Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

King Of The North

Atın gitsin ya Danasporluyu, zaten hakem aklıma geldikçe çıldıracak gibi oluyorum bir de bunlara sövüp düşürmeyelim seviyemizi >:(

Forvetim

utku01, yazdıklarını şimdiye kadar sabırla okudum samsunlu ve samsunsporlu olmadığın halde bu sitede uzun zamandır da yazıyorsun. samsunda öğrenci misin yoksa çalışıyor musun bilmiyorum ama samsun halkının ve samsunspor taraftarının ne kadar canayakın ve misafirperver olduğunu burada yaşadığın süre zarfında sanırım görmüşsündür. bunun aksini iddia etme hakkın da yok yalan söylersin. samsunlu gerçekten dürüst insandır delikanlı insandır yabancıya kucak açar korur, samsunspor taraftarıda öyledir yabancı bir takımın formasıyla yada atkısıyla dahi maça gelir aramızda maç izleyebilirsin hoşgörülüyüzdür kaldı ki bu sitede çok rahat hareket edebiliyorsun bizden birisi adana sitesine üye olup yazsa nasıl karşılardınız acaba. biz sevecen güleryüzlü insanlarız karadeniz insanının yapısı budur. ama artık sen yaşadığın bu şehire, insanlarına, materyallerine ve Samsunspora eleştiri dozunu artırdın bu kadar hoşgörü fazla olur. artık lütfen bu siteden ayrıl ve cevapta yazma. biz sitemizde kendi kendimize dertleşiriz güleriz ağlarız tartışırız ama hepsi aramızda kalır yeri gelir tatsız söylemlerimizde unutulur gider. çünkü hepimiz aynı idol için toplanmışız buraya SAMSUNSPOR..

brigand

şu utku mudur nedir hala atılmadımı ???? ins haftaya galip gelir devam ederiz yolumuza..hep destek tam destek...hakemleride yeneriz yeri geldiğinde..

Tribün_ali

Arkadaşlar bunu araştıralım bu ******* hakem adanasporun deplasmanda oynadığı giresun ve mersin maçlarını bu hakemle kazandı aynı bize yapılamları mersin ve giresunada yaptı aynı hakem neden hep adanaspor maçlarında hep adana deplasmanda galip geliyor arkasında fedarasyondan kim var acaba? hep beraber tff ye mail cekelim ben fazla anlamam öle siteleri girip mail alma falan zaten evde ne yok cafeden giriyorum bana konu başlığı acın tffye mail diye herkez atsın bu kadar önümüz kesilmez ki hakemlerle

Burak

bugün s haber de samsunspor maçının özetlerini izledim zaten pozisyon önümüzde olmuştu ama turgay gösterilen kırmızı karta çok üzüldüm tekrar bu ayıptır yani resmen emek hırsızlığı adam 2 hafta oynamayacak belki de maç başı alıyor parasını almasa bile adam senin yüzünden belki formasını kaptıracak yazık ya valla yazık.hatta özetlerde spiker sarı kart dedi önce o bile kırmızı kart olacağına inanmamış aynı şekilde turgay da sert bir hareket olmadığını düşünüyor hakem itiraz etme gereği bile duymadı sarı kart olur en fazla diye düşünüp ama uğur tütüneker e yine dwe helal olsun hakemin bazı pozisyonlarda çok hatalı davrandığını söyledi ofsaytın olmadığını söyledi diğerleri politikacı gibi davrandı ama sağolsun herkes kendi pencersinden bakıyormuş ..

Ollivanders

Hic sorma herkes kendi penceresinden bakiyormuç Tunç Kayaci karaktersizi. Adam gibi soylesene boyle boyle diye . Yemez .

Burak

ama bu maçla ilgili en güzel anım adanaspor un teknik direktörünün sözleri olacak.herif stadı görür görmez ''burası büyükmüş yaaa'' veya iyiymiş öyle birşey dedi stadı çok beğendi biz her ne kadar ilk başta t.direktör olduğunu anlayamasakta ama alçak gönüllü adammış orada konuştu baya bizim sitenin üyeleri ile.ama maçta gördüki staddan çok daha büyük olan SAMSUNSPOR sevgisi...

Dartagnan

aynen aynen  ya nefret edıyorum su programdan.Yalaka herıfler.Haysıyetsız hepsi.Gerceklerı konusmaktan acızler.Icımız yanıyor 2 haftadır yapılan seyler,konyada yapılanlar,karabuk macında yapılanlar yeter artık be yeter !!!!!!

Burak

uğur tütüneker de benim ve çevremde konuştuğumuz gibi düşünüyor arkadaşlar bu kadromuz kalırsa seneye bu sene çıkamazsak  bir kaç takviye ile seneye kesin süper ligdeyiz

Burak

konya maçını muğla da tek başıma açtırıp izlemiştmmm nasıl delirmiştmm hep bu takımın mı başına gelir hakikaten lobimiz hiç kalmamş arkadaşlar

mehmet yılmaz

Maçın geniş özetini az evvel seyrettim, koreografi muhteşem olmuş, çok beğendim, duygulandım gerçekten de... Enfes görüntülerdi...

Özeti resmen Adana'ya göre budamışlar. En basiti, yun 1-1 iken Turgut'u rakibin belini kırıp da pas vermediği pozisyon yoktu, keza ofsayt diye kesilen ama epey geriden çıkılan poisyon da öyle...

Kaynak: Halk gazetesi

amisos55

Utku mudur bu nedir bu müsvette?
Önce adam olacan başka bir şey değil misafir olduğun yerde sana kimse bir şey demiyorken başka yerde yazdığın yazılarla ortamı germeyeceksin.
Yediğin kaba pislemek derler ya bunun ki böyle bir şey çok özlediysen memleketini gider orada okur , orada çalışırsın.
Adanayı , adanalıları sen bize anlatma biz senein kadar tanırız biliriz oraları,
ama herşeyi ortalık yerde söylemek delikanlıya yakışmaz...
Samsun merkez akıllı olacak herkes...Adanayı ne kadar tanıdığımı sen anlamışsındır utku 0 1

amisos55

Arkadaşlar Stadyumda maçın ve taraftadarın görüntüleri üzerine yorumlar yapılmış , videoyu bulma imkanımız var site arşivine alsak güzel olur diye düşünüyorum...uzun süredir böyle bir organizsyon görmediklerini söylemişler

Nuri Asan

Maçın 90 dakikasını kayıt ettim vakit bulur bulmaz paylaşacam.
manyak ses çıkmış tribünlerden

RT55

arkadaşlar penaltıyı atan 63 nolu adanalı koluyla+parmağıyla tirübune hareketmi yapıyor;yoksa ben paranoyakmı oldum..(kapalıda oturup tam gören yokmu) ???

RT