Yeter artık, yerel basını uyaralım !

Başlatan Ben Ofosu, 26 Ekim 2009, 16:08:50

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Ben o adam ne olacak demiyorum. camı çerçeveyi indirdiğimde ben ne olacağım? O lanet mağaza Çiftlik Karakolunun 20 m. yanında ve güvenlik kameraları var. Yapın, edin demekle olmuyor. Eğer bıçak gibi kesecek, mağaza sahibini imana getirecekse buyur sen indir camları. Mağazanın da indir, ist. haberi yapan gazetelerin de. Bunlar çözüm değil. Çözüm kamuoyunda Samsunspor ağırlığını oluşturmak, bu da kavgayla, küfürle, şiddetle olmaz.

çapaþ 06

kardeşim sana tek başına yap diyen olmadı bütün samsun taraftarı diyorum bide samsunspor kamuoyo oluşturamazsın bizim deplasmana giden arkdaşlarımız bile çift takımmlı adamlar adam basbas bağrıyo fenerliyim cimbomluyum diye biz çift takımlı admlarla bedava bilete 10bin kişiyi o da  en kalabalık maçımız stda zor sokuyoz hangi kamuoyundan bahsediyon ?

AntZ

29 Kasım 2009, 07:01:47 #62 Son düzenlenme: 29 Kasım 2009, 07:18:27 Ant55
Alıntı yapılan: çapaş 06 - 28 Kasım 2009, 22:42:02
kardeşim sana tek başına yap diyen olmadı bütün samsun taraftarı diyorum bide samsunspor kamuoyo oluşturamazsın bizim deplasmana giden arkdaşlarımız bile çift takımmlı adamlar adam basbas bağrıyo fenerliyim cimbomluyum diye biz çift takımlı admlarla bedava bilete 10bin kişiyi o da  en kalabalık maçımız stda zor sokuyoz hangi kamuoyundan bahsediyon ?

Araştırmak lazım, Eskişehir de bunlara izin veren yetkili amcalar da çift takımlı mı, arkalarında duran büyük! adamlar var mı, acaba açılışlarında kurdele kesmeye, çelenk göndermeye cesaret edebiliyorlar mı, bu adamlar kurdele kesip çelenk gönderseler, onlarda da bu davranışları savunanlar, haberi yoktu, nezaketen gönderildi deyipte herkesten çok Eskişehirsporlu olduğunu iddia edenler çıkar mı diye... Kimse arkasında güç olmadan bu tür işlere kalkışmaz, arkasında güç olmayan Eskişehir'deki gibi biraz korkutursan tasını tarağını toplar gider. Bizim taraftarımız da tepkisini koydu, gerekeni yaptı, kime dinletebildi? Eskişehir taraftarı katliam mı yaptı da bu adamlar vazgeçti? O taraftar o mağazayı açmaya kalkanları değil, asıl o şehrin yöneticilerinin gözünü korkuttu, adamların taraftar umurunda, ya bizimkilerin?

Kamuoyu oluşturmaktan kasıt bu, bu şehirde yöneticisinden çift takımlı dediğin vatandaşlarına kadar Samsunspor bilinci yerleştirilmeli, Samsunspor adının, taraftarının bir ağırlığı olmalı. Ben millet yeni stadlardan projelerden, bahsederken, 1-2 halk ekmek ve ufak tefek proje dışında Samsunspor için seçim zamanı bile proje vaadi duymadım. Neden? Onların gözünde ne Samsunspor bu şehir insanı için bir anlam ifade ediyor, ne de bu adamlara bir çıkar sağlıyor...

