Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

ErkÇay55

28 Ekim 2009, 19:31:35 #465 Son düzenlenme: 28 Ekim 2009, 19:32:23 ekolayn
üzerimizdeki kara bulutları bir türlü atamadık gitti >:( yeni hocamızla birlikte inşallah çıkışa geçeriz...

jean

bu maglubiyet o kadar moralimi bozduki elim klavyeye gitmedi daha yeni yaziyorum dunku mahalle takimina son 3 yilda maskara olduk icerde disarda yeniyorlar daha golumuz yok cok basit goller yiyoruz ilk yari fena sayilmazdik esasinda olmadi yinede artik birseyler yapmalari lazim bu boyle gitmez

mehmet yılmaz

Dartagnan

30 Ekim 2009, 00:10:03 #468 Son düzenlenme: 30 Ekim 2009, 00:10:37 Dartagnan
abi bu macta tek guzel duran bizim polarlardi herhalde  >:( :-[

tabi birde cefakar SAMSUNSPOR TARAFTARI...

celebi

zaten tv de daltonlar gibiydiniz resmen be kardeşim

cgr

Alıntı yapılan: celebi - 30 Ekim 2009, 00:34:03

sizinde bugun pek farkınız yoktu abi :)

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 30 Ekim 2009, 00:34:03

abi ilk devre daltonları gormedim hic ama gel gor ki o ikinci yarı yok mu o daltonlar asagı dogru kaymaya basladı. Bu kaymalar macın sonlarına dogru dahada arttı :) anlayan anladı birebir temas :)

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 00:41:29
abi ilk devre daltonları gormedim hic ama gel gor ki o ikinci yarı yok mu o daltonlar asagı dogru kaymaya basladı. Bu kaymalar macın sonlarına dogru dahada arttı :) anlayan anladı birebir temas :)

hemde ne temas  anlatamam.

Erdem abi bi de demesin mi " Lan yavas  ol karsi da bayan polis var" diye :D

EEE kaldigimiz yerden devam tabi.Turguta sovmek gibi kutsal bir gorevim vardi !!!!

Ollivanders

hmmm o misyonu sana yuklediler yanı ben gittikten sonra kardes meslegi nede olsa :):))

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 00:46:07
hmmm o misyonu sana yuklediler yanı ben gittikten sonra kardes meslegi nede olsa :):))

aynen oyle ama bu sefer baya yardimcim vardi :P

Ollivanders

su an bana turgut lazım sinir katsayım artıyorrrr sovup rahatlamam gerek :).... Maraton baskan duy bu sesi ucaklarla ucur turgutuuu :)

Dartagnan

biraz sabir haci  Aralıkta orda!!! kaldigimiz yerden devam edecez ordan:D

cgr

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 00:49:39
su an bana turgut lazım sinir katsayım artıyorrrr sovup rahatlamam gerek :).... Maraton baskan duy bu sesi ucaklarla ucur turgutuuu :)

Sen git kofte-patates yap la :)

Ollivanders

bir acıktım ki sorma :) gnçtrkcll kampanyası baslamıs yarın gidem de 2 mcchicken menu yiyem 1 alana 2. bedava ya ceagriii :)):)

cgr

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 00:52:46
bir acıktım ki sorma :) gnçtrkcll kampanyası baslamıs yarın gidem de 2 mcchicken menu yiyem 1 alana 2. bedava ya ceagriii :)):)

Gitme domuz gribi olursun bak... Ulan konuyu makaraya çevirmeye başladık tamam kilitlensin bu konu :D