9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

sadece55

bugün caner için tezahüratlarınıza koptum hele bir mal diye tempo tutturma vardı :)

kumköylü ahmet

caneri ben hala bosda saniyodum ama duyarbakira gitmis volla ayagina gelen toplarida iyi kulllandi ama onu orda gormek uzdu beni ama eeee neoldum dememeli ne olcam demeli adam olsaymis allahin maliii

Ollivanders

Ben tuttum sanırım o mal temposunu :D

oguz_5528

Bazı Posizyonlarda kaleye vurması gerekirken o ağır temposu kaleye vurmaması uyuz etti beni,İnşallah gollerine devam eder

salihcakir

cenk ile alakalı bir durum değildi aslında. kendi egoizmine yenik düştü. hani attıkça daha çok atayım hep ben atayım moduna giren çocuklar olur ya; o sevdaya düştü. atmadığı pastan sonra cenkten gayet içten biçimde özür diledi. attığı 2. golden sonra da cenk ile birbirlerine yaptıkları hareketler ile jestleştiler. önümüzdeki haftalarda cenk ve savaş ikilisi üzerinde durulacaktır bence.

YaşarDoğu

AlıntıSamsunspor'da Savaş rüzgarı

Samsunspor'un gol yollarındaki silahı Savaş Esen, gün geçtikçe performansını artırıyor.

Kırmızı Beyazlılar'ın Hacettepespor'dan kiraladığı forvet oyuncusu Savaş Esen, Bank Asya 1. Lig'de Samsunspor adına 4 gol kaydetti. Adanaspor maçındaki çıkışıyla dikkat çeken Savaş, Giresunspor'a attığı şapka çıkartılacak güzellikteki golünün ardından Diyarbakırspor karşılaşmasında da boş geçmeyerek attığı 2 gol ile takımını sırtladı. Bank Asya 1.Lig'de Samsunspor adına 8 maçta 4 gol atan Savaş Esen maç başına 0,5 oranında gole yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Zonguldak doğumlu 27 yaşındaki Santrafor Savaş, daha önce, Kilimli Belediyespor, Zonguldakspor, Boluspor, Alibeyköyspor, Şanlıurfaspor ve Hacettepespor takımlarında forma giydi. Şuan Bank Asya 1 ligi takımı Samsunspor'da görev alıyor. Türkiye Kupası, 3.Lig, 2.Lig, Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'de toplam 183 karşılaşmada görev alan Savaş Esen, bu maçlarda toplam 55 kere fileleri havalandırdı. 31 Mayıs 2011 tarihine kadar Samsunspor'da sözleşmesi devam eden golcü oyuncu , Kırmızı Beyazlı'ların bu akşamki Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında en önemli gol silahı olarak görünüyor

Enes Şahin/ Haberexen.com

Haberexenin son zamanlardaki Samsunspor sevgisini hayretle izlemeye devam ediyorum, hayırdır SBK dan para girişi bitti heralde Tayincinin de ayrılmasıyla.

Ayrıca zoraki haber yapmanın anlamı yok , Savaş bizim kiralık değil , tapulu futbolcumuz.

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kızdırmayın benim kardeşimi..Çizerim ulen alayınızı..

Tamam Süleyamancım..Döverim ben onları :):)

YaşarDoğu

Kırarım boynunu , iblis ... diyesim var exen kayması yaşayanlara ;D ;D ;D

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D

Kardeşim benim sen bana bırak lütfen..

Ben kaç gündür çok fena doluyum..Enerji patlatması yapcak adam arıyorum..  8) 8) 8)

Sen adres ver ben girip dağıtayım  ;) ;) ;)

YaşarDoğu

Abi , hedef göstermeyelim , ne olur ne olmaz  ;D ;D 8)

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D

Hedefsiz kaldık be Sülücüm :):):)

YaşarDoğu

İlk Hedefiniz İlk 6 dedi , yüce Kalpar ;D :)

babasamsunlu

:):):)

Zaten bu kadro güle oynaya ilk altıya girer be kardeşim..

Gölge etmesin başka ihsan istemez...  :-X :-X :-X

Gelinen şu nokta tamamen futbolcuların eseridir bence...

Bide şu Kalpar saçmalıklarıyla kaybettiğimiz Akhisar Kartal ve Tavşanlıdaki 2 şerden 6 puanı koysana..  :-X :-X

Yine aklıma geldi bak..Kafana mıçiim Kalpar....  >:( >:( >:(

Ollivanders

beşnumara

Kar6 yaz kardeşim savaş için bir yazı daha  :)