çapaþ 06

kardeşim bazı şeyleri kabullenmek lazım nası yerleştircen o bilinci eskişehirli adamlar yapmışsa bizim gibi değiller illa bana bu ******* takımı övdürçeksiniz taraftar potansiyeli yüksek biz kendimize yediremiyoz ama bizim taraftarımız kendi şehrimizde bile 3 şerefsizlerin taraftaralrının arkasında kalıyo hatta şunu itiraf delim trabrumsporun bile samsundan baya bir taraftarı var o arkasınında kim var deedğin kişiler biliyo ki bu şehrin takımının arkasından   100binlerce taraftar var oy var o yüzden sahipleniyo bizim samsunssporun neyi var yusuf ziya yılmaz sallamıyo bile taraftarı belediye binasnının önüne çelen bıraktık kaç ki vardı var olanlarda hepsi çoluk çocuk biz hiç bir şekilde bişi ypamıyoz doğru yoldan ancan forum köşelerinde yazıp duruurz tanju samsunsporluydu samsunsporun askeriydi ne oldu basbas bağrıyo gsliyim diye biliyoki bu şehirde samsunspor ruhu bitmiş ama bursadaki çocuk sercan yıldırım gsli olasmına rağmen diyemiyo orda bir taraftar potansieli varbilmem anlatabildim mi

AntZ

30 Kasım 2009, 09:40:25 #64 Son düzenlenme: 30 Kasım 2009, 09:46:49 Ant55
Alıntı yapılan: çapaş 06 - 29 Kasım 2009, 12:06:35
kardeşim bazı şeyleri kabullenmek lazım nası yerleştircen o bilinci eskişehirli adamlar yapmışsa bizim gibi değiller illa bana bu yaramaz takımı övdürçeksiniz taraftar potansiyeli yüksek biz kendimize yediremiyoz ama bizim taraftarımız kendi şehrimizde bile 3 şerefsizlerin taraftaralrının arkasında kalıyo hatta şunu itiraf delim trabrumsporun bile samsundan baya bir taraftarı var o arkasınında kim var deedğin kişiler biliyo ki bu şehrin takımının arkasından   100binlerce taraftar var oy var o yüzden sahipleniyo bizim samsunssporun neyi var yusuf ziya yılmaz sallamıyo bile taraftarı belediye binasnının önüne çelen bıraktık kaç ki vardı var olanlarda hepsi çoluk çocuk biz hiç bir şekilde bişi ypamıyoz doğru yoldan ancan forum köşelerinde yazıp duruurz tanju samsunsporluydu samsunsporun askeriydi ne oldu basbas bağrıyo gsliyim diye biliyoki bu şehirde samsunspor ruhu bitmiş ama bursadaki çocuk sercan yıldırım gsli olasmına rağmen diyemiyo orda bir taraftar potansieli varbilmem anlatabildim mi

Alıntı yapılan: darknESS - 30 Kasım 2009, 05:48:17
bursa çok kozmopolit olmuştur zaten. en son alt lige düştüklerinde bir toparlanma sürecine girmişlerdir orasını kabul ederim fakat geçmişteki durumları pekte iç açıcı değildir. genede geçmişe bakmayarak şu an için diyebilirki bursada maç günü stad çevresinde yeşil beyazdan başka renk olmaz fakat istanbul maçları akşamları rahatlıkla birsürü insan görülebilir formalı. bu ayıpta değildir bu kadar büyüyen şehirde. kontrol altına alamazsınız önemli olan o açılan store un aynı eskişehirde olduğu gibi satış yapamadığı için batmasıdır.

@çapaş 06

Kardeşim seni anlıyorum, için içine sığmıyor bunları görünce, birşeyler yapmak istiyorsun biliyorum, ama biz sanırım bazı şeyleri eksik biliyoruz. Tamam protesto ettiler, tepki koydular ama Eskişehirspor taraftarı bile store un satış yapılamadığı için kapandığını söylüyor. Özeleştiri tamam da biz bulunduğumuz durumdan dolayı kendimizi fazla suçluyoruz sanki. Taraftar sahipsiz kaldığı sürece bu işler çok zor...

