Günün sözü

Başlatan kaptan 55, 12 Kasım 2009, 18:31:21

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Bizim elimiz kolumuz baglı abi . Bir kişinin agzından çıkacak lafa bakar deplasman kariyerimiz :) Zorlama yok .

babasamsunlu

Üzülme;
İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için yada gerçekten olmaması gerektiği için olmuyordur..

Mevlana

orucreis

Aşkın adaleti nedense hep kalpsizlere müebbeti ise bir tutam sevgi isteyen gariplere...
                                                                                            ( Oruçreis )

Fecr_55

İsteyipte söyleyemediğim çok şey vαr kiminin yüzüne, kiminin "gelmişine geçmişine..''

binikalamadım

Hüseyin KALPAR
Apar Topar
Aptalaziziyle
Takımı Satar
>:( >:( >:(

CurvaSs

Herkes düşlerinin büyüklüğü kadar Özgürdür..! [ernesto che guevara]

ibo055

Bazen kırıldım, Bazende kırdım. Hata insana mahsustur dedim, KÜSMEDİM. Ben hiç Kimseyi Kaybetmedim Sadece VAZGEÇMESİNİ Bildim...

babasamsunlu

Eğer acı çekmek seni öldürmüyorsa,güçlendirecektir... 8) 8)

Sanırım bu Samsunspor taraftarının son 5 yılda yaşadıklarını özetleyecek en güzel sözdür..
5 yıldır hatta son 7 yıldır çektiğimiz çile sonrasında çok daha güçlü hale gelen Samsunsporumuzun tribünleri takımının peşinde acı çeke çeke güçlenmiştir.. >l< >l<

Asla vazgeçmeyen bu büyük taraftarımızın içinden biri olmak o kadar gurur vericiki... 8) 8)

ibo055

zamanı ve sözleri dikkatlice kullan  ikisinide geri alamazsın
kalpar 

**KaR6**

(bkz:don't feed the troll)

babasamsunlu

Ajan

Her yerde olmak hicbir yerde olmamaktır.''Montaigne''

Bize her yer bilmem ne diyenlere ne güzel cevap vermiş Fransız düşünür

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 09 Mart 2011, 17:51:02
Her yerde olmak hicbir yerde olmamaktır.''Montaigne''

Bize her yer bilmem ne diyenlere ne güzel cevap vermiş Fransız düşünür
vaayyy ajaannn büyüksünn >l< >l< >l<

spooks

kazanmayı istemeyen çoktan kaybetmiştir

Tufan

adam ders kitabında bile felsefe yapmış hoşuma gitti  :)

"malzemeler insanlara benzer kusurları onları ayrıcalıklı kılar."
Donald R. Askeland