Bank Asya 1.Lig 19. Hafta / Samsunspor'umuz - Karşıyaka

Başlatan mahkumsun, 17 Ocak 2010, 23:38:09

« önceki - sonraki »

celebi

bugün fen oynamadık fakat biizşm acil forvete ihtiacımız var

kuzey55

adam gibi bir forvet ve oyun kurucu şart bu takıma.yoksa ancak debeleniriz böyle gol atamadan bitiriz maçları.mersin maçına yetişecek acil dam gibi bir forvet lazım yoksa savaşla falan gitmez bu iş.

sadece55

sezer,abdülaziz,ersin,ahmet bence kaliteli kumaşlarını belli ettiler...takımda ciddi bir santrafor eksikliği var güçlü dağıtacak bir oyuncu...bir de orta sahaya oktay kalitesinde ama devamlılığı olan daha tecrübeli bir isim alınmalı

celebi

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA MERSİNİ YENEMEZSEK BU İŞ BİTER Mİ UMUDUMUZU SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ

samsun155

samsunmania

Golcüler, Burhan'ı bile arattınız ya bugün helal olsun size.

Tufan

25 Ocak 2010, 23:43:57 #336 Son düzenlenme: 25 Ocak 2010, 23:51:22 TuFaN55
ellerim yanaklarım şuan pancar gibi yanıyorum. hakemin tüm akrabalarına sövmekten boğazım şişti yarın yatak döşek yatarım artık ama canın sağolsun be Samsunum bugün kazanmak için gerekeni yaptık ama olmayınca olmuyor. şu soğukta 10 lira bilete rağmen maça gelen taraftarada helal olsun.

Turgut koşuyorsun çalımlıyorsun topu taşıyorsun eyvallah ama sen duran top kullanamazsın bal yapmayan arısın. Turgay ve Kenan bugün kaçırdığınız toplardan canımız yanmadı belki ama hiç güven vermiyorsunuz. Kenan artık bitmiş okeye dönüyor kulübede bile durmamalı artık.  Can Murat Oktay her zamanki gibi fena değildiler. Muratı pek beğenmedim bugün sanki biraz ezildi KsKlıların arasında. Hakan Akman hırsıyla oynuyor bir pozisyonda göğüsüyle cok güzel aldı vurdu ama defansa carptı.Ademe helal olsun bugün hem defansı toparladı hem sürekli bindirmelerle ataklara destek verdi inşallah hep böyle devam eder. Abdülaziz ve Savaşın kumaşları iyi bu takım çok can yakar bugün hakemi yenemedik ama elbet yeneriz.

tvden izleyenler biz maratondan çaprazdan farkedemedik ofsaytlar doğru muydu? birde yediğimiz golde yerde yatan adamın eline top çarpıyor frikik veriyorsun ama Karşıyakalının açık eline çarpan topa penaltıyı es geçiyorsun. maraton tarafındaki yan hakem Allahından bul.

**KaR6**

AlıntıForvetsiz Bu kadar

Sezonun ilk yarısını peş peşe iki galibiyetle kapattıktan sonra, ikinci yarının ilk iki maçından eli boş ayrılmamız, kısa süren rüyadan uyanmamıza neden oldu. Kötü hava koşulları şartları ağırlaştırsa da, futbol oynanmayacak kadar kötü bir zemin yoktu 19 Mayıs'ta. Takımımız da, bunun bilincinde çıktı sahaya ancak istenen sonuç gelmedi maalesef.

İlk 11'i gördüğümde, gol atmamızın çok zor olduğunu tahmin etmek zor olmadı. Burhan'dan önce 4-5-1 diziliminde sahaya çıkan takım, dün akşam 4-6-0 a yakın bir düzende sahadaydı. Ne Turgut, ne Abdülaziz ne de sonradan oyuna giren Savaş tek forvet oynamaya elverişli futbolcular olmadığından, ceza sahası içinde o son hamleyi yapacak oyuncunun eksikliği baş gösterdi. Güvendiğim isimlerden Hakan Akman da oyunda kaldığı süre içerisinde varlık gösteremeyince, maçın ilk bölümünde organize bir serbest atış golüyle öne geçen Karşıyaka, bizden 3 puanı almayı başaran takımlar arasına adını yazdırdı.

