Kalp Ağrısı - Polat Bilgin

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Mart 2010, 18:14:42

« önceki - sonraki »

Fecr_55

Polat Bilgin'i Yol Arkadasim dizisinden de takip ediyordum, forumda konusu acilana dek ne Samsun'lu ne de Samsunspor'lu oldugunu bilmiyordum..Sonra devamli takip ettim zaten..Basarilarinin devamini diliyorum..Takipcisi olacagim dizinin..

Alıntı yapılan: şimşek55 - 12 Mart 2010, 18:27:11
helal olsun adama be o kdar samsunlu ünlü var  birininde ağzından samsunspor lafı ittirmeden duymadık sagopa kajmer yani yunus özyavuz repci samsunlu. binlerce genç hayranı var ama adam  8jjkye rap müzik yapıyor

Sagopa hayrani ve dinleyicisi olarak yanildigini belirtmek isterim..Sago'nun sesini taniyan o sarkinin ona ait olmadigini anlar, ne sözler ne de müzik ona ait degildir..Hatta bunu özenle yalanlamistir kendi sitesinde..O Samsun'lu oldugunu cogu sarkisinda misralara dökmüs, her gittigi yerde memleketimizle övünmüstür..Takim tutmadigini biliyorum, ama bejekeli kesinlikle degil, sarkiyi tekrar dinlemeni tavsiye ederim..Adam gibi bir Samsun'lu var, onunda adini cikarmayalim..

SamsunluReis

hayırlıı olsun.. Bende başlığıı okuduğumda adama bişe olduu zannettim :D

mehmet yılmaz

Romanı şu an bitirdim, Dr. Saffet'in yani Polat'ın romanda çok fazla yeri yok aslında, başlarda ve sonlarda. Binaenaleyh, :) ( bundan dolayı demek oluyor, kitapta fazlasıyla var ) dizide epey bir esneklik yapacaklardır.

gkhn

Alıntı yapılan: şimşek55 - 12 Mart 2010, 18:27:11
helal olsun adama be o kdar samsunlu ünlü var  birininde ağzından samsunspor lafı ittirmeden duymadık sagopa kajmer yani yunus özyavuz repci samsunlu. binlerce genç hayranı var ama adam  8jjkye rap müzik yapıyor levent kırca mehmet aslantuğ ufuk özkan ferhan şensoy levent kırca vb. hiç birindede memleket sevdası yok be

Sagopayı yakından takip ediyorum takım tutmadığını söylüyor..Bir radyo programında bjk için şarkı istediler o da yapmayacağını söyledi..Sonuç olarak bjk için şarkı felan yapmamıştır...

þimþek55

bilmiyorum krdeşim  şampiyon olaçğız 8taşım bestesi hep sagopa kajmer çıkıyo istersen yaz google  elbet tuttuğu bi takım vardır ama tartışma ortamı olmasın diye yok diyodur adam o kdar genç hayranı var demi

gozgoz yýlmaz

Ben o karıyı döverim aga; Polat'a boynuz takacak... Ayıp ulan, Allah'ın kayıkçısı için gül gibi doktor terk edilir mi? Polat abim, öbürüne iş atsın ;)