fm 2010

Başlatan Jnr.Serkan, 31 Ekim 2009, 17:41:45

« önceki - sonraki »

Ollivanders

bu da şiddetle tavsiye edilir :)

maviay tam olarak sorun ne  yardım etmeye calısalım

Dartagnan

06 Kasım 2009, 02:26:50 #106 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 02:27:56 Dartagnan
mustafa  ben kesin golu anons edilirken  yuh luyorumdur veya abimle tele inmis laf sokuyorumdur :D

maviay55

serpico kardeşim vista da mı olmuyo anlamadım yüklüyorum part1 de sorun veriyo tekrar yüklüyorum part1 i yine hata diyor  >:( >:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: maviay55 - 06 Kasım 2009, 02:28:57
serpico kardeşim vista da mı olmuyo anlamadım yüklüyorum part1 de sorun veriyo tekrar yüklüyorum part1 i yine hata diyor  >:( >:(

usta farkli bi siteden bulup indir bi de oyle bi dene veya serpico kardes bunlari iyi becerio linkini bulda gonder selim ...

Ollivanders

usta sen benim verdigim siteden mi indirdin ? ve kac parttı.?

Ollivanders

part 1 de hata veriyorsa sadece part 1 i tekrar indir . yine indirdiginde olmuyorsa bu sefer baska linklerden oyunu indirmeye bak . ancak boyle cozebilirsin kardes partların hata vermesi indirmede yasanan srundan kaynaklanır veya şifreyi yanlıs yazmandan.

Ollivanders

**KaR6**

yaa oyunu large database de oynamak istiyorum ama değiştiremiyorum napmak lazım?

Ollivanders

oyunun basında seciyordun onu kardesim ama tahminim oyun icinde degişilmiyor:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Kasım 2009, 02:58:49
oyunun basında seciyordun onu kardesim ama tahminim oyun icinde degişilmiyor:(

la yat yat artik :D la ogrencilik bitti rahat oturamiyoruz bile:S is hayatina bi atilin anlarsiniz beni ahahaha :D:D

Ollivanders

ya sal az ya asıl sen yat olum devletler ozel notumu cıkarmısım bugun amacımı gerceklestirmişim vahit doganın kitabi bitiyor olum :) microsoft wordde yazılmıs canavar gibi :)

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Kasım 2009, 03:03:17
ya sal az ya asıl sen yat olum devletler ozel notumu cıkarmısım bugun amacımı gerceklestirmişim vahit doganın kitabi bitiyor olum :) microsoft wordde yazılmıs canavar gibi :)

iyi iyi hadi kolay gelsinnnn:D

KareAs55

bende hiç gol atamıyor yaa  15 maçda 3 golü war  :'(

harbisamsunsporlu5517

06 Kasım 2009, 13:11:55 #118 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 13:13:28 harbisamsunsporlu5517
sercanı ankaragucune postaladım 675bın euroya :D sırada sefa,turgut ve hakan koçaslan var

Ollivanders

samsunspor superligde :)