78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

Burak

birde arkamızdaki herif demezmi ki ben Ahmet Şahin'den korkuyorum. Dedim abi sen ne diyon adam bu ligin tartışmasız en iyi kalecisi :)

babasamsunlu

Fatih Uraz dan sonra sanırım en çok sevilenen ve en çok sevinen kalecimiz..

Hepiniz gibi benimde  kahramanlarım vardır Samsunsporumda..Bunlardan en önemlisi Milinkoviç ve Ertuğruldur benim için..
Şimdi yanlarına Ahmet Şahin geldi..
Maçlardan önce ve Maçlardan sonra tribüne en önce ve en önde koşan bizden daha çok sevinen bu adama aldığı her kuruş helaldir..
Allah razı olsun Ahmetim...Hep güzel günler gör inşallah..
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

FaTiH_HaN

Her golden sonra karşı kaleye doğru koşuyor gol sevincini yaşamak için. ya harbiden adamsın Ahmet Şahin adamın hasısın  >l<

sadece55

ooooooo Ahmet şahinnn oleyyyy Yeniden dirilişimizde çok önemli rol oynuyor

cembaba

Dün ki galibiyetin baş mimarıydı. Frikikte ve özellikle karşı karşıya olanı başka bir kaleci çoktan yemişti.

Serkan

Bir güzel yapılmalı..!

Stoper

Tek başınabir takım ! Ekstra primi hak ediyor yeminlen : )

pitbul055

Alıntı yapılan: Stoper55 - 21 Mart 2011, 13:12:35
Tek başınabir takım ! Ekstra primi hak ediyor yeminlen : )
çok haklısın.

samet_55

süper lig deki kadronun banko ismi ... :D

FaTiH_HaN

Süper ligde de aynı performansı sergileyebilecek mi merak ediyorum. bankasyada takımlar bize karşı pozisyon bulamıyor bulsalarda Ahmet Şahin bertaraf ediyor. Süper ligde daha çok iş düşecek Ahmet Şahine.

emre

zaten yetenekli bir kaleciydi ama Ahmet Şahin bize, biz Ahmet Şahin'e çok iyi geldik.Yürekten oynuyor sahada ki her hareketi tribünleri duygularına hitap ediyor..Keşke yaşı daha genç olsa daha uzun seneler bizde oynayabilse.Umarım futbolu bizde bırakır.

Ayrıca fb ile yaptığımız hazırlık maçında da gösterdi süper ligde neler yapabileceğini. :)

Ayberk

Devre arasındaki fb maçında onlarca pozisyon buldular karşı karşıya, ama geçit vermedi Ahmet Şahin :)

Tabii ki çok daha kaliteli ileri hat oyuncuları var süper ligde... Ama hele biz çıkalım da pozisyon vermeyecek bir stoper daha alınır Kemal'in yanına :)

Musti

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da 1997 yılında profesyonel olan Ahmet Şahin, Kocaelispor, Diyarbakırspor, Trabzonspor ve Adanaspor'dan sonra geçen sezonun devre arasında Samsunspor'a transfer oldu. 14 golle ligin en az gol yiyen kalecisi unvanına sahip olan Şahin, ilk yarıda 16 maçta 11 gol yemişti.

Başarısını ikinci yarıda da sürdüren Şahin, şimdiye kadar 8 maçta da formayı sırtından çıkarmadı ve sadece 3 karşılaşmada 1'er gol yedi.

kumköylü ahmet

mehmet yılmaz

Ahmet Şahin'in kaleden eliyle yolladığı gol pasında Agbetu'nun bitirişi D.Bakır maçını da bitirdi adeta. Profesyonel yapısı ve kalecilik kalitesini böyle bir maçta dahi rahatlıkla ortaya koydu.Yine gol yemedi; tebrikler...