Türkiye Kupası - Altay - Samsunspor'umuz : 4-0

Başlatan Nuri Asan, 19 Ekim 2009, 14:23:28

« önceki - sonraki »

KareAs55

altay  umarım ligde ilk 2 ye oynama hedefi ile kupaya asılmaz ve yedek kadrolarıyla çıkarlarsa 1-0 2-1 alırız diye düşünüyorum

utku_01

Bizim fikstürü takip ettiğiniz için sizin maçada bir şey yazayım.Kupa maçı atmosferi farklı olabilir ama ligdeki altay maçı ile ilgili olarak.Pazar günü dspordan izlediyseniz bizim maçı hakeme dikkat etseydiniz.Takım Altay kimin olduğu belli.Son adamımız düşürüüyor net kırmızı kart hakem sarı veriyor.Başka pozisyoda yan hakem 10 sn bayrak sallıyor özgüç türklap devam ettiriyor.Yani hakemler tarafından müthiş derecede kollanan bir takım umarım darmaduman edip gelirsiniz şikecileri tek temennim o.

Yaman55

SametYılmaz55

yeneriz demekten başka bir şey yazamıyorum düşenemiyorum Allah'ım bu nasıl aşk böyle bu ruhsuzlara rağmen genede kazanacaz diyorum

babasamsunlu

kendimizi kandıra kandıra  kandıra ya döndük bilader..altay bu gördüğümüz takımı 5 ler arkadaşlar...o yüzden bırakın bunlar bizi istemiyor defolup gidene kadar ben artık ahanda bunu yenecez  şöyle olacak böyle olacak demeyecem.. bu maçın skoru çok açık..boşverin bu adamlar otellerinde yatıp kalkacak siz cefa çekeceksiniz..rahat rahat evde playstation oynayın eş dost ziyaretinde bulunun  :):) yoksa kafayı yiyeceksizniz...lafta değil harbiden hepberaber yiyecez..:):)
hemde limon sıkıp yiyecez :):):)

ooooollleeeeeyyyyy büyüksün hakkı topaaçç  >:( >:(

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: maviay55 - 26 Ekim 2009, 04:46:44
nedense içimde bi ümit var  ::)

Ümit fakirin ekmeği ne biteeeer nede doyurur, Ye Babam yeeeeee.

kaptan 55

umarım altay kupayı önemsemez ve yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkarlar maça gerçi yedek ağırlıklı kadroları bile yeter bizim ruhsuzlara ya neyse

söðütlübahçe

sansımız tutuyo altaya ıns alırız bu macı..!

SSBiz Gençlik

Denizli belediye, Tokatspor, Konya Şekerspor gruplara kaldı...

Donbay

Alıntı yapılan: kolloid - 28 Ekim 2009, 17:51:32
Denizli belediye, Tokatspor, Konya Şekerspor gruplara kaldı...

inş bizde kalırız..

lucarelli

İnşallah. Eskişehir zor bela uzatmada eledi Yalovasporu

AntZ

28 Ekim 2009, 20:04:20 #86 Son düzenlenme: 28 Ekim 2009, 20:09:23 Ant55
Alıntı yapılan: Yaman55 - 27 Ekim 2009, 02:29:37
yeni asır tv canlı vercekmiş

Evet, tribün dergide yazıyor.

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=57270&start=40

Yeni Asır TV
Türksat
12620 V 2400

Uydudan izleyemeyenler için;
http://www.radyolarburada.com/yeni_asir/

SSBiz Gençlik

SSBiz Gençlik

Tarsus İdmanyurdu bile gruplara kaldı...

celebi