değdi ama artık aramızda değil tekrar allah rahmet eylesin allah anana babana sabır versin.. :(

Kaya

Akyol

Allah gani gani rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin... :(
bu şehrin tek markası SAMSUNSPOR!!!

kaptan 55

SAMSUNSPOR Aşkı maya gibidir sütü bozuk olanda tutmaz.

mehmet yılmaz

zaman ne çabuk geçiyor? 6 ayı geçmiş... biz neyse de şu süleyman'ımın yüzü gülmedi ya son yıllarda, içim çok yanıyor :(
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

55(tuncay)55

Gönül Verdik Biz Sizlere
Ne cimboma Ne fenere.
Sonsuza Dek Sürse Bile
Sevecegiz Ölümüne..
    SAMSUNSPOR