cılgıntürk55

Samsun da bildiğimiz gibi bir çok yerel gazete var ve de yanın kuruluşu ne yazık ki bunların hiç biri samsun spor u muza sahip çıkmıyor ben şahsım adıma bir samsunporlu olarak ne bir samsun gazetesi alıyorum nede tv sini izliyorum ve de izlememekte karlıyım ta ki samsun sporu muza destek çıkacaklar savunacaklar ve de her ne olursa olsun samsun sporumuzu sahiplenecekler ve bu samsun halkını ayaklandıracaklar bizler onlardan bunları istiyoruz       

heryerdesamsunlu

arkadaşlar lafa nereden başlasak eksik kalacak.okadar yanlış varki haber gazetesinin sahibi adnan ölmez adam trabzonlu trabzon sporlu,şirketinin logosu bordo mavi.böyle birisi samsun spora başkan oldu daha büyük rezillik varmı hem küme düşürdü hemde bedava sayılacak reklam yaptı.bakın birde şu var belki bazı arkadaşlar kızacak ama söylemem lazım son günlerde ikinci hat ve birinci hat arabalarına dikkat ediyormusunuz adam kocaman trabzon flaması asıtor alenen yazı yazıyor bordo mavi renklerle,cezaevi hattında bir münübüs şöförünü gördüm adam dolmuşu trabzon formasıyla sürüyor.köpeksiz köy buldular deyneksiz geziyolar.böyle arabaların plakalarını alalım sitede yayınlayalım acil işimiz olsa bile binmeyelim.trabzonda aynısını samsun spor adına yapabiliyorsak hatta çeyreğini ozaman tamam ama asla yaptırmazlar.takımın süperligden düşüşü sahipsizliği maalesef böyle oluyor samsun samsunluların kendini samsunlu kabul edenlerindir.aksini düşünen samsunda yaşasın ama sesini çıkarmadan.sene 96-yada 97 trabzonu yendik samsunda arabayla tur attık stat dönüşü eylendik bağırdık sevindik kimseyede sövmedik.sabah ne oldu biliyormusunuz arabanın 4 lastiğide şişlenmişti bunlar böyle kansız *******,içten pazarlıklıdır...

heryerdesamsunlu

bir önerim daha var gazeteci siyasetci bürokrat v.s.kimin kesin olarak trabzon sporu  veya başka bir takımı tuttuğunu biliyorsak buradan ismini makamını açıklayalım ama samsun sporluymuş gibi gözüken samsunsporun yararına çalışıyormuş gibi gözükenleri ilk önce yazalım.en tehlikeliside bunlar bunlara ben futbol münafıkları diyorum şimdi aklıma geldi patenti bana aittir  :)))))) ben ilk ismi yazarak başlatıyorum.sayın millet vekilimiz suat kılıç hasta trabzon sporludur ünüversitedeyken odasının duvarına posterleri yapıştıracak kadar.trabzon sporun dandik kitabına yazı yazacak kadar daha fazlasını bilen yazsın...

Ben Ofosu

gazetekolik.net özüne döndü gene. fenerbahçe stadında çok özer bi gece yaşanmış dün gece, e bize ne bundan? adam gibi samsun ve samsunspor haberi yaptılar da özeri kutlamak kaldı değil mi?

55.hakan

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 24 Aralık 2009, 19:05:24
gazetekolik.net özüne döndü gene. fenerbahçe stadında çok özer bi gece yaşanmış dün gece, e bize ne bundan? adam gibi samsun ve samsunspor haberi yaptılar da özeri kutlamak kaldı değil mi?
ordu galibiyetinin bile haberini yapmadı oysaki maçları canlı anlatırlardı

Recep

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 24 Aralık 2009, 19:05:24
lanet olsun bunlara  >:( >:(

80lerden

YORUMSUZDUR!!!

AlıntıFenerbahçe´ye yeniliyor

Fenerbahçe maçına sayılı günler kalan Samsun Basketbol Kulübü, temposunu arttırdı. Dün yapılan çalışmada teknik ekip oyuncuları bir hayli zorlarken, Kırmızı- Beyazlılar ülkelerinden dönen yabancı oyuncuların eski performanlarına kavuşabilmesi için teknik antrenmanlara ağırlık veriliyor.
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü'nde, Fenerbahçe mesaisi sürüyor. Maça sayılı günler kala teknik ekip tempoyu arttırırken, Kırmızı- Beyazlılar günü çift antrenman ile geçirdi. Sabah Salman Kondisyon Merkezi'nde güç depolayan SBK, akşam ise Yaşar Doğu Spor Salonu'nda çalıştı.

