Bank Asya 1.Lig 11.Hafta l Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan Yaman55, 27 Ekim 2009, 01:35:51

« önceki - sonraki »

estalpi

Alıntı yapılan: Forvetim - 31 Ekim 2009, 15:37:43
hoca takımda revizyon için tam yetkili ise ve bunu yaparsa ancak takım düzelir yoksa bu adamlarla hiçbirşey olmaz. takımda zaten kadro diye bişey yok iskelet diye bişey yok toplama bi takımız hala, arkadaşların dediği gibi bikaç papaz kesilmeli takımdan gözdağı olmalı yoksa aynı hamam aynı tas olacak.

MUHAKKAKKK..... GELEN AĞAM GİDEN PAŞAM DEVRİ BİTMELİ..... SATANLAR, RUHSUZLAR GİTMELİİİİ.... YÜREKTEN OLSUN ÇAMURDAN OLSUN KİM OLURSA OLSUN ÖZÜNDE SAMSUNSPORLU OLSUN....

Forvetim

kendini futbolcu sanan şu amatörlerden birine bir denk gelsem biryerde ahd ettim kafayı geçirecem, bu kadar kin duymaya başladı bu züppelere.

King1965

arkadaslar suan takımımızda bırıncı kalıte hoca var .. Yonetım de Ismaıl Efsane Baskan Olsa Bızı Kımse Dusuremez Yıkamaz..

Jnr.Serkan

1ci kalitemi :S
yapma bu adamın neresi birinci kalite.yönetim onu kukla gibi kullanıcaktır yoksa niye onu tercih etsinler...devre arasında gider

tunç güvenoðlu

yeni hoca liğ maçı farklı olcak demiş galiba bu sefer 4-0 degıl 3-0 olur...bu ruhsuzlar sayesınde

YaşarDoğu

31 Ekim 2009, 21:30:44 #65 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 21:36:31 YaþarDoðu
Takım bugün idman yapılacagı sahaya girememiş, Antreman sahasının yapılacagı yere para verilmesi gerekiyormuş onu dahi verememişler.Hoca da saunaya sokmus futbolcuları...

Anlıaycagınız bizim için Lig önemli diyen ve takımın basına sorumlu olan Resul Akçay bunu yarın bunu gazteye acıklayabilecek mi?

Satılık kalem Resul Akçay....

YaşarDoğu

31 Ekim 2009, 21:39:32 #66 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 21:50:39 YaþarDoðu
Bucaspor a söyleselerdi kabul ederlerdi , nede olsa gecenlerde 3 attık size bari gönlünüzü alalım diye hediye ederlerdi.

Bi halta yaramayan adamı niye gönderiyosun ki takımın basındaa.

Adam idaman sahası temin eemiyor, kimlere kaldık....

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ekim 2009, 21:36:58
Bilseydim bizde kalın derdim topçulara, bizim sitenin halı sahası var orada antreman yaparlardı, aidatlarını da eksiksiz ödüyoruz.

kardeşim benim en iyi şekilde de ağırlardın valla saha bile bulurdun onlara..

trajik komedi diye birşey var sanırım tiyatroda :) bunların durumu böyle bir şey ...
gülsem mi ağlasam mı bilemedim

:):)  :'( :'( :'( :'(

bluegreen55

Hangi parayla oyuncu alacaklar?

Futbolculara para veriyolarmı ki ceza versinler ?

estalpi

Arkadaşlar bizim yapabileceğimiz bişey yok maalesef bakın işte koskoca samsunsporun ne kadar yalnız olduğunu,yalnız bırakıldığını görün...izmirde takımın başında kimse yokkk... Koskocaman bir şehrin takımı gariban gibi... Şimdi size soruyorummmm????? siz futbolcu olsanız izmirde olsanız va başınızda hiç kimse olmasa isdari anlamda sahaya çıkıp top oynarmısınız,hakkını vererek antrenman yaparmısınız????? Yaaaa varya siyaset olsa ABD İSRAİL OYUNU BU BİZİ BÖLMEYE ÇALIŞIYOLAR DİCEM AMA,onlar bizle neden uğraşsınnnn....
Acaip ilginç şeyler oluyo yaaaa..... Sadece mesele yönetimin istifasında da değil Şuan aday varmı pekiiii....herşeyiyle hazır.... Hiç kimse yokkkk.... ben yine lafımdayımmmm Yönetimmmm istifa etsinnn takım kayyuma kalsın devlet bir tane avukatı takıma idareci olarak atar geçen sene diyarbakırda olduğu gibi bu takım Ligde İlk 10 yapar..... Takımda acaip bir güven bunalımı var kimse kimseye güvenmiyor... bu ortadan kalkmalı herkes sıkıştığında başını dayayabilecek birini bulursa takım düzelir... ama bizde o yokkk malesef....