Mücadele anlamında takımın hakkını yememek lazım. İlk yarıda ki bazı karşılaşmalarda izlediğimiz ruhsuz takım artık yok. Oyuncuların kazanma azmi bizleri umutlandırsa da, bu kadronun elinden gelen bu. Ara transfer dönemi henüz sonuçlanmamışken gol vuruşu sorunumuzu çözecek nitelikte, kendini kanıtlamış bir golcüyü acilen takıma kazandırmamız lazım. Yeni transferlerden Sezer, sol bekteki sıkıntımızı çözebilecek kapasitede olduğunun sinyallerini ilk maçında verdi. Abdülaziz'in de kumaşı iyi ve kaleyi düşünen bir oyuncu, Volkan'ın yokluğunu aratmayacağını söyleyebiliriz. Oynadıkça daha iyi olacaktır. Savaş'ın ise biraz daha zamana ihtiyacı olduğu kanısındayım, şu anki görüntüsü ile ilk 11 oynayabileceği bir mevkii yok Samsunsporumuzda. Ancak yakaladığımız gol pozisyonlarının stoperden bozma ortasaha Turgay ile geliştiğini düşünürsek, en önemli ihtiyacımızın bitirici bir forvet olduğu yadsınamaz bir gerçek. Bu takım kurgusuyla gol atmamız, Turgut'un 45 metreden çektiği şutun direkten dönmesiyle aynı ihtimale sahip!

Sonuç olarak elimizde iki maçta toplanan o puan ve lig sıralamasında tehlikeyi iyice hissettiğimiz gerçeği var. Oynanan oyun umut verse de, bizim artık umuttan çok puanlara ihtiyacımız var. Bu, çözümlenebilecek bir sorun ve yeni yönetim de bunu çözümleyebilecek kapasitede isimlere sahip. Transfer dönemi kapanmadan santrafor ihtiyacımızı giderebilirsek, son haftalara rahat girmek için şansımız yüksek. Aksi takdirde güçlenen rakiplere karşı işimiz çok zor...

cembaba

Takımımızda forvet yok çok açık belli oluyor. Fakat Samsunspor'umuz kötü bir futbol sergilemedi bugün. Tam saha pres ile oynadık. Şansımızda yoktu. Zaten o kadar pozisyona girip gol atamamak ilginç bir durum. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız bu garanti. Acil bir forvet lazım. Bu arada Rahmetli Teoman Taş'a Allah'tan gani gani rahmet diliyorum. Başımız tekrar sağolsun...

Tribünlerdeki Ses Gibi :

Başka? Diye Soranlara, İnadına Samsunspor
Teoman TAŞ, duy bu sesi:
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ...

supernatural_55

yeni transferlerden Abdülaziz ve Ersin.i beğendim ben.diyecek şey bulamıyorum yani hakem golleri vermedi acaba tv.den izleyenler açıklayabilir mi gol müydü ofsayt mıydı yediğimz golde faul mü vardı ne vardı o soğukta donduk yaa hakkımızı yediyse yazıklar olsun o hakemlere de...

ayrıca şunu söylemek istiyorum taraftar grupları bu zor günde her ne olursa olsun bence birleşmeli ve bu maratonda olmalı her yerden ses geliyo ama hepsi birbirini boğuyo rakip takımı etki altına alamıyoruz bari şu zor dönemleri birliktelikle atlatalım yoksa ortada ne takım kalacak ne taraftar ne de taraftar grubu...

hala titriyorum ya Samsun.u bu kadar soğuk görmemiştm sanırım.hele akşam vakti suyun donduğunu buza döndüğünü hiç görmemiştim keşke sonuç daha güzel olsaydı oooffffff çekmekten başka bişey yapamıyorum....

