Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Turuncu

brigand

Ollivanders

Musti

kumköylü ahmet

ilk 11 bence superdi
sonraki hamleler billy haric iyidi
mac olarakda maci bir turlu koparamadik bunda kaptanimizin kacirmis oldugu yuzde 100luk gol var..
2.yari hakemde yalandan sari kartlar verince macin gidisaati degisdi mecburen..
sonucda 1-0 aldik elesdirmeye gerek yok gibi geliyor bana
saygilar

LisandroLopez

Böyle sadece kapanan yani 1 puana gelen takımları Agbetu gibi aralara iyi koşular yapan oyuncusuz yenmek önemli bi iş.
Pek iyi futbol olmadığı söylense de  18 Bin kişinin önünde baskı altında ilk yarıdaki futbolu yinede beğendim ben.
Billy Mehmet değişikliğini de ilerde top tutsun savunmayı rahatlatsın diye yaptı ama Billy etkisizdi.
Bence hoca iyi işler yapıyor.

alperen

orta sahadaki adamları çıkarıp Kenan ve Billy yi  almanın mantığı ne..bu adam BUNAMIŞ..!!

Ayberk

Bir iyi bir kötüsün. Teeee sezon başlamadan da sana karşı net yargı sahibi olamıyordum Kalpar! Bugün beni genelde olduğu gibi yine illet ettin! Ama biliyorum, 2 hafta geçmeden yine iyi top oynatırsın takıma! Manyak mısııın, kafa mı yapıyosun bizle çık söyle de rahat edelim. Bu maç kötü oynayıp kazanmayı deniyoruz de, başarılı bulurum seni, valla!

Dartagnan

Bılly ı koymazsın  muratı degılde baska adam cıkarıp Kenanı alırsın bı sey demem.Ama bence bugun yaptıgı ıntıhardı.

spooks

YaSeF55

kalpar bu akşam direkten döndün varya

Kaya

ahmetsefa55

çıkardıgın 11 ıyı guzelde muratı atma kenara be hoca dılaverı sola ufuku saga muratı ortaya koysan ınan daha ıyı olacagız.ayrıca yaptıgın degısıklıklere valla anlam veremedım.her ne kadar kenan degısıklıgı tutmus olsa da..

##kdc##

la ben bu adamın yerinde olsam kafayı yerdim ya ;D
-düşünsenize takım ligde zirvede, süper lig geliyor ama herkes bana sövüyor
kalpar dayi bi daha böle heyecanlı hareketler yapma, bu hafta atlattık ama bu kadar inanıp da Allah göstermesin direkten dönmeyelim sonra  samsunspor_x

Gorkem

rakip sürekli atak yaparken ortasahadan adam alıp forvet sokan teknik direktör bravo >l< >:(