ÖZKALE UYARDI
Akşamki çalışmada teknik ekip oyuncuları bir hayli zorladı. Başantrenör Mustafa Arman Özkale, oyuncularını bireysel olarak yaptıkları hataları, sporcularına uygulamalı olarak anlattı. Altyapıdan genç sporcuların da katıldığı antrenmanda oyuncuların istekli olmaları gözlenirken, gençlerin, diğer sporculara ayak uydurması ise teknik ekibi çok memnun

haber gazetesi

fbye bileniyor demek istediler heralde ::)

AlıntıKalpar fırçaladı
Samsunspor Teknik Direktörü İsa Turan, dün Kocaelispor karşısında forma giyen oyuncularını devre arasında kötü futbollarından dolayı fırçaladı
Oyuncularının performanslarından memnun kalmayan tecrübeli teknik direktör, maçın devre arasında oyuncularına uygulamalı olarak yapmaları gerekenleri anlattı. Özellikle A2 takımında oynayan gençleri eleştiren Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Sizlerden daha yüksek performans bekliyorum" diye konuştu.
denge

AlıntıKalpar´da altyapı umudu
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Kocaelispor karşısında genç ve denenmek için kampa katılan oyuncuları görme imkanı bulduklarını söyledi. Deneyimli çalıştırıcı, "Kampımızda bulunan tüm futbolcuları izlemek ve kararımızı kendi gözlerimizle gördükten sonra vermek istiyoruz. Bu nedenle Kocaelispor maçı da bizim için önemli bir fırsattı. Özellikle yabancı oyuncuların performansı beni memnun etmedi. Altyapıdan gelen genç futbolcularımızın istekli görüntüleri ise sevindiriciydi" dedi.
haber

dengenin haberinde kalpar özellikle a2 takımındaki ouncuları uyardı diyo haber ise tersine bir haber yapmış.Acaba bunlar haberleri kafalarından mı yazıyo? hoca hangisini yaptı hangisini dedi ::)

Alıntı
AGBETU VE EMRAH'I İSTİYORUM

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ın, Göztepeli stoper Emrah Kiraz ve Sivassporlu forvet Agbetu'nun mutlaka transfer edilmesini istediği öğrenildi
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın mutlak alınmasını şart koştuğu stoper ve forvete oyuncu arayışları sürüyor. Forvette Sivassporlu Agbetu'yu ablukaya alan Kırmızı-Beyazlı ekip, stoper mevki için Göztepe'de forma giyen stoper Emrah Kiraz'ı büyüteç altına aldı. Bonservisi Bursaspor'da olan genç futbolcunun Samsunspor'a kazanılması noktasında İkinci Başkan Erkut Tutu'nun Bursasporlu yöneticilerle görüşmelere başladı bile.
İstanbul'da federasyonun toplantısına katılan Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu'nun Bursaspor Başkanı Levent Kızıl ile Emrah Kiraz için konuştuğu ifade edildi. Öte yandan Sivassporlu Agbetu için tüm imkanlarını zorlayan Kırmızı-Beyazlı ekibin bu transferi bitirmek için yoğun bir mücadele verdiği gözlendi. Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ın bu iki oyuncunun alınmasıyla transferi kapatacaklarını söyledi.
denge

haber bugüne ait ama levent kızıl bursaspor başkanlığını bırakalı 2 sene oldu nedense ::)

Yerel basın yaptığı haberlerde biraz daha dikkatli olursa seviniriz. Bu kadar basit olmamalı.Yazı işleri mi hata yapıyo yoksa kendi kafalarından mı böyle saçma sapan haber yapılıyo anlamış değilim.Yazı işlerinin hatası desek 2 gazetenin yaptığı haberlerdeki tutarsızlık düşündürüyor bu sefer

europe_55

Bize ne Süper Lig´den, bizim takimimiz SAMSUNSPOR Bank Asya´da ise??
SADECE SAMSUNSPORLU yönetici ve basin istiyoruz...

Ayrica benim bildigim bir tek Karadeniz derbisi vardir o da SAMSUNSPOR - Ts derbisi...

YaşarDoğu

Haber gazetesi neden Kos-Kos un fotolarını çekip yayınlamaya başladı var mı bilen ,duyan , nedir bunun altında yatan?

celebi