Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

cembaba

Arkadaşlar maç Cebeci' ye alınmış.. Doğru haber. Fakat seyircisiz olacağından emin değilim.. Yuuh ya olacak iş mi bu?

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=79861

lucarelli

ayıp ya çok ayıp bir şey bu maçtan 4 gün önce yapılır mı bu yaaa.. ne işler dönüyor anlamadım....

Baskent_Samsunspor

böyle saçma sapan sebepmi olur ne yapmak istiyorlar uyuyormu bizim vekillerimiz >:( >:( >:( >:( >:( >:(

kaptan 55

Baskent_Samsunspor

bu kadar sahipsizliğe pes doğrusu federasyonu mail yağmuruna tutalım

cembaba

Alıntı yapılan: lucarelli - 24 Eylül 2009, 10:34:04
ayıp ya çok ayıp bir şey bu maçtan 4 gün önce yapılır mı bu yaaa.. ne işler dönüyor anlamadım....

Bu kadarda olmaz gerçekten.. Ama resmi siteden açıklama yapıldığına göre doğrudur herhalde o stadda maç falan olmaz. Bir kere 37.500 kısılık stad yapmış adamlar, toplasan stadda 100 kişi bile yok. İnşallah seyircisiz olmaktan çıkar ya :(

babasamsunlu

Hacettepespor maçı seyircisiz oynanacaktır

23.09.2009
TüRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNDAN DUYURU ;
27.09.2009 Pazar günü Ankara 19 Mayıs Stadında saat 16.00'da oynayacağı bildirilen HACETTEPESPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig müsabakası, aynı gün ve saatte Ankara Cebeci İnönü Stadında oynanacaktır.
Buna göre Stadyum ve Güvenlik Komitesinin anılan stadyumda kriter eksiklikleri olduğu bildirmesi nedeni ile müsabakanın seyircisiz olarak oynatılması uygun görülmüştür.
SAMSUNSPOR CAMİASINA DUYURULUR.

red_white

samsunspor.org da seyircisiz yazıyor  >:(   güvenlik onların problemi biz orayı yıkarız yine gireririz

lucarelli

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 24 Eylül 2009, 10:44:52
çok iğrenç bi stad,
tribünler sahaya çok uzak.

Valla stadın güzelliğinden vazgeçtim. seyircili oynansın da..

cembaba

Arkadaşlar ben tff@tff.org adlı iletişim adresine mail attım sizlerde atarsanız belki bir değişiklik yaparlar..

AlıntıMerhabalar, ben Samsun' dan Mehmet Cem Akalın. 27.09.2009 tarihinde Ankara' da oynanacak olan HACETTEPESPOR - SAMSUNSPOR karşılamasının seyircisiz oynanmasını tasvip etmiyorum. Neden 4 gün önce, bu stada alıyorsunuz? Ayrıca Samsun' dan büyük bir taraftar topluluğu bu maç için organizasyon yapmak için hazırlıktaydı. Neden böyle bir gelişme oldu? Lütfen gerekli güvenlik önlemlerini alıp, seyircili maç oynayalım. Bu açıklamayı en kısa sürede yaparsanız çok memnun oluruz. Cevap verirseniz şimdiden teşekkürler..

red_white

kaptan 55

ş...siz federasyon hacettepe ile bir izmir takımı oynasa idi acaba bu maçı yine seyircisiz oynatırmıydın?

yeter lan bu sahipsizlik

lucarelli

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 24 Eylül 2009, 10:49:11
Hacettepespor maçı seyircisiz oynanacaktır

23.09.2009
TüRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNDAN DUYURU ;
27.09.2009 Pazar günü Ankara 19 Mayıs Stadında saat 16.00'da oynayacağı bildirilen HACETTEPESPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig müsabakası, aynı gün ve saatte Ankara Cebeci İnönü Stadında oynanacaktır.
Buna göre Stadyum ve Güvenlik Komitesinin anılan stadyumda kriter eksiklikleri olduğu bildirmesi nedeni ile müsabakanın seyircisiz olarak oynatılması uygun görülmüştür.
SAMSUNSPOR CAMİASINA DUYURULUR.

Bu Samsunsporun resmi sitesinde yazıyor. TFFnin resimi sitesinde gören var mı böyle birşey..

Bu arada Hacettepesporun resmi web sitesinde de seyircisiz felan yazmıyor.. Maç ile ilgili aşağıdaki bilgi yazıyor.

"Bank Asya Birinci liginde bu hafta Samsunspor ile oynayacağımız zorlu karşılaşmada Hakan Ceylan görev yapacak. Merkez Hakem Kurulu (MHK), 27 Eylül Pazar günü Cebeci İnönü Stadı'nda saat 16:00'de başlayacak karşılaşmamızda Ceylan'ın yardımcılıklarına Engin Gökçe
ve Erdem Gökalp'i atadı."

Birşeyler dönüyor ama ne iş anlamadım.. Tam da takım iyi oynamaya başlamıştı..

Baskent_Samsunspor

ya arkadaş gerekirse sincandaki yenikentte oynayalım herifler zaten orda maç yapmıyor ankarada stadmı yok ya  >:(

Baskent_Samsunspor