Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

King Of The North

ali ihsan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 02 Ekim 2009, 09:30:32
1 maç daha mı kaldı şimdi gruplar için?

Evet.Muhtemelen bir Süper lig takımı ile eşleşeceğiz.

celebi

kaptan 55

ali ihsan

lucarelli

ibb tehlikeli kasımpaşa olabilir. Kümede kalmaya yoğunlaşıp kupa maçına önem vermeyebilirler

King Of The North

ali ihsan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 02 Ekim 2009, 09:33:37
ts >:( gelsin diyenlerdenim ;)

ts ilk 4 te ligi bitirdiği için direk gruplardan katılıyor.Ancak gruplara kalırsak karşılaşabiliriz.

lucarelli

doðan

Alıntı yapılan: edmontdante - 01 Ekim 2009, 23:13:02
Harbi adamsın.
Bugün çok üzüldüm.Açıkçası tüm hevesim kırıldı.Ankara'da  tribünde kimin olduğunu bilmeden SAMSUNSPOR TARAFTARI'na kısaca kutsalım SAMSUNSPOR'a küfreden birinin amaç ne olusa olsun tribüne çağrılmasını gururuma yediremedim.Çünkü o,herhangi bir ayrım yapmadan taraftara küfretti.O esnada tribünde SÖĞÜTLÜBAHÇE'de olabilirdi.Olan oldu artık ne diyelim.SÖĞÜTLÜBAHÇE 'ye mensup site üyelerine ve sağduyulu arkadaşlara teşekkür ediyorum.Hepimiz SAMSUNSPOR için oradayız.Bugün tribünde olan kitle zaten SAMSUNSPOR TARAFTARININ kemikleşmiş bölümüdür amatöre de düşse orada yerini alacaktır her şartta bu sebeple birbirimizi kırmaya gerek yok.
son bir söz de ben etmeden geçemeyeceğim; Belki SÖĞÜTLÜBAHÇE nin içinde değil ama dibinde yetiştim , büyüdüm ve hala aynı yerde oturuyorum ... Ümit çocukluğumdan beri arkadaşım dostumdur ,dün onu görmek isterdim ki bunların hiçbiri olmazdı çünkü oldurmazdı .. ha bir şey oldumu , sayılmaz sadece insanlar birbirine kırıldı ...trübünde herzaman tek yürek tek bilek olunmaz farklı fikirler farklı görüşler farklı beğeniler her zaman olucak .. ortak payda da bulunmak ortada olan sevgiyi paylaşmak asıl olmalı tanıdığınız bildiğiniz insanları kırmayın içinde samsun spor sevgisi olmayan zaten gelmsin trübüne , giymesin o KUTSAL formayı izden eksiltmesin , sizden eksiltmesin ... dün bir ara sadece İRFAN kardeşimi gördüm yanımda o da ne olduğunu anlamaya çalışırken karşılaştık ; bir de çocukluğundan beri tanıdığım kişilerin orda ortamı yatıştırmaya çalışırken ki niyetimin ne olduğunu herkes te bilir .. tavırlarına cidden kırıldım ... bir gün üMİT kardeşimle paylaşırım ...

celebi

bizim rakibimiz bugün mü belli oluyor belli oluyorsa saat kaçta olacak bilen arkadaş var mı

harbisamsunsporlu5517

cem 55

Alıntı yapılan: celebi - 02 Ekim 2009, 10:11:52
bizim rakibimiz bugün mü belli oluyor belli oluyorsa saat kaçta olacak bilen arkadaş var mı
ankarasporun durumu karısık abi öbür haftayı bekleyebilirler durumun netleşmesi için ankaranın ligden düşürülmesini tahkim onaylarsa bir takım bay çekecek insallah biz bay çekip direk gruplara kalırız yada yalova gibi gezip keyifli deplasman yapabilecegimiz bi kura çekelim mesutun yalovada taşlar malatyada bıçak bestesini de söyleriz yada hocanın eski takımı güngören belediye cıksın o da güzel olur.

Kodalak

Alıntı yapılan: cem 55 - 02 Ekim 2009, 12:06:56
ankarasporun durumu karısık abi öbür haftayı bekleyebilirler durumun netleşmesi için ankaranın ligden düşürülmesini tahkim onaylarsa bir takım bay çekecek insallah biz bay çekip direk gruplara kalırız yada yalova gibi gezip keyifli deplasman yapabilecegimiz bi kura çekelim mesutun yalovada taşlar malatyada bıçak bestesini de söyleriz yada hocanın eski takımı güngören belediye cıksın o da güzel olur.

jean

umuudm yoktu bu mactan galip geldik insallah gurplara kaliriz azicik reklam olur