kavak_55

HÜSEYİN HOCA İYİ DEDİK İŞİN CACİĞİNİ ÇIKARDI ADAM DENER GİBİ OYUNCU DEĞİŞTİRİYOR HOCA BU HAREKETLERİ ANTALYADA AMA GİBİ HAZIRLIK MAÇI YAPARAK YAPACAKTIN LİG MAÇINDA DEĞİL.SAVAŞTAN NE KUMAŞ OLUR NEDE ELBİSE GİDENİ ARATTI BİZE CANERİ OYNATSA DAHA İYİDİR HİÇ DEĞİLSE GÜÇLÜ FİZİĞİYLE DAĞITIR.BUGÜN EN OYUNCUMUZ ERSİNDİ DAFANSI TOPARLAYAN RAKİBİ BOZAN ADAMDI BENCE.ABDULAZİZ FENA DEĞİLDİ KALECİ FENA DEĞİL.ALLAHIN BELASI TRAVZONLU HAKEM BOZUNTUSU GECEMİZİ MAFETTİ GERÇEKTEN ADETA GOLÜ YARATTI RAKİBE OFSAYITLARDA HATALI ÖZELLİKLE TURGAYIN ATTIĞI OFSAYT DEĞİLDİ .HERŞEYDEN ÖNCE ADAM GİBİ FORVET VE ORTASAHA LAZIM ORHANIN HAKKINIDA YEMEYEYİM ÇOOOK İYİYDİ İLERİ ÇIKTI ATAKLARI İYİ KARŞILADI EN İYİ MAÇIYDI BENCE KENDİNE GÜVENİ GELMİŞ.SON VURUŞU YAPACAK ADAM YOK.TURGUT İYİSİN GEREKSİZ YERLERDE DURUYORSUN ADETA RAKİBİ DİNLENDİRİYORSUN ÇOK İNSAFLI OYNUYOSUN RAKİP İÇİN HERHALDE RAKİPLER BU HALİNİ ÇOK SEVERLER.KAR KIŞ YAĞMUR ÇAMUR SOĞUK DEMEDEN STADA GİDİP SAMSUNSPORUMUZU DESTEKLEYEN TÜM TARAFTARLARIMIZI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDER SELAMLARIMI DÖNDERMEK İSTERİM. SAĞOLUN İYİ VARSINIZ.YÖNETİMİN İŞİ ZORLAŞTI TREN KAÇMADAN ACİL TRANSFER LAZIM ÇOK DEĞİL BİR FORVET BİR ORTA SAHA GERİSİ GELİR.

cembaba

Sercan

Her tarafım titriyo.Ellerimi ve ayaklarımı hissetmiyorum.Bu soğukta gelen taraftarı böylesine üzerek geri gönderenlere yazıklar olsun.Ama sevdamız bitmedi,katlanarak artıyor.Tek aşkım SAMSUNSPOR'UM...

5trawberry

Rahatsızlığım nedeniyle Maça gidemedim. Tatili de fırsat bilip, Samsunda olmanın mutluluğu ile Samsunspor'u izler mutlu olurduk dedik ama nasip olmadı.
He Nasip olur mu ? Cevap veremiyorm muallaktayım :-\

Düşmeme mücadelesi veriyoruz, Bize iyi oyun lazım değil, Skor lazım gol lazim, Kyıpsiz geçilecek haftalar lazım, malesef yok  :-\

Geçen sene iç sahada kazandığımız puanlarda ayakta durduk,zar zor ligde kaldık. Bu sene o da yok, Kocaeli ve Hacettepe iyi olsalar, Puan farkıyla son sırada olurduk.
Bunlar gerçekler.

Düşmeye doğru gidiyorz, Allah sonumuzu hayretsiz,Samsunspor'u bu duruma getirenlerin Allah belasını versin.