Okan Karabulut (Karşıyaka'ya Transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:40:57

« önceki - sonraki »

**KaR6**

bu tam bir terbiyesizlik ama abi, 2 gun paraları gecikse ortalıgı ayaga kaldırırlar, terbiyesizlik bu.. hata olur futbolda ama bu kadar kritik bir durumda bu kadar basit hata yapılması yeteneksizliğin daniskasıdır, direk fesh ederim sözleşmesini, herhangi bir kaleci bundan kotu olamaz ki zaten!

edmontdante

3 Golü de hediye etti.İlk golde ne işin var kardeşim zaten 2 kişinin markajında adam.2.golü normal bir kaleci yemez.3.gol zaten komedi.Ayıptır kardeşim.Savaş'la beraber verdiniz maçı.Rezil ettiniz bizi elalemin çift cinsiyetlilerine.Sizin yerinize  sokaktan 2 kişi koysalar maçı kazanırdık.

ali ihsan

Yediği goller akıllara zarar ya.Bu golleri seyreden birisi bunun profesyonel kaleci olabileceğini hayatta tahmin edemez.

Nuri Asan

okan olum en kaleci isen ben peruzziyim lan eşşek
şu forumda kendi kendime küfür etmicem diye söz veriyorum ama arızanın biri mutlaka çıkıp zorluyor beni.
seni kaleci olarak bizim halı saha maçına bile almam

Nuri Asan

Alıntı yapılan: iak5529 - 22 Mart 2010, 05:24:41
   Eeeee kaleye ahmet geçti diye küsersen adam gibi çalışmazsan,yedek oturduğun maçlarda takımın en huzursuzu ve isteksizi olarak göze çarparsan eline geçen fırsatı da değerlendiremezsin...Hiç bir anlamda oynamaya hazır değil okan bitik vaziyette,seneye bu başlık silinir...

adam gibi oynasaydıda ahmete kaleyi vermeseydin okan.
bu adam bizim ilk yarıda puanlarımızı çalmıştır.
he hırsız,he takımımın puanını çalan kuddisi müftüoğlu.senide aynı kefeye koyarak üstünü çiziyorum

celebi

şimdi ziledim görüntüyü bu nasıl bir kaleciliktir Allahım sen büyüksün

KocumVolkan

Eray Birniçanı hatırlatan kaleci..biraz uzunu biraz keli okadar..

babasamsunlu

Bir insan bir takımın kaderiyle bu kadar oynayabiliyorsa eğer ona en ağır cceza verilmelidir..Bu maçı kaybeden takım değil Okanmış.
ALLAH BELASINI VERSİN...

Kaptan

çamaşır direği , orda işe yara

Dartagnan

okan yine SEYRETTİ......

babasamsunlu

25 Mart 2010, 09:47:09 #100 Son düzenlenme: 25 Mart 2010, 09:51:44 babasamsunlu
Alıntı yapılan: Dartagnan - 24 Mart 2010, 23:11:33
okan yine SEYRETTİ......

İtalya Seri A dan transferimiz Okan Seyretti   :D :D :D :D :D

Okan Seyretti..
Saçları seyrekti..
Sanki bir direkti..
Kova olduğunu bellietti.  :D :D :D :D :D :D

55erhan55

onun adı okan
takımımızı yakan
giresunda bize acı bir hatıra bırakan

16 SS 1965

Ben Okandan Daha İyi Kalecilik Yaparım Be bu adam halısahadamı

mehmet yılmaz

Aradan bir hafta geçmesine ve üstüne Altay'a da yenilmemize rağmen sinirimin halen geçmediği kalede duran!!!!  >:(

SAMSUNuLaNN!

Şimdiden Güle Güle Okan