Bank Asya 1.Lig 13.Hafta l K.Erciyesspor - Samsunspor'umuz: 1-5

Başlatan AntZ, 07 Kasım 2009, 16:25:25

« önceki - sonraki »

Yaman55

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 21 Kasım 2009, 16:53:01
İçim içime sığmıyor... Bu ne büyük bir mutluluk... Harika bir hafta geçecek... Haftaya pazar boş yer kalmayacak stadımızda inşallah...

büyük konuşmuyayım ama yarısı dolmaz

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 15 Kasım 2009, 00:35:39
Türk Futbol Tarihinin en büyük Anadolu devi Samsunspor'umuz eriyor, Bitiyor ve Gidiyor...

Futbolcuların ne olduğu ne halde olduğu belli, kendilerini futbolcu statüsünde görüyorlarsa - ki ben şahsen futbolcu olarak görmüyorum 3-4 isim hariç - kendi hallerini onurlarını kurtarmak zorundalar.
Artık ya öleceğiz ya öldüreceğiz ortası falan yok bu işin.

Samsunspor'umuz Erciyes deplasmanından puanla dönecektir.

Şükürler olsun ki, 5-1 gibi ezici bi skorla mücadeleyi kazandık.

Bu galibiyette emeği geçen herkese teşekkürler, Umarım futbolcularımız ciddiyetin farkına varmışlardır ve bundan sonraki haftalarda da ykselişe geçerler.
Bu skor çok iyi oldu.

kadir55ist

tebrikler SAMSUNSPOR'UMUZ
Skoru gördüğümde inanmakta zorluk çektim ama bu hafta sonu çok güzel olcak inşallah.

55(tuncay)55

istanbuldan

vay beee!! şaşırdım doğrusu, 10 kişiyle 5 atmak ne demek, hemde deplasmanda? şaka gibi

esedullah

evdeydim samsun maçını takip edemedim bi gidim internete öğrenim dedim bi baktım 1-5 hemen kapattım başka bir sitede baktım Allahım dedim bu rüyamı
Tek Sevda Samsunspor....
Gurbette Bile....

eakgül55

Tebrikler Samsunspor  silkelenme vakti geldi arttık inş. önümüzdeki haftalarda mutlu geçiririz :D

King1965

macı aldık :D alacagız demıstım.. bugun samsunsporumuzun gunudur evımızdekı macı da alıp  cıkısa gececgız

serdaryavuz

5trawberry

Bir çok CanlıSonuç sitesnin altında yapılan yorumlarda Samsunspor'ın şike yaptığı itirafları var.
Ne büyük bir iftiradır bu !

Ajan

berusa55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Kasım 2009, 17:48:14
Bir çok CanlıSonuç sitesnin altında yapılan yorumlarda Samsunspor'ın şike yaptığı itirafları var.
Ne büyük bir iftiradır bu !

İddada yatanlar çamura kalkar hemen; kuponlarını yırttırdıklarımız onlar  ;D

kuzey55

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Kasım 2009, 17:50:55
İddada yatanlar çamura kalkar hemen; kuponlarını yırttırdıklarımız onlar  ;D

şike yapanlar açıklanıyor birer birer onlara baksınlar...bknz..anlatya,ts,kocaeli,hacettepe...