Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 3 - 0 Boluspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 18:51:42

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Boluspor geçen sezon buraya geldiğinde muazzam bir form tutmuştu. Bu sene iyiler ama o kadar da iyi değiller. Bence zor da olsa kazanacağız...

samsunmania

Bize ters gelen Bolu değil Serhat Güller bence. Herif kuruttu bizi.Artık Coşkun Demirbakanlı Bolu'yu yeneceğiz. Başka yolu yok.

beşnumara

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 02 Ekim 2009, 00:50:19
Bize ters gelen Bolu değil Serhat Güller bence. Herif kuruttu bizi.Artık Coşkun Demirbakanlı Bolu'yu yeneceğiz. Başka yolu yok.
kesinikle ben de senin gibi düşünüyorum abi.düşün yani kötü mersin bile bizi yendi.izleyenler bilir mersin bizim maçta iyi değildi biz çok kötüydük.serhat güllerin bize karşı bi şansı var

samsunmania

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Ekim 2009, 01:02:53
kesinikle ben de senin gibi düşünüyorum abi.düşün yani kötü mersin bile bizi yendi.izleyenler bilir mersin bizim maçta iyi değildi biz çok kötüydük.serhat güllerin bize karşı bi şansı var

Ve her ne hikmetse Bolu ve MİY bizi yendikten sonra coştular. Haftalarca 3er puan aldılar. Serhat Güller'e can suyu vermekten bıktık artık.  >:( >:(

King Of The North

Hacettepe hezimeti ve kupa maçı bu maçı gölgede bırakt,zor da olsa kazanmalıyız.

celebi

amacım polemik oluşturmak yada düşamnlık tokhumları atmak değil. bolsporluları severim. fakat yarenlerin sitesindeki giriş resmi benim şahsen zoruma gitti. bu maçı mutlaka almalıyız >:( adamlar sitelerinde bizi yine rahatlıkla yeneceklerini belirtiyor yada öyle düşünüyorlar. bu şekilde düşünmeleri de işin açıkcası çok normal. bizim bazı dangalaklar kendine çeki düzen versinler bu maçı alalım. >:(

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: celebi - 02 Ekim 2009, 09:44:52
amacım polemik oluşturmak yada düşamnlık tokhumları atmak değil. bolsporluları severim. fakat yarenlerin sitesindeki giriş resmi benim şahsen zoruma gitti. bu maçı mutlaka almalıyız >:( adamlar sitelerinde bizi yine rahatlıkla yeneceklerini belirtiyor yada öyle düşünüyorlar. bu şekilde düşünmeleri de işin açıkcası çok normal. bizim bazı dangalaklar kendine çeki düzen versinler bu maçı alalım. >:(

bunu futbolculara göstermek lazım artık anlasınlar bunların ne anlama geldiğini...

Ollivanders

senelerdir dalga konusu olduk be celebi abi ne yapalım topcular top oynamadıktan sonra bunlara katlanacagız

Sercan

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 02 Ekim 2009, 10:14:41
bunu futbolculara göstermek lazım artık anlasınlar bunların ne anlama geldiğini...

Aslında futbolculara göstermek için o efsane yıllarımıza dair birkaç pankart hazırlamak lazımlar.Hırslanmasalar bile utansın köpekler...

kaptan 55

hacettepe ve karabük maçında oynanan futbol bu maç için açıkcası beni pek ümitlendirmiyor.

celebi

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 02 Ekim 2009, 10:33:48
Aslında futbolculara göstermek için o efsane yıllarımıza dair birkaç pankart hazırlamak lazımlar.Hırslanmasalar bile utansın köpekler...

hazırlayacakasın efsane 11 lerin posterlerini maratonun üstünden salacaksın belki anlarlar bazı şeyleri

gozgoz yýlmaz

16 yıldır Süper Lig yüzü görememiş, 2. sınıf takımların çift takımlı taraftarlarına rezil ettiler bizi. Bolu taraftar sitesi girişine bunu asarak hiç iyi etmemiş. En basit ifadesiyle cahilliktir bu...

edmontdante

Alıntı yapılan: celebi - 02 Ekim 2009, 11:05:18
hazırlayacakasın efsane 11 lerin posterlerini maratonun üstünden salacaksın belki anlarlar bazı şeyleri

BUnlar hiçbirşeyden anlamaz kardeşim

sBc-55

Bolulu arkadaşlarla hiç uğraşmaya gerek bile yok..tınımızda olmayacaklar..desteğe bakacaz inşallah..bu maçı almamız lazım ki mors olsunlar..BurAsı Samsun!!!

ali ihsan