Bu arada benhocaya güveniyorummmm yarın yenilebiliriz lige ara verilecek bu hoca kurt hocaaa gerekeni yapar.... oda diyor zaten güven sorunu var ortadan kalkarsa takım başarıya gider biz bunu yapmaya çalışacağız.....

babasamsunlu

CriminaL

Altayı   yeneceğiz  inanıyorum.   Altayı İzmirin soğuk sularına  gömezceğiz  Kurt hocamızla.

Burak

deplasmana gidemeyenler maçı nerede izleyeceğiz rize maçı gibi can a falan gidip organizasyon yapılacakmı?

AntZ

01 Kasım 2009, 13:48:12 #73 Son düzenlenme: 01 Kasım 2009, 13:51:04 Ant55
Alıntı yapılan: estalpi - 01 Kasım 2009, 11:36:42
Sadece mesele yönetimin istifasında da değil Şuan aday varmı pekiiii....herşeyiyle hazır.... Hiç kimse yokkkk.... ben yine lafımdayımmmm Yönetimmmm istifa etsinnn takım kayyuma kalsın devlet bir tane avukatı takıma idareci olarak atar geçen sene diyarbakırda olduğu gibi bu takım Ligde İlk 10 yapar...

Her seferinde Diyarbakır örneğini vermeyi kendi adıma doğru bulmuyorum, Diyarbakırspor devlet politikasının bir parçasıdır, kayyuma da kalsa, borç içinde de yüzse elinden turulur. Tabi bu demek değildir ki kayyuma kalmayalım diyorum. Görüyorum ki şu anki anlayışla içinde bulunduğumuz durumdan kurtulma, gelecek adına birşeyler yapma adına en ufak bir çaba yok. Sadece bu ligden de düşüşümüzü erteleme adına bütün yapılanlar. Nereye kadar? Bu anlayışla gideceksek söylediğin gibi kayyuma kalalım, burda sana katılıyorum.

Şuan aday varmı? sorusuna gelince, 4-4 lük aday çıkmasa da, şimdiki tayfa ya da benzeri zihniyet koltuğa yapışmadığı, engel olmadığı taktirde mutlaka birileri çıkar, en kötü ihtimalle bunlar kadar parasız olur ama yürekli olur, planlı, projeli olur, itibarlı olur, Samsunspor başkanlık koltuğuna yakışan, haysiyetimizi ayaklar altına almayan, değerlerimizi el üstünde tutan birileri olur. Fuat başkan kadar yüreği, becerisi, azmi, güvenilirliği olsun yeter... Onun da parası yoktu.

estalpi

Alıntı yapılan: Ant55 - 01 Kasım 2009, 13:48:12
Şuan aday varmı? sorusuna gelince, 4-4 lük aday çıkmasa da, şimdiki tayfa ya da benzeri zihniyet koltuğa yapışmadığı, engel olmadığı taktirde mutlaka birileri çıkar, en kötü ihtimalle bunlar kadar parasız olur ama yürekli olur, planlı, projeli olur, itibarlı olur, Samsunspor başkanlık koltuğuna yakışan, haysiyetimizi ayaklar altına almayan, değerlerimizi el üstünde tutan birileri olur. Fuat başkan kadar yüreği, becerisi, azmi, güvenilirliği olsun yeter... Onun da parası yoktu.

yeni bir yönetim içinnn skandala ihtiyaç var SAMSUNSPOR GİBİ bir takımın kayyuma kalması skandal ötesidir... belki birileri rahatsız olurda takıam sahip çıkmaya karar verir.çünkü samsunsporun kayyuma kalması demek ulusal basında yer almak,konu olmak demektir.gazete manşetlerine düşmek kamuoyu oluşturmak demektir. ben kendimi bildim bileli tahsin kosif ve yanındaki zatlar hep yönetimdeler. tomaç bıraksa kosif alır kosif bıraksa tomaç alır al gülüm ver gülüm yıllarca böyle olmadımı... Asıl hesabı bu takımı küme düşüren Adnan Ölmez vermeli kaçtı gitti ama buradan bir yığın para kazanıyor... isim yapıor...

fuat köktaş nedenbıraktı pekiii... yavvv al gülüm ver gülümmm o ona bırakıyor o ona bırakıyorrr.eski Türk filmlerindeki tecavüz sahneleri gibi...şimdi bu bırakacak içerdenbiri aday olcak o sene ye bırakacak yinekosifgelecek... yıllardır oynanan oyun bu.. takımın borcu çokkk kimse almaz bu takımı kimse o yükün altına girmezz...bu bizim ii günlerimizzz. İsmail başkan giderken şöyle dedi..bu takım ligden bir düşerse amatör kümeye kadar giderrrr.... kimse durdurmaz samsun sporun 22 milyon dolaar borcu var bu takımı kimse almaz demiştiii... işte bir bir çıkıyor....sadece düşüş biaz uzun sürdü...oda adımızdan sanırım....