Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

Forvetim

tv yayını var bu maç piyasa maçı ayrıca prim sistemi devam ediyor futbolcuların alacakları öyle yada böyle ödenir para için oyuna herhangi bir olumsuzluk yansıyacağını sanmıyorum. araba 5.vites giderken el freni çekilmez. son gaz tablo devirmeye oynayacaklarını bekliyorum.

mehmet yılmaz

Para krizi çözülmüş, futboluculara ilk 3 maç primleri ödenmiş. Şubat ortasına kadar oaln tüm alacaklar da ödenmiş.

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Mart 2010, 14:16:30
Para krizi çözülmüş, futboluculara ilk 3 maç primleri ödenmiş. Şubat ortasına kadar oaln tüm alacaklar da ödenmiş.

Samsuni HAber Ajansına teşekkür ederiz. Çok güzel bir haber bu.

Kodalak

bugün aldığım en güzel haber, sağolasın hocam.....

mehmet yılmaz

Haluk Tan'ın açıklamaları var, bugünkü yerel basında. Ben de çok sevindim. Dün antrenmanda idik, topçular istekliydi, somurtan kimse yoktu zaten.

emre

lanet olsun bu kapitalist sisteme stadda olmak vardı şimdi!!!ahh ulan ah.... :'(   :'(

ramcQ_55

Mustee13

çok iyi haber bu...takım kazandıkça para sorunu falan olmaz artık... tek sorunumuz murat.. yerine oynayacak futbolcumuz inşallah gününde olur...takıma ayak uydurur

erkutdem55

Mükemmel bir haber.

SerhaT55

süper haberrr  ;D ;D

SerhaT55

bence şu maçı alırsak bucayı kolay ggeçerizzz ::)

ahmetsefa55

gıresun attı bızım ıcın ıyı olur gıresunun kazanması cunku gıresunla macımız var kaderımız kendı elımızde olur

þimþek55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 06 Mart 2010, 14:43:09
gıresun attı bızım ıcın ıyı olur gıresunun kazanması cunku gıresunla macımız var kaderımız kendı elımızde olur
bence bu iyi olmaz güzel insan berabre olursa  çok müthiş olur  inş berabre biter

bengülü

samsunmania