Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: uçarlı - 28 Eylül 2009, 14:54:05
durun yaa. çok hakaret ediyorsunuz. acaba neden böyle birşey yapar ve böyle rezalet oynamıştır. herşey deyin ancak tekniğine bir söz söylerseniz onun baştan iyi bir oyuncu olmadığını belirtmiş olursunuz. oysa turgut iyi bir topçudur. burada bu rezaleti gören hoca neden müdahale etmemiş. neden forvetleri ortaya kadar çekmemiş onu sorgulayalım bırakmış forvetleri defansın kucağına.

senin azını burnunu kırarım kimsin sen lan... >:( >:( taraftara bilmem neyini göstermeye kalkının tekniğini alırım artık gerisi ni sen düşün...yürü git lan burdan...

Oflu

Bamya c.klü Turgut
Bamya c.klü turgut

Turgutunun nami bundan sonra bamya!

Oflu

Site adminlerinden rica ediyorum, bu baslik '9- Turgut "Bamya" Doğan Şahin' olarak degistirilsin ;D
Yav$akkkkk herif seni, b.k herif dikkat etde o c.künü kesmesinler Samsunda. Ne zannediyosun lan sen kendini? Kimsen lan sen, bana fiyatini, agirligini söyle .bne? S.ktiri b.ktan adamlar gelmis bizimle kafa bulacak. Hasbi Aganin, Metenin, Muzafferin, Nuri hocanin kemikleri sizlamistir.  >:(

lucarelli

durun yaa. çok hakaret ediyorsunuz. acaba neden böyle birşey yapar ve böyle rezalet oynamıştır. herşey deyin ancak tekniğine bir söz söylerseniz onun baştan iyi bir oyuncu olmadığını belirtmiş olursunuz. oysa turgut iyi bir topçudur. burada bu rezaleti gören hoca neden müdahale etmemiş. neden forvetleri ortaya kadar çekmemiş onu sorgulayalım bırakmış forvetleri defansın kucağına.

Arkadaşım Turgutun oynadığı oyundan daha çok cebindeki 3-5 kuruşu da deplasmana gelerek Samsunspor yoluna harcayan tarftarlara yaptığı o terbiyesizliğe yediği laflar az bile. Taraftarın ilk gösterdiği tepki zaten futbolda olan şeyler. Bu tepkileri kaldıramayıp taraftara terbiyesizlik yaparsan değil o formayı giymek veya küfür yemek, adamı görüldüğü yerde ....... bilmem anlatabildim mi..

edmontdante

Ya bak dalgana ya.Yeter artık.Hala ne diyorsun.Ankara'lı adam bile dedi be "Bu 9 numaranın torpili ne " diye.Üstelik Sadece Hacettepe hazırlık maçıyla bu maçı izleyip 2 maçta anlamış elalem sen hala ne diyorsun.

Jnr.Serkan

turgutun ne mal olduğunu bizim maçları izleyenler anladı ama bi hoca ve yönetim anlamıyor ya da anlamak istemiyor...!!!

berusa55

28 Eylül 2009, 20:58:58 #261 Son düzenlenme: 28 Eylül 2009, 21:00:50 berusa55
Adamı maç öncesi ısınırlarken çağırıyoruz. "Arma için Turgut arma için" diye tezahürat yapıyoruz. Maç başlıyor ama nerdeeeee; anlayacak adam lazım karşında di mi!

Sercan

Bu o.çocuğu ******* bir insandır.Eğer tepkimizi vermezsek bizden de adisi olmazdı.Ama Ankara'da herkes gereken tepkiyi verdi.Eğer onca insana yaptığı o hareketi yanına bırakırsa bu yönetiminde Allah belasını versin...

doðan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 28 Eylül 2009, 21:15:37
Bu o.çocuğu yaramaz bir insandır.Eğer tepkimizi vermezsek bizden de adisi olmazdı.Ama Ankara'da herkes gereken tepkiyi verdi.Eğer onca insana yaptığı o hareketi yanına bırakırsa bu yönetiminde Allah belasını versin...
canım kardeşim ; o yönetim yada bu yönetim de bu senin değiğni anlayacak kadar basiret olsaydı turgut doğan şahin bugün bafrada oynardı yada çorumda sallanırdı ; şimdi diyecekler ki başka adammı vardı ki evt yok tu da ne demeye hangi akla hizmetle 13 tane topçu aldın da ; hadi aldın biz niye göremiyoz ; hadi biz körüz  hoca ne iş yapıyo , isa hoca ne iş yapı yo transferleri kim yaptı ,, oooffff bu turgut hala neden oynuyoooo kimme hizmez kime eziyet kafayı yiyecem ... bide ya şu ibnenin adını söylerken t. doğan şahin demeyin yada ben adımı değiştirecem ..... >:( >:( >:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: iak5529 - 28 Eylül 2009, 15:18:26
    Bugünden sonra TURGUT öyleydi böyleydi iyiydi kraldı gibi sözler söyleyen bu sitede ilk beni karşısında bulur futbolcu dediğin ilk önce ahlaklı olacak adam olacak yok teknikmiş yok hızlıymış yerim onun hızINı cebimizdeki son parayı vermişiz ankaraya gitmişiz beyfendi bi çıkarıp göstermediği kaldı,onun yanındaki hocasının da taaa.... koyim.

Yeter ulan bir gün düzelir dedik belki dedik bir umutla bekledik adamın bi anamıza sövmediği kaldı daha ne yapalım kardeşim anlamıyorum ki.VE AÇIKÇA SÖYLÜYORUM TURGUT BU TAKIMDA OYNADIĞI SÜRECE HER MAÇ AYAPINA TOP GELDİĞİNDE KENDİSİNE ANKRA MAÇINDA YAPTIKLARINDAN DOLAYI SÖVECEĞİM....

beşnumara

bu karakter ve ruh yoksunu şahıs geçen seneki adana maçları öncesi tesadüf müdür nedir kırmızı kart görerek oynamadı.bakalım 2 hafta sonra yine adana maçı var ve karabük-bolu maçlarında yine bir şeyler yapıp adana maçında yine mi oynamayacak hep birlikte göreceğiz

söðütlübahçe

en buyuk tepkıyı kupa macında vermemız gerek bu ıbnelere..

Dartagnan

walla ustad artik oynamasin o forma ustunde durmasin.Bizim hoca gozlerini kapamis buna karsi bari bi iyilik yapsin turgut mali da son dakkalard 90+3 falan bi kırmızı yesin bizi de sevindrsin yeter ....

Ollivanders

yuru git lan adami dellendirme. Hala savunuyorsunuz su adami  kafayi yedirteceksiniz lan adama. Basgit hasta etme adami.

selahattin55

mallık ve aptallık konusunda tek rakibi kendisi .ankarada birde pipisini çıkarmaya kalkmış ama gösteremeyecek kadar küçük olduğu için bunda başarısız olmuş piçin biridir.orospu çocu kendi taraftarına göstereceğine git rakibe göster .biz sana gösterirsek dudakların uçuklar.