Samsunspor'a Sahip Çıkmayan...

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Ağustos 2009, 00:55:47

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Abi yazında herseyi apaçık yazmıssın daha ne ekleyebiliriz ki eline saglık  mehmet abi

celebi

mehmet hopcam yine döktürmüş yine zülfiyare dokunmuşsun

silopilimuhsin

samsuni ye katılmamak elde değil onlar zaten yazıklar olsunu kendilerine yakıştırdıkları için. 'yazıklar olsun' onlara gidiyor

supernatural_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 19 Ağustos 2009, 09:36:51
Abi yazında herseyi apaçık yazmıssın daha ne ekleyebiliriz ki eline saglık  mehmet abi

Sempatik Bengülü

Mehmet abi yüreğine sağlık.

Bu takımı bu hallere düşürenler utansın tabi utanıcak yüzleri varsa

cezayir55

bu takimi bu borc batagina kim dusurdu bunlar niye cikmiyor ortaya  hic kimse ismil uyanik dahil uzerine almiyor bunu biri aciklasin allah askina

cezayir55

baskan acilisa ilgi olmagindan uzulmus  ve demiski samsun halki samsunsporu bu kadar seviyormus demis acaba kendisi ne kadar seviyor

ali ihsan

Mehmet eline sağlık...yazıda her sey var anlayana tabi...

herkes kendisini sorgulamalı ...

Mustee13

Samsunspor'un Sahibi Taraftardır...
Söz Konusu Samsunspor ise gerisi Teferruattır...

55.hakan

bu taraftarın tepki veren az sayıda bile olsa artık enselerinde olduğunu bilmeleri gerekir artık

kaan

Yazı kusursuz.Bir iki nokta ayrıca dikkatimi çekti boş koltuklar denmiş sonuna kadar katılıyorum samsunda elbetteki bu kadar samsunsporludan daha fazlası var.

Ama yıllarca acı çekmekten horlanmaktan bir kenara atılmaktan kendini tribünden çekmiş o kadar insan varki boş koltuklar onların protestosudur bencede.

Son olarak bu şehrin siyasetçisi yokki yazıklar olsun!Bunlara değilde bizi bunların ellerine düşürünlere yazıklar olsun.

kerem55

kalemine yüreğine sağlık bizlere eklenecek hiç birşey bırakmamışsın...

bu takımı bu hallere düşürenler utansın tabi utanıcak yüzleri varsa...

kalptenþimþek

20 Ağustos 2009, 22:42:54 #27 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2009, 22:45:57 kalptenþimþek
Her kelimesine katılmamak elde değil gerçekten;

Samsunspor'a sahip çıkmayan kim varsa yazıklar olsun...
Ben çıkmıyorsam bana da yazıklar olsun...

Ayrıca, Samsunspor'un dört yıldır getirildiği nokta ve buna karşılık taraftarın bitmek bilmeyen sabrını, hasretini gözönünde bulundurduğumuzda, bazı aklıevvellerin boş açıklamalarını gündemde görmek ve tartışma konusu dahi yapmak insana ayrı bir koyuyor..

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ağustos 2009, 00:55:47
Samsunspor'a sahip çıkmayan kim varsa yazıklar olsun...
Ben çıkmıyorsam bana da yazıklar olsun... 
http://www1.samsunspor.biz/koseyazisi-Samsunspora_Sahip_Cikmayan_-6225-